Hattrick za 16 minut? Krejčí děkoval i Dočkalovi: Bůh ví, kdy budu mít další šanci

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.04.2021 (21:22)     Sekcia sport

Čekali byste, že po takovém výkonu bude o přestávce do kabiny odcházet se spokojeným výrazem. S úsměvem od ucha k uchu, jako frajer. A přece sparťanský fotbalista Ladislav Krejčí, autor čistého hattricku z prvního poločasu proti Teplicím, při cestě ze hřiště špačkoval a vyčítal si, že z poslední akce úvodního dějství nepřidal ještě čtvrtý gól. celý článek

Sedm letenských kulí po 22 letech! Krejčí mladší stihl hattrick za šestnáct minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (20:22)     Sekcia sport

Bodová ztráta v Českých Budějovicích je zapomenuta. Fotbalisté pražské Sparty se po reprezentační přestávce vrátili ve velkém stylu a v utkání 25. kola Fortuna ligy rozstříleli Teplice 7:2 a na druhém místě tabulky snížili ztrátu na vedoucí Slavii na 13 bodů. Ladislav Krejčí mladší stihl za 16 minut hattrick. Letenští dali sedm gólů v samostatné české lize počtvrté a poprvé od září 1999, kdy zdolali České Budějovice 7:0.

Boston nedal šanci Buffalu, Krejčí připravil hattrick pro Smitha

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.05.2021 (22:06)     Sekcia sport

V prvním z celkových patnácti sobotních zápasů hokejové NHL Boston s přehledem naplnil roli favorita proti poslednímu Buffalu. Na výsledku 6:2 se třemi asistencemi podílel ve velké formě hrající David Krejčí, jenž tak připravil hattrick pro Craiga Smitha.

Krejčí dostal další šanci v základu, Davisův výkon nemá obdoby

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.03.2024 (08:31)     Sekcia sport

Vít Krejčí nastoupil v NBA podruhé za sebou v základní sestavě Atlanty. Proti New Orleans si český basketbalista za 22 minut připsal tři body, tři asistence a dva doskoky. Jeho tým po sérii tří vítězství prohrál 103:116.

Hattrick si schoval pro Spartu. Krejčí ukázal Krejčímu, kde je jeho místo

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (21:53)     Sekcia sport

Schoval jsem si do základní skupiny minimálně tři góly, vtipkoval Ladislav Krejčí mladší před začátkem EURO fotbalistů do 21. Slib nesplnil, Lvíčata ve Slovinsku z těžké skupiny s Itálií a Španělskem neprošla. Krejčí navzdory svému gólovému potenciálu odehrál celý turnaj v obraně. Paradoxně hned po návratu do domácí soutěže vstřelil ze svého místa v záloze svůj první ligový hattrick. Při kanonádě proti Teplicím (7:2) ho stihl za šestnáct minut. Jako by chtěl trenérovi Karlu Krejčímu ukázat, kde je jeho místo.

Krejčí slavil proti Baníku narozeniny: choreo, vlastňák, výhra a husina

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.04.2024 (10:41)     Sekcia sport

Úplně dokonalá oslava narozenin na hřišti neproběhla, ale hlavní dárek kapitán fotbalistů Sparty Ladislav Krejčí rozbalil. Mužstvo dovedl v lize k výhře 4:3 nad Baníkem Ostrava. „Super, to bylo moje největší přání,“ přiznal Krejčí v rozhovoru pro klubovou televizi. A děkoval fanouškům za působivé choreo.

Hattrick za šestnáct minut a milion podpisů. Rashford servíruje góly i obědy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.10.2020 (10:46)     Sekcia sport

Marcus Rashford vstřelil ve středečním zápase fotbalové Ligy mistrů s Lipskem (5:0) první hattrick v seniorské kategorii, a to během pouhých 16 minut.

