Zdroj Zdroj: lidovky.cz     17.02.2021 (06:53)     Sekcia sport

Hokejový brankář Vítek Vaněček kryl v Pittsburghu 26 střel a dovedl Washington v úterním utkání NHL k výhře 3:1. Český gólman přišel o čisté konto až v 56. minutě a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Jeho spoluhráč Jakub Vrána si připsal rozdílový gól. Pavel Zacha přispěl jednou trefou k výhře New Jersey 5:2 na ledě New Yorku Rangers. celý článek

Vaněčka dělilo pět minut od nuly, Vrána a Zacha skórovali

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.02.2021 (06:42)     Sekcia sport

New York - Hokejový brankář Vítek Vaněček kryl v Pittsburghu 26 střel a dovedl Washington v úterním utkání NHL k výhře 3:1. Český gólman přišel o čisté konto až v 56. minutě a...

Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha skórovali, Rittich slavil výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2021 (07:47)     Sekcia sport

Ve čtvrtek bylo o českých hokejistech v NHL hodně slyšet. Mezi střelce se zařadila hned pětice útočníků: Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha. Voráček a Kubalík pak přidali ještě asistence. Svou první výhru po nedávném přestupu do Toronta vychytal gólman David Rittich.

Vrána se Zachou gólem přispěli k výhrám, Vaněček byl druhou hvězdou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2021 (06:28)     Sekcia sport

Čeští hokejisté se v úterý výrazně podíleli na zastavení černé série Washingtonu. Ten po čtyřech porážkách zdolal 3:1 Pittsburgh i díky rozdílové trefě Jakuba Vrány a 26 zákrokům brankáře Vítka Vaněčka, jenž byl dokonce zvolen druhou hvězdou večera. Gól a výhru slavil i Pavel Zacha, jehož New Jersey si poradilo 5:2 s Rangers.

Voráček se v přípravě NHL blýskl třemi body, Zacha překonal Vaněčka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.10.2021 (07:18)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Voráček se třemi body za gól a dvě nahrávky výrazně přičinil o výhru Columbusu 5:3 v přípravném zápase na ledě Buffala. Gól slavili i Pavel Zacha z New Jersey a Tomáš Hertl ze San Jose. Prvně jmenovaný překonal krajana Vítka Vaněčka v bráně Washingtonu.

Washington s Vaněčkem podlehl Rangers, Zacha bodoval popáté v řadě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.02.2021 (21:42)     Sekcia sport

Sobotní program hokejové NHL otevřely dva předehrávané duely, ve kterých slavili hosté. Rangers uspěli 4:1 ve Washingtonu, jenž opět nasadil českého brankáře Vítka Vaněčka. Buffalo ukončilo čekání na výhru po těsném výsledku 3:2 nad New Jersey, za které jednou asistoval Pavel Zacha a bodoval tak už v pátém startu za sebou.

Vránovy dvě trefy Detroitu nestačily, v NHL skórovali i Zacha a Hertl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.04.2022 (07:21)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Vrána vstřelil v NHL dvě branky Detroitu při prohře s Columbusem 4:5 v prodloužení a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. V dresu vítězů si připsal Jakub Voráček jednu přihrávku. Pavel Zacha zpečetil gólem výhru New Jersey 3:1 v Dallasu. Naopak branka Tomáše Hertla nestačila San Jose, který podlehl ve Vancouveru 2:4.

Vránovy dvě trefy Detroitu nestačily, radoval se Voráček. Skórovali i Zacha a Hertl

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     10.04.2022 (07:12)     Sekcia sport

Hokejový útočník Jakub Vrána vstřelil v NHL dvě branky Detroitu při prohře s Columbusem 4:5 v prodloužení a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     31.03.2021 (09:27)     Sekcia sport

Útočník David Krejčí pomohl hokejistům Bostonu třemi asistencemi k výhře 5:4 po nájezdech nad New Jersey. V rozstřelu se prosadil David Pastrňák, na druhé straně neuspěl Pavel Zacha. Filip Chytil překonal Vítka Vaněčka a gólem přispěl k vítězství New York Rangers 5:2 nad Washigtonem. Filip Zadina vstřelil za asistence Filipa Hronka jedinou branku Detroitu, který prohrál na ledě Floridy 1:4.

Druhá třetina na Spartě? Nejnáročnější v kariéře, tvrdí Kacetl a vyhlíží Dynamo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.03.2023 (13:20)     Sekcia sport

Bezmála dvanáct minut dělilo Ondřeje Kacetla od dvanácté nuly v play off. O tu brankáře hokejových Ocelářů Třinec v šestém čtvrtfinálovém utkání extraligy dělovkou k levé tyči připravil Michal Kempný. Sparťané se trefili po 152 minutách a 51 vteřinách. Byl to jejich poslední gól sezony, prohráli 1:5. Do semifinále po vítězství v sérii 4:2 míří třinečtí obhájci titulu.

Zacha pokračuje v bodové sérii, výhru ale slavil Vrána s Washingtonem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     21.02.2021 (23:26)     Sekcia sport

V neděli se jako první v NHL dostali do akce hokejisté Washingtonu, kteří hlavně díky produktivnímu T.J. Oshiemu (2+1) porazili New Jersey těsně 4:3. Asistencí se na tom podílel i český útočník Jakub Vrána, za hosty jednou přihrával Pavel Zacha bodující už v šestém startu za sebou.

Seattle si v rozšiřovacím draftu NHL vybral českého brankáře Vaněčka

Z brankáře Vaněčka je Kraken. Seattle v rozšiřovacím draftu NHL mimo jiné ukázal na Giordana

Pastrňák překonal Vaněčka, ale výhru v nájezdech trefil Vrána Washingtonu

Kraken povstal. A z Washingtonu si v rozšiřovacím draftu stáhl Vaněčka

Zacha pečetil gólem výhru New Jersey, Vrána se trefil dvakrát, ale Detroit padl v prodloužení