Velký obrat! A v hlavní roli Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (06:08)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil první dva góly po návratu do sestavy Bostonu a nastartoval obrat ve Washingtonu z 0:3 na 5:3. celý článek

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     02.02.2021 (06:06)     Sekcia sport

Češi v hlavní roli! Krejčí a Pastrňák zařídili Bostonu rekordní výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.11.2022 (22:08)     Sekcia sport

Parádní obrat a zasloužená odměna! Čeští hokejisté zařídili v NHL výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Carolinou. Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák, jenž se rovněž přihrávkou podílel na první brance Bruins. Pavel Zacha si v dresu vítězů připsal dvě asistence. Pastrňák byl vyhlášen první hvězdou zápasu, Krejčí získal ocenění jako druhá hvězda.

Velký obrat! A v klíčové roli Pastrňák

Vydařené představení Davida Pastrňáka! Český útočník v pokračování NHL nastartoval dvěma góly obrat Bostonu na ledě Washingtonu z 0:3 na 5:3. Pro držitele Maurice Richard Trophy pro nejlepšího střelce minulé sezony to byly první přesné zásahy po návratu do sestavy Bruins po zářijové operaci kyčle. Pastrňák nastoupil teprve podruhé v sezoně, v prvním duelu před dvěma dny rovněž proti Capitals si připsal asistenci, jeho tým ovšem podlehl 3:4 po prodloužení.

Velký obrat! A v klíčové roli Pastrňák. Prosadil se také Palát

Češi v hlavní roli! Krejčí a Pastrňák zařídili Bostonu rekordní výhru, zářil i Hronek v Detroitu

Parádní obrat a zasloužená odměna! Čeští hokejisté zařídili v NHL výhru Bostonu 3:2 v prodloužení nad Carolinou. Obrat nastartoval dvěma góly David Krejčí, vítěznou branku dal David Pastrňák, jenž se rovněž přihrávkou podílel na první brance Bruins. Pavel Zacha si v dresu vítězů připsal dvě asistence. Pastrňák byl vyhlášen první hvězdou zápasu, Krejčí získal ocenění jako druhá hvězda. Český obránce Detroitu Filip Hronek se blýskl gólem a asistencí v duelu s Arizonou, který tým Red Wings vyhrál 4:3 po nájezdech. Branku poražených hájil český gólman Karel Vejmelka, Hronek byl vyhlášen první hvězdou utkání.

Bum, prásk! Pastrňák hlasitě oznámil, že bude bojovat o střelecký primát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2021 (12:44)     Sekcia sport

Jako by za sebou neměl dlouhou pauzu po operaci kyčle. David Pastrňák v NHL ukázal, že má hokej a především góly v krvi. Ve svém druhém startu po návratu vstřelil hned dva a nastartoval tím velký obrat Bostonu, jenž ve Washingtonu prohrával ještě ve 33. minutě 0:3. Český snajpr byl po zásluze vyhlášen první hvězdou utkání.

Česká jízda, v hlavní roli Pastrňák. Krejčí bodoval posedmé za sebou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2020 (14:59)     Sekcia sport

Na hlavě kovbojský klobouček, na krku pověšené sluneční brýle. Hotový pohodář. Aby ne, hokejista David Pastrňák měl po úvodním semifinále Východní konference NHL dost důvodů k uvolnění. Boston porazil Tampu 3:2 a on sám se na vítězství podílel gólem a asistencí.

Pastrňák nastartoval obrat a Boston znovu slaví!

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.12.2022 (22:47)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák má za sebou další vydařené představení! Ve čtvrtečním utkání NHL, v němž Boston zvítězil nad Winnipegem 3:2 a upevnil si pozici lídra soutěže, zaznamenal gól a asistenci. Bruins přitom po úvodní třetině prohrávali 0:2, ale Pastrňákova trefa v prostřední části hry nastartovala obrat, jehož výsledkem byla nakonec pátá výhra amerického týmu z posledních šesti utkání. Pastrňák byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu, nejvyšší ocenění získal Nick Foligno, autor vítězné branky ze závěrečné třetiny utkání.