Obhájce titulu nedal Atlantě šanci, Krejčí proměnil jednu trojku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.04.2024 (08:15)     Sekcia sport

Basketbalisté Atlanty prohráli na hřišti posledních šampionů NBA Denveru 110:142. Český reprezentant Vít Krejčí odehrál za poražené 25 minut a stihl tři body, pět doskoků a dvě asistence. Denver se osamostatnil v čele Západní konference a má náskok jedné výhry na Minnesotu a dvou na Oklahomu City.

PONEDĚLNÍK: Krejčí mladší, fotbalista jako prase. A trenér Krejčí má o čem dumat

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.04.2021 (16:59)     Sekcia sport

Hattrick je vždy mimořádný počin. A když se podařilo sparťanskému fotbalistovi Ladislavu Krejčímu mladšímu dát tři góly Teplicím za patnáct minut, euforie zaplavila i jeho fanoušky. Například bývalého reprezentanta Lukáše Váchu, toho času kapitána sparťanského béčka, jenž na Twitteru napsal: „A Krejda je ještě oproti Součkovi fotbalista jako prase.“

Debakl Valladolidu, Benzema nasázel za sedm minut hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (18:44)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid v nedělním 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí v tabulce a na rivaly z Barcelony ztrácejí 12 bodů.

Krejčí hrál, Satoranský se jen díval, jak San Antonio vítězí v Oklahomě

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2022 (05:34)     Sekcia sport

Tomáš Satoranský dál čeká na debut v dresu San Antonia a v NBA tak nedošlo na český souboj. Pouze z lavičky sledoval reprezentační rozehrávač výhru Spurs 114:106 na hřišti Oklahoma City Thunder. V domácím týmu dostal Vít Krejčí na palubovce šanci na více než osm minut a připsal si jeden doskok, faul a neúspěšný pokus o tříbodovou střelu.

NBA: Krejčí poprvé hrál 40 minut, Satoranský pomohl k výhře Washingtonu

Benzema vstřelil hattrick za sedm minut, Real deklasoval Valladolid

Sparta rozstřílela Teplice 7:2, Krejčí mladší dal hattrick

Adam Hložek si po dlouhém zranění připsal první gól. Trefil se i Krejčí mladší, který si připsal hattrick

Hattrick mu byl málo, Krejčí vystřílel také semifinále a jmenovec se přidal

Krejčí: Euforii na střídačce ze třetí třetiny si budu pamatovat do konce života

Juliš si formu drží, na úvod přípravy dal hattrick. Sparta nasázela Chrudimi osm gólů

Basketbalisté Atlanty podlehli Oklahomě, Krejčí odehrál 11 minut

Krejčí odehrál pět minut při výhře basketbalistů Oklahoma City v New Yorku

Krejčí v NBA poprvé hrál 40 minut, Satoranský pomohl k výhře Washingtonu

Krejčí se v NBA blýskl devíti body, Satoranský se střelecky neprosadil

Satoranský bojuje o minuty, Krejčí čeká v NBA na šanci

Krejčí motivoval jednadvacítku útokem na mládežnický hattrick

Nabídka ze zahraničí? Přemýšlel bych o ní, říká Krejčí. Na góly si ještě nezvykl

Hattrick mu předpověděli při rozcvičce. Juliš si o věštbě myslel své, pak zabavil míč

Krejčí byl nejvytíženějším hráčem Oklahomy, nastřílel osm bodů

Naběhl do něj spoluhráč, zlobí se obránce Krejčí za neuznanou branku. Sparta přišla o šanci na postup

Krejčí ani Satoranský neskórovali, jejich týmy v NBA doma prohrály

Lídr si zastřílel, Hlavatý zaznamenal hattrick

Atlanta porazila Cleveland, Krejčí zapsal nejvíc minut v letošním roce

Krejčí si hattrickem splnil sen. Hložka prosil o přenechání penalty, na Dočkala čekal

Krejčí nahrál na hattrick Smithovi, Boston v NHL deklasoval Buffalo

Krejčí hrál koncovku proti Minnesotě, Atlanta ale těsně prohrála

Krejčí si zahrál pět minut při vítězství basketbalistů Oklahoma City v New Yorku