Plzeň v penaltách dokonala velký obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2021 (21:59)     Sekcia sport

Fotbalová Plzeň dokázala smazat nečekanou porážku 2:4 z Cardiffu, ve čtvrteční odvetě 3. předkola Konferenční ligy předvedla velký obrat. S The New Saints sice brzy prohrávala, góly Buchy, Chorého a Beauguela po přestávce si vynutila prodloužení. V něm branka nepadla, penaltový rozstřel ale Viktoria opanovala 4:1 a postoupila do play off. celý článek

Nervy až do konce. Plzeň po výsledku 3:1 dokonala obrat s The New Saints po penaltách

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     12.08.2021 (22:16)     Sekcia sport

To bylo drama! A taky pořádná fuška pro plzeňské fotbalisty, kteří museli proti The New Saints dohánět dvoubrankovou ztrátu. To se jim v odvetě 3. předkola Konferenční ligy podařilo, v základní hrací době zvítězili po obratu 3:1 a penaltový rozstřel ovládli poměrem 4:1.

Slavia si byla až moc jistá a Sparta ukázala svoji velikost, říká expert o derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.02.2024 (10:20)     Sekcia sport

Drama, pět gólů a velký obrat. Fotbalové Česko má za sebou povedené pohárové derby pražských „S“. Trvalo skoro tři hodiny a ve slávistickém chrámu po výhře 3:2 v prodloužení slavila postup do semifinále Sparta. „Byl to remízový zápas. Kdyby se rozhodovalo až při penaltách, možná by to bylo spravedlivější,“ říká v rozhovoru pro Sport.cz příbramský trenér Karel Krejčí, jenž vedl také českou jednadvacítku či Plzeň.

Příbram třikrát šokovala Plzeň. Velký obrat Viktorie zmrazil lob Zorvana z 96. minuty

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     08.05.2021 (19:05)     Sekcia sport

Viktoria Plzeň sice dokázala otočit domácí zápas s Příbramí ze stavu 0:2 na 3:2, Středočeši ale v posledních sekundách dokázali srovnat.

Jeden z největších obratů fotbalové historie ? Sheffield Wednesday první duel semifinále prohráli 0:4. O týden později dokonali obrat a slaví postup po penaltách

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     21.05.2023 (10:29)     Sekcia sport

Sheffield Wednesday právě předvedl největší comeback v historii play-off a postoupil do finále play-off League One. V úvodním utkání semifinále League One prohráli 0:4 a postup do finále se zdál takřka nemožný, jenže Sheffield dokázal, že nic není nemožné. Po penaltách slaví postup.

Jeden z největších obratů fotbalové historie? Sheffield Wednesday první duel semifinále prohráli 0:4. O týden později dokonali obrat a slaví postup po penaltách

Velký obrat! Atlético zvítězilo díky gólům v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (18:22)     Sekcia sport

Fotbalistům Atlética Madrid se v zápase 22. kola španělské ligy proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2. FC Sevilla s Vigem také prohrávala 0:2 po úvodní půli, ale nakonec na svém stadionu vybojovala remízu 2:2.

Velký obrat! A v hlavní roli Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (06:08)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil první dva góly po návratu do sestavy Bostonu a nastartoval obrat ve Washingtonu z 0:3 na 5:3.

VAR vzal Zbrojovce druhý gól, pak přišel velký obrat. Zasloužená výhra, tvrdí Bílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (19:12)     Sekcia sport

Po nečekaném domácím nezdaru s Hradcem Králové se ani druhý zápas jarní části první ligy nevyvíjel pro plzeňské fotbalisty v Brně dobře. V poločase prohrávali obhájci titulu se Zbrojovkou 0:1, avšak po pauze se jim povedl velký obrat a za vítězství 3:1 si odvezli všechny body. Přišli však o zraněného klíčového záložníka Lukáše Kalvacha.

Nehet v ofsajdu překazil historický obrat. Hráči outsidera skončili v slzách

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2024 (12:05)     Sekcia sport

Mohl to být comeback, na který by se vzpomínalo desetiletí. Druholigové Coventry v semifinále FA Cupu proti slavnému Manchesteru United prohrávalo 0:3. Do konce základní hrací doby ale zvládlo srovnat a v nastaveném čase prodloužení dokonalo obrat. Pak zasáhlo video. Pro milimetrový ofsajd byla branka odvolána a do finále po penaltách prošel favorit. „Je to k smíchu,“ zlobil se trenér vyřazeného celku Mark Robins. Některým z jeho svěřenců po zápase dokonce stékaly po tváři slzy.

