Jsme spokojeni, netajil vítkovický kouč po dvou bodech v Budějovicích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2020 (13:30)     Sekcia sport

Svůj odložený start extraligových soubojů hokejisté týmu Vítkovice Ridera zvládli. V 6. kole soutěže, které pro ně po koronavirové karanténě bylo prvním v novém ročníku, zvítězili na ledě nováčka z Českých Budějovic 3:2 v prodloužení. celý článek

Kouč Veselí lituje remízy s Brnem: Hrát na jistotu, to byla smrt

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.02.2021 (10:48)     Sekcia sport

Dva zápasy s podobným výsledkem a stejným bodovým ziskem. A přesto dvě zcela rozdílná hodnocení. „Byli jsme spokojení, když jsme uhráli remízu v Brně. Ale po středě spokojení být nemůžeme,“ pravil trenér házenkářů Nového Veselý Peter Kostka. „Vzhledem k průběhu zápasu jsme body určitě ztratili,“ okomentoval výsledek druhého duelu s Brnem 25:25.

Sparta v přípravě vítězí. S takovým výkonem jsme spokojení, neskrýval radost asistent kouče

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.07.2022 (22:36)     Sekcia sport

Fotbalová Sparta dál v přípravě válí a vítězí. Po vítězství nad pražskou Duklou a Opavou vyzvala chorvatskou Rijeku, kterou porazila 2:0. Samotné utkání, ale také tréninkový proces zhodnotil po zápase asistent trenéra Thomas Nørgaard na internetových stránkách letenského klubu. "S celkovým výkonem jsme nad míru spokojeni. Po celou dobu jsme jasně dominovali a vytvořili si mnohem víc šancí než ty dvě gólové," uvedl kouč.

Tlak byl extrémní, jeden gól ale chyběl, litoval vítkovický útoční Dej

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.02.2023 (11:40)     Sekcia sport

Ve třetí třetině střetnutí s Třincem vyprodukovali vítkovičtí hokejisté dvanáct střel, žádná ale nebyla gólová. I proto v derby prohráli 1:2. „Ale musím říct, že jsme předvedli velice dobrý výkon. Vypracovali jsme si až extrémní tlak, byli jsme hodně na puku. Bohužel jsme nedokázali vstřelit druhý gól. Dřeli jsme, škoda. Ale nemáme se za co stydět,“ prohlásil vítkovický útočník Rastislav Dej.

Měli jsme štěstí, ale splnili jsme cíl, a tak jsme spokojeni, liboval si kouč Slovácka Svědík

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.02.2022 (20:42)     Sekcia sport

Spokojenost a úleva na jedné straně, zklamání na druhé. Zatímco Slovácko se po postupu do semifinále MOL Cupu přes Olomouc radovalo, Hanákům po penaltovém dramatu, zůstaly hlavy v dlaních. Zpočátku totiž vše hrálo pro ně.

Házenkářky hodnotí MS: zklamání z herního projevu, nové tváře se neztratily

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.12.2021 (07:59)     Sekcia sport

Spíš než bilance dvou výher a čtyř porážek mrzel trenéra Jana Bašného herní projev, kterým se české házenkářky na mistrovství světa prezentovaly. „Určitě s ním nejsme spokojení. I když jsme v zápasech hráli patnáct dvacet třicet nebo i čtyřicet minut dobře, bohužel jsme to neudrželi celých šedesát minut,“ hodnotil kouč národního týmu.

Trpišovský po Budějovicích: Našli jsme v Teclovi nového lídra

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2022 (06:58)     Sekcia sport

Po dvou remízách potřeboval tým Jindřicha Trpišovského vzpruhu. Fotbalisté Slavie v domácím prostředí opět dominovali a rozstříleli České Budějovice 6:1. „Nedovolili jsme soupeři hrát. Dostali jsme je tam, kam jsme potřebovali,“ řekl po zápase.

Už nevyhráváme jen dva jedna, ale sem tam se ustřelíme, říká vítkovický Hruška

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2021 (13:15)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic si vylepšili úspěšnost využití přesilových her. V úterním 36. kole extraligy v nich dali čtyři góly a porazili Olomouc 5:3 „Konečně jsme sehráli přesilovky, jak jsme chtěli a dali z nich docela dost gólů. Díky tomu jsme zápas zlomili na svou stranu,“ řekl vítkovický útočník Jan Hruška.

