Velký obrat Mountfieldu, Vítkovice znovu padly

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2021 (20:29)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové porazili ve 14. kole Tipsport extraligy na svém ledě Vítkovice 4:2. celý článek

Pros... jsme první třetinu, říkal vítkovický Holaň. Impulsem byla výměna brankáře

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2023 (23:12)     Sekcia sport

Byl to třetí nejdelší zápas historie hokejové extraligy, po kterém ještě Vítkovice drží naději na velký semifinálový obrat i postup do bojů o titul. A taky ukázaly vnitřní sílu, protože po prvních dvaceti minutách pátého semifinále proti hradeckému Mountfieldu se ocitly v klinické smrti a konec sezony pro ně byl blízko. „My jsme s prominutím prosrali první třetinu, jako kdybychom si neuvědomovali, o co hrajeme,“ říkal po vítězném utkání (3:2) kouč Vítkovic Miloš Holaň.

Třinec se dočkal první výhry v Lize mistrů, Vítkovice padly po nájezdech

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2023 (17:31)     Sekcia sport

Hokejoví Oceláři Třinec se na čtvrtý pokus dočkali první výhry v Lize mistrů, když zvítězili v neděli na ledě finského celku Pelicans Lahti 3:1. V zemi tisíců jezer naopak prohrály Vítkovice, které po nájezdech padly na ledě Ilvesu Tampere.

Brankář Šmíd nastartoval obrat a házenkáři Plzně jsou znovu první

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.12.2023 (10:20)     Sekcia sport

Úvod utkání strávil na lavičce, ale za nepříznivého stavu házenkářský gólman Karel Šmíd naskočil mezi tyče, a především díky němu mohl Talent tým Plzeňského kraje rozjet velký obrat proti Kopřivinici.

Jeden obrat hokejistům Hradce vyšel, druhý už ne. Na jihu Čech neuspěli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.10.2021 (07:49)     Sekcia sport

V pátek jim jejich specialita posledních zápasů vyšla a vyhráli, v neděli však už ne. Hokejisté hradeckého Mountfieldu totiž v pátek večer porazili 4:2 Vítkovice, když s nimi první třetinu prohráli 0:2, v neděli prohráli 3:4 v Českých Budějovicích, kam se vypravili jako druhý tým extraligové tabulky.

Velký obrat v závěru. Šťastné vítězství, s bráchou hrozně nerad prohrávám, usmíval se kouč Mountfieldu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (22:24)     Sekcia sport

Dvakrát dokázali dorovnat jednogólové manko a v prodloužení dokonce přidali rozdílový gól na 3:2. Hokejisté Hradce Králové odvrátili v extraligovém zápase v Brně porážku při power play pouhých 24 vteřin před koncem základní hrací doby, a i vítěznou branku poté vstřelili při hře bez gólmana.

Rok dvojčat? A covidu? Nebo to něco přebije? Hradec stojí na startu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.09.2020 (08:30)     Sekcia sport

Ještě se nezačalo hrát a vedení hradeckého Mountfieldu už musí řešit, jak to udělá se vstupenkami na první domácí zápas, který je po čtvrtečním vstupu týmu do extraligových bojů v Českých Budějovicích na programu už v neděli. Vítkovice, nedělní soupeř Mountfieldu, ve středu poslaly hráče na testy na Covid-19, protože se u části hráčů objevily teploty a příznaky onemocnění.

Plzeň v penaltách dokonala velký obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2021 (21:59)     Sekcia sport

Fotbalová Plzeň dokázala smazat nečekanou porážku 2:4 z Cardiffu, ve čtvrteční odvetě 3. předkola Konferenční ligy předvedla velký obrat. S The New Saints sice brzy prohrávala, góly Buchy, Chorého a Beauguela po přestávce si vynutila prodloužení. V něm branka nepadla, penaltový rozstřel ale Viktoria opanovala 4:1 a postoupila do play off.

Velký obrat! Atlético zvítězilo díky gólům v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (18:22)     Sekcia sport

Fotbalistům Atlética Madrid se v zápase 22. kola španělské ligy proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2. FC Sevilla s Vigem také prohrávala 0:2 po úvodní půli, ale nakonec na svém stadionu vybojovala remízu 2:2.

