Kaša situace vůbec nezvládl, obě žluté byly zbytečné, zlobil se Bílek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2021 (07:59)     Sekcia sport

Potřetí v řadě musel po zápase vysvětlovat, proč Plzeň nezvítězila ani neskórovala. Michalu Bílkovi navíc pořádně zkazil náladu Filip Kaša, který po dvou žlutých kartách během tří minut oslabil svůj tým. „Obě byly naprosto zbytečné, tyhle situace vůbec nezvládl,“ čílil se kouč Viktorie po domácí bezbrankové remíze s fotbalisty Olomouce ve 14. kole Fortuna ligy. celý článek

Totálně zbytečné! rozzuřilo Russella zastavení závodu. Přišel o vedení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2023 (15:53)     Sekcia sport

Tohle není formule 1! Nedělejte nám z toho NASCAR, zlobí se fanoušci. První a druhé zastavení Velké ceny Austrálie bylo podle nich zbytečné. A přidávají se i jezdci, kteří kvůli přišli o časové rozestupy, někdy i o umístění. „První červené vlajky byly totálně zbytečné, viděli jsme mnohem horší situace,“ zlobil se na FIA britský závodník Mercedesu George Russell.

Bílkův tah obránci. Proti Liberci jsme Havla šetřili, přiznal po výhře

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2021 (08:59)     Sekcia sport

Obrannou řadu poskládal velice nezvykle: Řezník, Pernica, Kaša a Havel. Plzeňský kouč Michal Bílek se může zpětně pochválit, Viktoria doma zvítězila nad CSKA Sofie 2:0 a soupeře do šancí vůbec nepustila. „Vůbec nic ale není rozhodnutého,“ připomíná po úvodním zápase závěrečného předkola Konferenční ligy.

Přípravné fotbalové utkání

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.01.2022 (12:58)     Sekcia sport

Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (0:1) Branky: 47. Potočný - 39. Řezníček. Sestava Plzně: I. poločas: Staněk - Řezník, Kaša, Hejda, Havel - Kalvach, Ndiaye - Sýkora, Čermák, Šulc - Potočný. II. poločas: Staněk - Kayamba, Pernica, Kaša (66. Gabriel), Havel (66. Žilák) - Bucha, Janošek - Čermák (66. Kronus), Káčer, Mosquera - Potočný (66. Jedlička). Trenér: Bílek.

Zápas byl jen o soubojích, popisuje dřinu v Teplicích plzeňský Kaša

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.04.2021 (08:58)     Sekcia sport

Nemá pověst kanonýra, vždyť také hraje ve středu obrany. Ve středu proti Teplicím se ale Filip Kaša trefil. Jedinou brankou rozhodl o plzeňském vítězství 1:0 ve 28. kole fotbalové Fortuna ligy. „Vůbec to nebyl jednoduchý zápas,“ podotýká stoper Viktorie.

To, co jsme udělali na začátku obou poločasů, je nepřijatelné, zlobil se Erik ten Hag

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     09.02.2023 (15:22)     Sekcia sport

Manchester United v dohrávce osmého kola ztratil dva body, když doma pouze remizoval s Leedsem 2:2. Navíc musel dotahovat dvougólové manko. Alespoň bod zařídil střídající Jadon Sancho. Red Devils se mohli bodově vyrovnat druhému Manchesteru City. Svou šanci promarnili. Erik ten Hag se po zápase hodně zlobil. Jeho celek vůbec nezvládl vstup do obou poločasů.

Očekával jsem větší šťávu, zlobil se Bílek. Plzeň se v druhé půli špatně hýbala

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     23.07.2021 (07:15)     Sekcia sport

Trenér plzeňských fotbalistů Michal Bílek byl po vítězství 2:1 nad Brestem v úvodním duelu 2. předkola Evropské konferenční ligy zklamaný.

