Karvinský Santos šokoval Liberec v poslední minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.09.2020 (17:24)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce v neděli promarnili šanci posunout se na třetí místo ligové tabulky před Plzeň. Slovan sice nad Karvinou od 55. minuty vedl... celý článek

Liberec v závěru ztratil vedení a s Karvinou jen remizoval

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.09.2020 (17:33)     Sekcia sport

Liberec - Fotbalisté Liberce ve 4. ligovém kole překvapivě jen remizovali s Karvinou 1:1. Domácí poslal do vedení v 55. minutě Jhon Mosquera, ale na začátku nastavení srovnal Eduardo Santos....

Šílený návrat a další zkrat. Santos v první minutě šlágru potopil Slavii

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (21:01)     Sekcia sport

Šílený návrat do slávistické sestavy a na místo, kde na jaře křepčil s mistrovským pohárem, prožil fotbalový obránce Eduardo Santos. Brazilský stoper už v první minutě vyhecovaného zápasu v Plzni zavinil penaltu a byl vyloučen. Tím pohřbil šance sešívaných v bitvě o první místo v ligové tabulce, Viktoria vyhrála 3:0.

Karviná opět na body nedosáhla, dvěma góly ji sestřelil Poznar

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.12.2021 (16:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína zvítězili v 18. kole první ligy nad Karvinou 2:1 a v nejvyšší soutěži naplno bodovali po čtyřech zápasech. O výhře "Ševců" rozhodl dvěma brankami Tomáš Poznar na začátku obou poločasů. Za hosty srovnal ve 28. minutě na 1:1 Lukáš Bartošák, jeho spoluhráč Kristi Qose neproměnil na konci úvodního dějství pokutový kop. V závěru byl vyloučen karvinský Eduardo Santos.

Vlastenec i zahozenou penaltu napravil útok R+R. A Liberec může slavit

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.03.2021 (17:54)     Sekcia sport

To byl obrat! Liberec po prvním poločase ztrácel v předehrávce 23. kola s Teplicemi 0:1 po vlastním gólu, ale v poslední čtvrthodině skóre dvěma góly otočil a slavil výhru 2:1. Nejprve vyrovnal Rabušic, v poslední minutě rozhodl střídající Rondič.

Túliův vlastní gól určil ráz utkání, ulevil si karvinský trenér Páník

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2022 (10:20)     Sekcia sport

Už ve druhé minutě karvinský záložník Túlio po centru fotbalistů Slovácka z levé strany hlavičkoval do vlastní branky... A z tohoto úderu se Karvinští nevzpamatovali. Dalšího z favoritů, po Slavii a Baníku, na jeho stadionu nezaskočili. Ve 28. kole první ligy prohráli v Uherském Hradišti 1:3.

Je to pro mě vzpruha, radoval se karvinský Doležal po ukončení gólového půstu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.12.2023 (08:41)     Sekcia sport

Po trefách Memiče a Doležala fotbalisté MFK Karviná už ve 13. minutě vedli 2:0. Jenže náskok neudrželi a ve včerejší dohrávce 17. kola první ligy v Mladé Boleslavi remizovali 2:2. „Škoda gólu na 1:2, byl velmi laciný, protože nám asi dvě minuty na hřišti chyběl Fleišman,“ zmínil karvinský trenér Juraj Jarábek ošetřování obránce.

Titul, to byl poslední karvinský tanec pro Soláka s Patzelem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.06.2022 (08:55)     Sekcia sport

Za splněný sen označil mistrovský titul karvinský házenkář Dominik Solák. „Loni jsme tu příležitost nevyužili, takže pokud bychom prohráli i letos, tak jsem v nadsázce říkal, že snad skončím...“ usmál se Solák.

Věříme tomu. Pokusíme se o menší zázrak, říká karvinský Buchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2022 (08:23)     Sekcia sport

Třicáté kolo. Poslední v základní části první ligy. A fotbalisté MFK Karviná v něm poprvé vyhráli na domácím hřišti... „Člověku se hlavou honí všechno možné,“ přiznal karvinský stoper Petr Buchta po středeční výhře nad Pardubicemi 3:2.

Záložník Chelsea Andrey Santos je po neúspěšné žádosti o pracovní povolení na cestě do Palmeiras

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     18.02.2023 (09:10)     Sekcia sport

Jednou ze zminích posil Chelsea byl nadějný brazilský záložník Andrey Santos. The Blues čekali, že by si Santos mohl připsat své první starty mezi dospělými na Stamford Bridge, jenže stopku tomu vystavěla Premier League, která mu zatím neudělila pracovní povolení. I když to tedy v původních plánech nebylo, Santos zamíří na hostování. Blízko je dohodě s Palmeiras.

Fotbalisty Polska bude trénovat portugalský kouč Santos

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2023 (20:56)     Sekcia sport

Fotbalovou reprezentaci Polska bude trénovat Fernando Santos. Uvádí to polská média, jež bývalého kouče portugalského národního týmu zachytila po jeho pondělním příletu do Varšavy. V úterý by měl být Santos oficiálně představen na tiskové konferenci.

Teď už to je jen o hlavě, ví před klíčovými zápasy karvinský kapitán Janečka

Liberec zlomil oslabené Slovácko v poslední minutě

Liberec jsme nepustili téměř do žádné šance, liboval si karvinský kouč Jarábek

FOTBAL ONLINE: Slovácko vyhrálo na Hané, Liberec inkasoval v poslední minutě, do hry jde Slavia

Santos je pro Slavii přítěž. Musí do béčka, hřímá Tvrdík. Hovorka byl pro nás šok, přiznává

Olomoucko se dotáhlo na Slavii, v poslední minutě udolalo USK Praha

Češi řídili stíhací jízdu West Hamu. Ten Tottenhamu ukradl bod v poslední minutě

Běžec Santos kvůli falšování věku přišel o juniorské zlato a má tříletý distanc

Liberec - Olomouc 2:2, další remíza pro Sigmu, domácí dali krásné góly

Fotbalisty Polska povede Portugalec Santos

Santos s Ronaldem nemá problém, proti Švýcarsku ho posadil z taktických důvodů

Liberec - Budějovice 1:1, chyby brankářů rozhodly, domácí v závěru přišli o výhru

Liberec - Boleslav 1:3, domácí zlomila penalta, k obratu zavelel Matějovský

Neuvěřitelný obrat Budějovic. Klání s Pardubicemi otočily v poslední minutě

Strýc šokoval Liberec v poháru, synovec teď k Nise přestoupil. Slovan získal reprezentanta Červa

Divoká přestřelka pro Vary, Sparta vyrovnala v poslední minutě

GLOSA: Tah s „portugalským Chytilem“ vyšel geniálně. Santos ale Ronalda stále potřebuje

GLOSA: Tah s „portugalských Chytilem“ vyšel geniálně. Santos ale Ronalda stále potřebuje