Velký obrat! A v hlavní roli Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (06:08)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil první dva góly po návratu do sestavy Bostonu a nastartoval obrat ve Washingtonu z 0:3 na 5:3.

VAR vzal Zbrojovce druhý gól, pak přišel velký obrat. Zasloužená výhra, tvrdí Bílek

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.02.2023 (19:12)     Sekcia sport

Po nečekaném domácím nezdaru s Hradcem Králové se ani druhý zápas jarní části první ligy nevyvíjel pro plzeňské fotbalisty v Brně dobře. V poločase prohrávali obhájci titulu se Zbrojovkou 0:1, avšak po pauze se jim povedl velký obrat a za vítězství 3:1 si odvezli všechny body. Přišli však o zraněného klíčového záložníka Lukáše Kalvacha.

Liberec zabral a přeskočil Vítkovice v tabulce

Denver znovu otočil zápas s Clippers a vyrovnal sérii

Nezastavitelná Sparta znovu slaví! Motor složil mistra. Vítkovice padly v Litvínově, bez bodu je i Kometa

Jeden gól nestačil, hokejové Vítkovice doma padly

Pastrňák je zpět. Velký obrat Bruins řídil dvěma góly

HOKEJ ONLINE: Plzeň i Kometa podruhé padly! Pardubice spustily nevídanou kanonádu

Slepené góly a velký obrat. Dostálkovu premiéru dovedla do vítězného konce improvizace

Fantastický obrat Sharks ocenil kouč Boughner. Hertl nám pomohl i mimo led, chválil

Velký obrat završen! Kometa srazila Vítkovice a je ve čtvrtfinále

Senzační obrat! Hokejová Mladá Boleslav srovnala čtvrtfinálovou sérii

HOKEJ ONLINE: Velký obrat v Plzni! Olomouc vede, Liberec udeřil

Kometa udolala zásluhou branky Zaťoviče Vítkovice, Pardubice dotáhly proti Spartě nevídaný obrat

HOKEJ ONLINE: Vítkovice srovnaly v Liberci, Litvínov padá ke dnu, Spartu čeká šlágr v Brně

Morata zařídil Staré dámě vítězný obrat

O obrat v Olomouci se postaraly záplaty z první ligy. Vítkovice mrzel jen pokřik na Lakatoše

HOKEJ ONLINE: Vítkovice se pokoušejí sesadit lídra, Spartu čeká šlágr v Brně, Dynamo derby v Hradci

HOKEJ ONLINE: Vítkovice zkusí sesadit lídra, Spartu čeká šlágr v Brně, Dynamo pak derby v Hradci

HOKEJ ONLINE: Vítkovice prohrávají v Liberci, Spartu čeká šlágr v Brně, Dynamo derby v Hradci

Litvínov zdolal v dohrávce Vítkovice, Hübl gólem a asistencí překonal Hlinkův rekord

Pardubická sláva, děčínské slzy. Velký obrat rozhodl českoevropské finále

Florida předvedla famózní obrat, gólově se prosadil i obránce Gudas

Vítkovice zuřily! Sudí pískají pro Švýcary, psalo vedení už během zápasu Ligy mistrů

HOKEJ ONLINE: Velký obrat v Plzni! Olomouc vede, Liberec také

HOKEJ ONLINE: Velký obrat v Plzni! Olomouc zvýšila náskok, Kometa srovnala v Liberci

Vítkovice měly políčeno na Augustu. Hadamczik byl proti

Dokončí Budějovice velkolepý obrat? Kluci dýchají jeden za druhého, říká kouč

Sparta předvedla v Karviné velký obrat! Klokani také slaví, liga má nový rekord

HOKEJ ONLINE: Velký obrat v Plzni. Dynamo vede, Olomouc zvýšila náskok, Kometa otočila v Liberci!

V hlavní roli opět Hronek. Trenér: Je na něm vidět, jak se na zápas těší

Hradec dostal nůž na krk, inspirací pro něj budou Vítkovice

Hradec Králové v zápase plném zvratů slaví těsnou výhru. Zářili Smoleňák a Perret

Skvostný obrat Jablonce proti Plzni? V kabině jsem nic nerozbil, všechno je tu beztak přivrtaný, smál se Rada