Těší mě, že jsme se nesložili, hledá vítkovický Kalus pozitiva

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.09.2023 (10:16)     Sekcia sport

Vítkovičtí hokejisté v závěru při hře bez brankáře dvakrát udeřili a urvali v Třinci bod, nakonec prohráli 3:4 po nájezdech. Na oba góly z poslední minuty nahrával Marek Kalus. „Jsem samozřejmě rád, ale především je to nakopnutí pro nás jako pro tým. Že jsme nic nesložili a dokázali se vrátit do toho utkání,“ prohlásil vítkovický útočník.

Vítkovický kouč Holaň: Finále si všichni přáli, ale ten poslední krok jsme neudělali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2023 (08:58)     Sekcia sport

Před vrcholící sezonou si vítkovický klub jako cíl stanovil postup do semifinále extraligy. To se ostravskému celku podařilo, v boji o postup do finále ale ztroskotal na Hradci Králové. „Bylo to tak strašně vyrovnané a o detailech. Nebyl žádný výsledek 6:1, 6:2, bylo to tahání o pár gólech, hrála se prodloužení,“ mrzí ještě teď trenéra Vítkovic Miloše Holaně, že jeho svěřenci sice v sérii dotáhli z 0:3 na zápasy na 3:3, ale ten rozhodující sedmý prohráli.

Musíme dál hrát na hraně, je to náš styl, říká vítkovický kouč Holaň

Zdroj Zdroj: idnes.cz     08.03.2023 (07:35)     Sekcia sport

Obrovský úspěch. Těmito dvěma slovy zhodnotil vítkovický trenér Miloš Holaň druhé místo svého celku po základní části extraligy. „Nemyslím si, že by si před sezonou někdo myslel, že tohle můžeme dokázat,“ povídal Holaň dál.

Klimentův odchod je citelnější, než jsme se domnívali, připustil po vyřazení kouč Slovácka

Baník spasily penalty. Nejsme spokojeni s tím, kde jsme, říká kouč

Vítkovický kouč Holaň: Pomohl nám gólman a předvedli jsme velký morál

Presink, intenzita. S Kuchtou to bude jednodušší, ví sparťanský asistent

Kouč Slavie po senzaci s Nymburkem: Máme jen šest profíků, chceme se zlepšovat

Každý je unavený, ale chtíč a vůle převládá, neztrácí naději po dvou porážkách vítkovický Stezka

Koncovka byla žalostná, litoval uzdravený vítkovický útočník Zdráhal

Bodů mohlo být víc. Ale jsme spokojeni, řekl chrudimský kouč

Vítkovičtí zlomili odpor Boleslavi i spekulace o Muellerově odchodu

Nejistota v basketbalové Jihlavě. Korona všechno nabourala, říká kouč

Sparta už s Kuchtou. Po třetí výhře mluvil Priskeho asistent: Jsme nad míru spokojení

Trpišovský se upíná k větě fenomenálního Jordana: Praví šampioni dokážou vyhrát třikrát za sebou!

Trpišovský se upíná k větě fenomenálního Jordana: Praví šampioni dokáží vyhrát třikrát za sebou!

Za dva body jsme šťastni, tvrdí plzeňský kouč Čihák

Kouč Weber skončil v Budějovicích, do konce podzimu ho zastoupí asistenti

Mohli jsme rozhodnout už v první půli, tvrdí po výhře ve Zlíně spokojený kouč Klokanů

Vítkovický útočník Lukáš Kovář dostal za faul kolenem zákaz startu ve dvou zápasech a pokutu

Pep Guardiola: Omlouvat se nebudu. Pokud se mnou lidé nejsou spokojeni, odejdu

Vítkovický Fridrich: První branka nás nerozhodila, víme, že doma jsme silní

Plzni dvakrát pomohl VAR, Bílek chápe soupeřovo naštvání

To já hodil klukům klacek pod nohy, činil po minele proti Fradi pokání gólman Kolář

Vítkovický Kovář přijde o dva zápasy čtvrtfinále, za faul kolenem dostal i pokutu

Tekijaškiho vyjde paráda v derby draho. Ale spokojení nejsme, přiznává stoper

Francouzský kouč Deschamps: Maďaři hráli skvěle, s bodem jsme spokojení

Další párty v bílém, Barcelona je po debaklu terčem vtípku. Xavi: Těžko stravitelná noc

Vítkovický kouč po utkání s Pardubicemi: Vynikající zápas, velká show

Priske: Dinamo hrálo přesně tak, jak jsme čekali. O to víc jsem zklamaný

Spletli jsme si závěr s exhbicí. Nepodařenou, láteřil po výhře nad nováčkem trenér Slavie Trpišovský

Pros... jsme první třetinu, říkal vítkovický Holaň. Impulsem byla výměna brankáře