Slepené góly a velký obrat. Dostálkovu premiéru dovedla do vítězného konce improvizace

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.12.2020 (18:17)     Sekcia sport

Šestačtyřicetiletému Richardu Dostálkovi premiérový ligový duel v roli hlavního kouče na lavičce brněnských fotbalistů vyšel. Zbrojovka sice inkasovala v moravské bitvě se Slováckem v 76. minutě jako první, ale ještě stihla díky dvěma slepeným trefám velký obrat. Střídající Vaněk nejprve proměnil penaltu za Kadlecovu ruku a poté chytře rozehrál v přesilovce přímý kop na zcela volného Fouska, který křížnou ranou rozhodl.

Česko-slovenská show v NHL: Pastrňák dvakrát překonal Vaněčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.02.2021 (07:31)     Sekcia sport

Pondělní zápas NHL mezi Washingtonem a Bostonem ovládli česko-slovenští hokejisté. Domácí Capitals s Vítkem Vaněčkem v bráně vedli i díky dvěma asistencím Jakuba Vrány a trefě Zdena Cháry už 3:0, nakonec se ale radovali z výsledku 3:5 hostující Bruins s Jaroslavem Halákem. Velký obrat dvěma góly pomohl nastartovat uzdravený David Pastrňák, asistence brali David Krejčí a Jakub Zbořil.

Tři české góly zařídily vítězný obrat Bostonu. Krejčí se trefil dvakrát

Šampioni udělili soupeři lekci, Češi v hlavní roli!

Hlavní hvězdou hokejové exhibice v Litvínově bude Pastrňák

Plzeň v penaltách dokonala velký obrat

Pastrňák a Zacha řídili v NHL obrat Bostonu, Palát připravil vítězný gól Devils

Z mého výkonu jsem zklamaný, řekl Pastrňák po debaklu od Kanady. Teď touží po bronzu

Pastrňák dvěma góly nastartoval Boston, prosadil se také Palát

Velký obrat! Atlético zvítězilo díky gólům v nastavení

Pastrňák nastartoval obrat a Boston znovu slaví! Trefil se i Nečas

VAR vzal Zbrojovce druhý gól, pak přišel velký obrat. Zasloužená výhra, tvrdí Bílek

Jalonenovi se zápas s Rakouskem líbil. Už rozhodl, s kým bude hrát Pastrňák

Jalonenovi se proti Rakousku líbil Vejmelka. Už rozhodl, s kým bude hrát Pastrňák

Pastrňák tentokrát v roli asistenta. Dvěma nahrávkami podpořil vysokou výhru Bostonu

Pastrňák dal dva góly, na další přihrál a opět byl hlavní hvězdou zápasu

Takhle pálí Pasta. Bostonský snajpr se výrazně přihlásil do bojů o střelecký primát

Krvavá lázeň, pak Pastrňák rozjel demolici

Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře Bruins

NHL: Pastrňák dvěma góly nastartoval Boston, prosadil se také Palát

Úchvatný obrat za 12 vteřin. V hlavní roli Palát, tvůrce nového rekordu

Pastrňák byl za únor hlavní hvězdou Východní divize NHL

Pastrňák v roli nahrávače i obránce. Ale nebyl to faul?

Pastrňák nastartoval vítězný obrat Bostonu, Nečas skóroval za Carolinu

Brankář Šmíd nastartoval obrat a házenkáři Plzně jsou znovu první

Velký český večer! Pastrňák a spol. řídili rekordní výhru Bostonu

Pastrňák hattrickem sestřelil Letce

Pastrňák se Zachou byli u dvou gólů Bostonu, Rittich vychytal výhru LA

Pastrňák skončil jako brankář. Šlo to se mnou z kopce, přiznal

V hlavní roli strategie. Ve Francii Red Bull přechytračil Mercedes, vyhrál Verstappen