Francouzští mistři Lille zachránili remízu v sedmé nastavené minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.08.2021 (17:22)     Sekcia sport

Úřadující mistři francouzské fotbalové ligy Lille na úvod nové sezony zachránili na poslední chvíli bod v Metách. Na konečných 3:3 vyrovnal turecký... celý článek

Fiorentina zachránila remízu s Janovem v osmé nastavené minutě

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.12.2020 (22:49)     Sekcia sport

Fotbalisté Fiorentiny díky gólu v osmé nastavené minutě získali v záchranářském duelu v italské lize bod za domácí remízu 1:1 proti FC Janov. Jsou díky tomu po 10. kole tři body nad pásmem sestupu, Janov je předposlední.

Arsenal vyhrál v Lutonu díky Riceově hlavičce v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2023 (23:34)     Sekcia sport

Arsenal díky gólu Declana Rice v sedmé nastavené minutě zvítězil v 15. kole anglické fotbalové ligy 4:3 na hřišti Lutonu. Po přestřelce, v níž obracel nepříznivé skóre, vede londýnský tým tabulku před Liverpoolem o pět bodů.

Juventus zachraňoval semifinálovou remízu se Sevillou až v sedmé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     11.05.2023 (23:25)     Sekcia sport

Sevilla je královnou Evropské ligy. V cestě do semifinále vyřadila PSV, Fenerbahce a především Manchester United. Aby svou dominanci v soutěži potvrdila, musí ještě přejít přes turínský Juventus, na jehož hřiště zavítala. A dlouho to s prvním krokem k finále vypadalo dobře. Pak ale přišel tradiční spasitel Juve Gatti a v sedmé minutě nastavení zařídil remízu.

(Ne)penalta, která spasila PSG: míč šel od těla do ruky, zlobil se kouč Newcastlu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2023 (07:00)     Sekcia sport

Kdyby prohráli, výrazně by si zkomplikovali situaci ve skupině F. Nakonec fotbalistům PSG nepomohla velká střelecká převaha ve druhé půli, nýbrž rozhodnutí sudího Szymona Marciniaka, který v sedmé nastavené minutě odpískal sporný pokutový kop. Ten proměnil Kylian Mbappé a zajistil svému týmu v utkání s Newcastlem remízu 1:1.

Barcelona v nastavení zachránila remízu 2:2 s Espaňolem

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     13.02.2022 (23:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Barcelony v šesté minutě nastavení zachránili remízu 2:2 na hřišti městského rivala Espaňolu a ve španělské lize jsou znovu čtvrtí.

Čvančarův skvělý debut: v přestřelce dal dva góly, v nastavení si troufl na penaltu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.08.2023 (18:54)     Sekcia sport

Po necelé půlhodině nejprve zvyšoval už na 2:0. A potom v sedmé nastavené minutě zajistil trefou z penalty remízu 4:4. Útočník Tomáš Čvančara při své premiéře v německé fotbalové lize pomohl dvěma góly Mönchengladbachu k remíze s Augsburgem v bláznivé přestřelce. Další český debutant v soutěži Václav Černý přihrál na první gól Wolfsburgu, který zdolal nováčka Heidenheim 2:0.

Aston Villa poprvé ztratila doma, překvapivou remízu uhrál Sheffield United

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.12.2023 (23:04)     Sekcia sport

Držení míče okolo 20 procent, v první poločase bez jediné střely, přesto si fotbalisté Sheffieldu United vezou překvapivý bod za remízu 1:1 na hřišti Aston Villy, která se v případě vítězství mohla dostat na první místo anglické ligy. V utkání 18. kola favorita srazil gól Archera v 87. minutě, odpověď nalezl v osmé nastavené minutě nastavení, když srovnal náhradník Zaniolo.

Fotbalisté Young Boys Bern zachránili remízu v nastaveném čase

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.08.2021 (22:47)     Sekcia sport

Fotbalisté Young Boys Bern zachránili v prvním zápase 3. předkola Ligy mistrů v nastaveném čase remízu 1:1 na hřišti Kluže a udělali důležitý krok k postupu do další fáze, kde mohou narazit na pražskou Slavii. Na branku domácího Cristiana Maney odpověděl v 93. minutě Vincent Sierro. Český mistr začne boj o postup do 4. předkola ve středu na hřišti Ferencvárose.

Jablonec zachránil remízu s Hradcem až v deváté minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2021 (18:01)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce až v deváté minutě nastavení zachránili v 10. kole první ligy remízu 2:2 na hřišti Hradce Králové. Hosté vedli po 13 minutách díky brance Miloše Kratochvíla, domácí však v azylu v Mladé Boleslavi otočili duel po gólech Pavla Dvořáka a Jana Krále. Bod vystřelil Severočechům v závěru střídající Tomáš Malínský v přesilovce poté, co byl v 70. minutě vyloučen Otto Urma. Jablonečtí tři kola po sobě nevyhráli a jsou v tabulce až na 11. místě. Nováček z Hradce drží osmou příčku.

Sigma předvedla neskutečný závěr a doma urvala alespoň bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (15:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Českých Budějovic ztratili v utkání 4. kola první ligy v Olomouci dvoubrankové vedení a po gólu inkasovaném v sedmé minutě nastavení remizovali na Hané 3:3. V úvodním dějství se za hosty trefili Fortune Bassey a Patrik Čavoš, po snížení Václavem Jemelkou přidal třetí branku Dynama střídající Emmanuel Tolno. V 87. minutě se ale prosadil domácí Pavel Zifčák a v sedmé minutě nastavení vyrovnal Florent Poulolo. Oba celky si připsaly první remízu v sezoně, Jihočeši bodovali se Sigmou v lize popáté za sebou.