Zlín vzal Spartě další body! Velký obrat Teplic, triumf Plzně i Boleslavi

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.09.2022 (14:56)     Sekcia sport

Fotbalová Fortuna liga měla v sobotu na programu čtyři utkání 5. kola. Plzeň se naladila na středeční duel Ligy mistrů v Barceloně vítězstvím 1:0 v Liberci a na trávníku Českých Budějovic vyhrála 2:0 Mladá Boleslav. Povedený obrat předvedli před domácími fanoušky fotbalisté Teplic, kteří jednobrankovou ztrátu s Jabloncem přetavili ve vítězství 3:2. Potřetí v řadě se musela smířit s remízou pražská Sparta, která se doma rozešla se Zlínem bezbrankovou remízou.

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

FOTBAL ONLINE: Plzeň vyhrála v Liberci, Boleslav v Budějovicích. Velký obrat Teplic!

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Teplic, triumf Plzně i Boleslavi. Sparta se trápí se Zlínem

FOTBAL ONLINE: Velký obrat Teplic, triumf Plzně i Boleslavi. Sparta hostí Zlín

Slepené góly a velký obrat. Dostálkovu premiéru dovedla do vítězného konce improvizace

Kometa dokonala obrat v sérii s Vítkovicemi. Brňané slaví postup do čtvrtfinále

Brankář Šmíd nastartoval obrat a házenkáři Plzně jsou znovu první

Postup Plzně: Nejdřív zmar, pak euforie a potyčka po penaltách, křepčil i Šádek

Slavia dokonala proti Slovácku těžký obrat, dvakrát se trefil Stanciu. Boleslav poprvé pod Jarolímem vyhrála

Možná otočený aut? Ne, stoprocentně! Klokani se zlobili na sudí

Pardubická sláva, děčínské slzy. Velký obrat rozhodl českoevropské finále

Florida předvedla famózní obrat, gólově se prosadil i obránce Gudas

Plzeňský kolaps a velký obrat Jablonce! Viktoriáni ztratili dvougólový náskok za dvacet minut

Sparta předvedla v Karviné velký obrat! Klokani také slaví, liga má nový rekord

HOKEJ ONLINE: Velký obrat v Plzni! Olomouc vede, Liberec udeřil

Plzeň se v Kladně nakonec rozjela. Nevídaný obrat řídil Holešinský

Kantner už nevěřil v obrat, pak rozhodl a Boleslav má mečbol

Skvostný obrat Jablonce proti Plzni? V kabině jsem nic nerozbil, všechno je tu beztak přivrtaný, smál se Rada

Další velký obrat. Hráči ukázali sílu, povzbudí nás to, věří kouč Bílek

I Litvínov předvedl parádní obrat. Kaše dvacítce vzkázal: Pořádně to oslavte!

FOTBAL ONLINE: Slávistické minuty snů! Velký obrat Boleslavi. I Slovácko otočilo

Sen splněn! Plzeň dokráčela do Ligy mistrů

Velký obrat v kariéře? Fanoušci chtěli Zachu pryč, teď je po boku superhvězd NHL

Curry řídil velký obrat

FOTBAL ONLINE: Je tu výkop derby. Hradec vyhrál v Budějovicích. Velký obrat Boleslavi. I Slovácko otočilo

Velký obrat! A v klíčové roli Pastrňák

FOTBAL ONLINE: Poločas hrůzy pro Spartu, zvyšuje Olayinka! Velký obrat Boleslavi. I Slovácko otočilo

FOTBAL ONLINE: Blíží se výkop derby. Hradec vyhrál v Budějovicích. Velký obrat Boleslavi. I Slovácko otočilo

HOKEJ ONLINE: Velký obrat v Plzni! Olomouc vede, Liberec také

Kubalík dokonal velký obrat Detroitu, Rangers zuří

HOKEJ ONLINE: Velký obrat v Plzni! Olomouc zvýšila náskok, Kometa srovnala v Liberci