Červená ve druhé minutě, druhý zkrat po sobě. Fillo sabotuje záchranu Zlína

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2023 (11:28)     Sekcia sport

„To je možná světový rekord. Strašně nám to ublížilo,“ zlobil se zlínský trenér Pavel Vrba na Martina Filla poté, co v závěru domácího zápasu se Spartou (2:3) dostal během padesáti vteřin za dva zbytečné fauly na polovině hřiště dvě žluté karty a po čtyřech minutách od vystřídání šel předčasně z placu.

Gól do šatny, pak červená. Bílek neurval body ani proti nováčkovi, Plzeň dostala nášup!

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2021 (16:56)     Sekcia sport

Nový plzeňský trenér Michal Bílek se nedočkal bodového importu ani na druhý pokus. Fotbalisté Viktorie prohráli v Ďolíčku s prvoligovým nováčkem z Pardubic 0:3. Domácí zadělali na výhru v závěru prvního poločasu, kdy se trefil Cadu. Vzápětí byl vyloučen stoper Západočechů Kaša, aby po změně stran dorazili soupeře Černý a Surzyn.

Stoper Plzně hlásí: Jsem zpět! Tu situaci jsem ale dlouho kousal, přiznal Kaša

Zdroj Zdroj: sport.cz     09.07.2022 (09:57)     Sekcia sport

Návrat po třech měsících. Vzhledem k operaci kolenních vazů bleskový. Stoper fotbalové Plzně Filip Kaša odehrál závěrečnou čtvrthodinu páteční přípravy se St. Truidenem (porážka 1:3) na soustředění v rakouském Westendorfu. „Jsem rád, že jsem si po dlouhé době mohl aspoň chvilku zahrát zápas. Ještě mám určitě na čem pracovat – potřebuju se do toho především dostat fyzicky," řekl Kaša po utkání.

Kaša podstoupil operaci kolena

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.04.2022 (18:53)     Sekcia sport

Plzeňský fotbalový obránce Filip Kaša podstoupil operaci kolena a čeká ho několikatýdenní pauza. Lídrovi první ligy v této sezoně už zřejmě nepomůže.

Plzeňský obránce Kaša je po operaci kolena, sezona mu nejspíš skončila

Obránce Kaša přestoupil z Plzně do Dunajské Stredy

Fotbalový obránce Kaša přestoupil z Plzně do Dunajské Stredy

Bílek: Havlovy zákroky byly zbytečné. V jedenácti bychom měli proti Slavii šanci

Faul před prvním gólem Plzně? Máte tady VAR, kterej je na h..., zlobil se Rada

Bílek: Bayern je jeden z favoritů Ligy mistrů. Musíme být odvážní v ofenzivě

Komise rozhodčích: Zákrok Červa byl na žlutou kartu, Wiesnera trefil podrážkou do lýtka

Plzeňský fotbalista Kaša dostal trest na tři zápasy a v této sezoně dohrál

Bílek se zlobil na Šulce! Že nedal stoprocentní šance, je velká chyba, láteřil kouč Plzně

Je to komplikace, uznal plzeňský trenér Bílek po klopýtnutí v úvodu jara

Plzeňský obránce Kaša díky snížení trestu může o víkendu hrát

Fotbalisté Matějovský a Kaša dostali za fauly trest na tři utkání

Plzeň zvítězila nad Teplicemi 1:0 a zůstává pátá. Jediný gól utkání si připsal Kaša

Chceme výsledky i spokojené fanoušky, přeje si plzeňský kouč Bílek

Na cestu do Edenu vůbec nemyslíme, zajímá nás jen Boleslav, tvrdí Bílek

Zbytečná komplikace, měli jsme vytěžit víc, kabonil se po hubené výhře nad Brestem plzeňský trenér Bílek

Pohřbily nás zbytečné ztráty, smutnil po porážce nymburský kapitán Kříž

Bílek: Pokud chceme odehrát v Lize mistrů důstojnou partii, nesmíme dohrávat v deseti!