Plzeň se v Kladně nakonec rozjela. Nevídaný obrat řídil Holešinský

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.02.2024 (09:58)     Sekcia sport

Jak „prošustrovat“ vyhraný zápas? Další zajímavou kapitolu na toto téma v neděli sepsali hokejisté Kladna. Šťastným protějškem se stala Plzeň, která ve 46. kole extraligy zapsala na ledě posledního týmu tabulky dva body za výhru 4:3 v prodloužení. celý článek

Výhra a gól Spartě. Skvělý týmový výkon, říkal Holešinský po premiéře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2022 (09:16)     Sekcia sport

V úterý jej hokejová Plzeň oznámila jako čerstvou posilu, o den později už slovenský útočník a bronzový medailista z letošních olympijských her v Pekingu Adrián Holešinský nastoupil k premiérovému utkání v hokejové extralize.

Holešinský: Plzeň má stále šanci začít předkolo doma

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.03.2023 (09:12)     Sekcia sport

Po čtyřech zápasech bez bodu se trefil do sítě Třince, v dalším duelu v Litvínově hokejový útočník Adrián Holešinský zapsal asistenci. Ale ani jeho desátý gól a patnáctá přihrávka v sezoně nepomohly extraligové Plzni k výhře.

Otočku Plzně za titulem řídil loučící se Nejdl: Už šoupu nohama, ale spadl mi kámen ze srdce

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (21:03)     Sekcia sport

Krůček od obhajoby titulu byli házenkáři Karviné, ale vedení 2:0 na zápasy ve finálové sérii neudrželi. Plzeň předvedla nevídaný obrat a rozhodující utkání ovládla 30:25. Devíti góly zazářil Tomáš Nejdl. „Ani jsem svoje trefy nevnímal. Jen jsem sledoval, jak soupeře vaříme,“ usmívala se 25letá spojka.

Plzeň po sérii tří porážek podruhé za sebou vyhrála, rozhodl Adrián Holešinský

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.01.2023 (19:17)     Sekcia sport

Vyrovnané utkání nabídl i souboj Plzně s Mladou Boleslaví. Hostujícímu celku se povedlo na trefu Jakuba Poura zareagovat dvěma zásahy a vedení 2:1 vydrželo až do začátku poslední periody. V ní zavelel ke srovnání Lukáš Kaňák, nerozhodný výsledek pro změnu v prodloužení rozluštil v přesilové hře Adrián Holešinský.

Ballkani srazilo favorita, Plzeň vede skupinu. Slaví i Slovan Bratislava

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.10.2023 (21:21)     Sekcia sport

Fotbalisté Dinama Záhřeb prohráli ve druhém kole Evropské konferenční ligy na hřišti kosovského klubu Ballkani 0:2. Viktoria Plzeň tak má s dvěma vítězstvími ve skupině C tříbodový náskok. Nevídaný obrat viděli diváci v Istanbulu, kde Besiktas vedl nad Luganem ještě deset minut před koncem 2:0, ale prohrál 2:3.

Plzeň ve druhém duelu deklasovala Liberec a srovnala sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.03.2023 (21:48)     Sekcia sport

Předkolo play off hokejové extraligy - 2. zápas: Liberec - Plzeň 0:6. Branky: 11. Piskáček, 30. Pour, 45. Bitten, 46. Holešinský, 51. Jaroměřský, 53. Mertl. Stav série: 1:1.

Durant řídil nevídaný obrat. Embiidovy střelecké manévry míří do dějin

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.01.2024 (08:50)     Sekcia sport

Philadelphia 76ers zvítězili v NBA nad obhájci titulu Denver Nuggets 126:121. Postaral se o to především pivot Joel Embiid, který 41 body potvrdil roli nejlepšího střelce prestižní basketbalové soutěže. Výhru Phoenix Suns 119:117 nad Sacramento Kings zařídil čtyřmi trestnými hody v závěru Kevin Durant.

Nevídaný obrat. Sparta vedla ve Varech o čtyři góly, z výhry se ale raduje Energie

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.12.2020 (20:02)     Sekcia sport

Hokejová Sparta sice vedla na začátku třetí třetiny nad Karlovými Vary 4:0, nakonec ale Energii podlehla 4:5 po prodloužení.

Zázračný obrat! Ruska odvrátila čtyři mečboly a favoritce nadělila kanára

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.09.2020 (21:27)     Sekcia sport

Nevídaný obrat předvedla dvacetiletá ruská tenistka Varvara Gračevová na US Open v utkání s Kristinou Mladenovicovou a při své premiéře na grandslamovém turnaji postoupila do třetího kola. Za stavu 1:6 a 1:5 odvrátila čtyři mečboly a Francouzku nakonec porazila 1:6, 7:6, 6:0. Druhé kolo zvládla i bývalá šampionka Angelique Kerberová, která v německém duelu porazila krajanku Annu-Lenu Friedsamovou 6:3, 7:6.

Plzeňský Holešinský po prohře připomíná: Musíme zase začít bodovat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.01.2024 (11:41)     Sekcia sport

Po čtyřech zápasech bez kanadského bodu se znovu připomněl, na konci druhé třetiny si slovenský útočník Adrián Holešinský našel odražený puk po pokusu Rekonena, pohotovou střelou překonal litvínovského gólmana Tomka a srovnal skóre zápasu na 2:2.

Plzeňský útočník Holešinský: Fotbal mi šel lépe než hokej, ale moc se běhá

Mertl řídil obrat proti Kometě. Furcha jsem asi překvapil, řekl o vítězné trefě

Polský sudí, jenž řídil Plzeň se Slavií, měl v Řecku incident. Pískat mu zatrhli

Holešinský po utkání v Liberci: Pár pikantních slov, pak jsme se probudili

Padla na nás deka, konstatoval v Třinci plzeňský útočník Holešinský

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

Holešinský je zpět na ledě. Pardubice budou výzva, tuší před restartem extraligy

Cagliari předvedlo nevídaný obrat

Plzeňské znovuzrození. Obrat v Boleslavi dokonal Zámorského hopík. Tohle nás nakopne, věří

SESTAVA KOLA: Senzační obrat deseti statečných, viktoriáni se odvázali

Série se lámala už ve druhé zápase, tvrdil plzeňský kouč Štochl

Nevídaný obrat na Julisce. Po dvou gólech v nastavení Viktoriáni bouřili v šatně

Skvělý Svoboda a Plzeň mohla předvést další odvážný kousek

Plzeň v krizi. Neplníme základní věci, štve slovenského útočníka. Zvedá se aspoň hvězdička

Při restartu extraligy Plzeň i Sparta vyhrály. Třinec udeřil v prodloužení

Jágr řídil bleskový obrat Kladna, Sparta vyhrála ve Varech až v prodloužení

Zoufalý Koeman musel tahat Messiho z lavičky. Argentinec pak řídil obrat Barcy

HOKEJ ONLINE: Plzeň i Sparta vyhrály. Kometa dramatizuje zápas v Třinci

Příbram třikrát šokovala Plzeň. Velký obrat Viktorie zmrazil lob Zorvana z 96. minuty