Velký obrat Komety, Indiánům nestačil tříbrankový náskok

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.09.2021 (20:32)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli v sedmém kole Tipsport extraligy na svém ledě s Kometou Brno 5:6 po prodloužení.Hokejisté Komety Brno zvítězili v 7. kole extraligy na ledě Plzně 6:5 po samostatných nájezdech a připsali si třetí výhru za sebou. Domácí sice ještě na začátku 36. minuty vedli 4:1, ale hosté ještě v téže minutě dokázali snížit dvěma trefami na rozdíl jediného gólu a v závěrečné třetině v 51. minutě dvěma brankami stav obrátili. Alespoň bod zajistil domácím tři vteřiny před sirénou Martin Lang při power play. Bonusový bod Kometě přisoudil jediný úspěšný exekutor nájezdů Luboš Horký. Plzeňští si tak připsali už čtvrtou porážku v novém ročníku. celý článek

Verona odváží výhru, Benátkám tříbrankový náskok nestačil

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Verony bez nemocného záložníka Antonína Baráka vyhráli v nedělním 16. kole italské ligy v Benátkách 4:3, přestože po prvním poločase prohrávali 0:3. Český reprezentant nenastoupil podle italských médií kvůli chřipce.

Covidový zachránce Komety: Nic mi nebylo. Obrat je skvělý, jdeme nahoru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.11.2020 (15:59)     Sekcia sport

Téměř čtyřicet dní nehrál hokej, v sobotu se vrátil z karantény a v neděli řídil obrat Komety ve Vítkovicích dvěma asistencemi a vítězným nájezdem. Útočník Petr Holík se stal brněnským covidovým hrdinou.

Tříbrankový náskok Dynamu nestačil, Boleslav je mezi posledními čtyřmi

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.03.2021 (19:21)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi podruhé v klubové historii slaví postup do semifinále extraligy. Ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play off sice prohrávali v Pardubicích už 0:3, ale po vítězství 5:3 ovládli sérii 4:0 na zápasy. Bruslařský klub zopakoval úspěch z roku 2016.

Naštvaný kouč Komety: Jsem v šoku, chvílemi jsme vypadali jako z Bohnic

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.10.2021 (21:50)     Sekcia sport

Ani velký obrat trenéra hokejové Komety neuchlácholil. Jiří Kalous po čtvrteční výhře 6:5 v prodloužení na ledě extraligového nováčka Kladna své hráče nešetřil. Dokonce mluvil o tom, že mu chvílemi připomínali partu z Bohnic. „V pátek asi budeme mít velmi důrazné pohovory,“ varoval kabinu.

Senzační Kubalík vystřelil Chicagu postup! Toronto předvedlo neskutečný obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.08.2020 (21:42)     Sekcia sport

Český útočník Dominik Kubalík dnes v noci ukázal, jaký je kanonýr! Po dvouzápasovém čekání na gól udeřil v pravou chvíli a brankou na konečných 3:2 zařídil Blackhawks postup. Dál jdou také hokejisté Montrealu, NY Islanders a Arizony. Columbus přišel o tříbrankový náskok a po porážce 3:4 od Toronta rozhodne o postupujícím až 5. zápas.

Vysoký náskok proti Bostonu nestačil, Detroit utrpěl v NBA rekordní 28. porážku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.12.2023 (08:29)     Sekcia sport

Basketbalisté Detroitu vyrovnali 28. prohrou v řadě nejdelší sérii porážek v NBA, kterou drží Philadelphia z přelomu sezon 2014/15 a 2015/16. Ve čtvrtek v Bostonu nestačil hostům ani náskok 21 bodů, podlehli 122:128 po prodloužení. Minnesota využila absence hvězdného Luky Dončiče a porazila Dallas 118:110, na jejím triumfu se 44 body podílel Anthony Edwards.

Plzeň v penaltách dokonala velký obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2021 (21:59)     Sekcia sport

Fotbalová Plzeň dokázala smazat nečekanou porážku 2:4 z Cardiffu, ve čtvrteční odvetě 3. předkola Konferenční ligy předvedla velký obrat. S The New Saints sice brzy prohrávala, góly Buchy, Chorého a Beauguela po přestávce si vynutila prodloužení. V něm branka nepadla, penaltový rozstřel ale Viktoria opanovala 4:1 a postoupila do play off.

Kometa zase bez bodu. Litvínov zvládl velký obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (16:26)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova vyhráli v předehrávce 41. kola Tipsport extraligy na ledě Komety Brno 4:3, když dokázali duel zvrátit ze stavu 0:2. Kometa potřetí za sebou nebodovala. V normální hrací době nedokázala porazit Litvínov už v osmém utkání v řadě.

Skvělý finiš po lážo plážo začátku basketbalistům Ústí na obrat nestačil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.11.2023 (10:02)     Sekcia sport

Ani strhující koncovka po bídném startu nestačila ústeckým basketbalistům na obrat ve včerejším ligovém hitu s Opavou. Sluneta se ve finiši přimáčkla k mistrovi na tři body, blíž ji ale favorit nepustil. A nakonec slavil výhru 96:91.

Velký obrat! Atlético zvítězilo díky gólům v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (18:22)     Sekcia sport

Fotbalistům Atlética Madrid se v zápase 22. kola španělské ligy proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2. FC Sevilla s Vigem také prohrávala 0:2 po úvodní půli, ale nakonec na svém stadionu vybojovala remízu 2:2.

Syna i srdce má Haščák z Brna. A tak se vrací do Komety

Velký obrat! A v hlavní roli Pastrňák

VAR vzal Zbrojovce druhý gól, pak přišel velký obrat. Zasloužená výhra, tvrdí Bílek

Holík rozhodl. Preferuju týmový úspěch, tvrdí útočník Komety po výhře nad Pardubicemi

Islanders se drží v boji o finále. Vyrovnali sérii, Tampě asistence Paláta nepomohla

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

Karviné nestačil k výhře ve Vršovicích ani dvougólový náskok

Slepené góly a velký obrat. Dostálkovu premiéru dovedla do vítězného konce improvizace

Šimíček ke kontumaci zápasu Vítkovic v LM: Pokračovat by bylo velkým riskem

Mladá Boleslav na úvod Ligy mistrů vyhořela s Frölundou

FOTBAL ONLINE: Liverpool předvedl velký obrat. Postup ho nemine

Brankář Šmíd nastartoval obrat a házenkáři Plzně jsou znovu první

Tohle se mi ještě nestalo, smál se lobu kat Komety, která prý na Spartě cítila domácí prostředí

HOKEJ ONLINE: Finové předvedli famózní obrat! Slováci bojují, ale Američané zvyšují náskok

Ščotka litoval klíčového momentu. Lehat na led jsem si neměl, říká bek Komety

Parádní první třetina dovedla Spartu k výhře, divoký závěr okořenila bitka

PSG si pohlídalo postup přes Barcelonu, Liverpool v Maďarsku vyhrál i odvetu

Hokejová dvacítka opět porazila Slovensko, tentokrát 4:0

Plzeňský kolaps a velký obrat Jablonce! Viktoriáni ztratili dvougólový náskok za dvacet minut