Červená ve druhé minutě, druhý zkrat po sobě. Fillo sabotuje záchranu Zlína

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.03.2023 (11:28)     Sekcia sport

„To je možná světový rekord. Strašně nám to ublížilo,“ zlobil se zlínský trenér Pavel Vrba na Martina Filla poté, co v závěru domácího zápasu se Spartou (2:3) dostal během padesáti vteřin za dva zbytečné fauly na polovině hřiště dvě žluté karty a po čtyřech minutách od vystřídání šel předčasně z placu. celý článek

Fillo vyloučením znovu potopil Zlín. Derby hrubě ovlivnil, zlobil se Vrba

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.03.2023 (19:59)     Sekcia sport

V ligovém zápase se Spartou byl vyloučený pouhé čtyři minuty po příchodu na hřiště a notně tak přibrzdil fotbalisty Zlína v závěrečném tlaku. Po vypršení trestu zopakoval sedmatřicetiletý záložník Ševců Martin Fillo podobný zkrat v ostře sledovaném derby blízkých soupeřů na Slovácku. Nastoupil v základní sestavě a hned ve druhé minutě viděl červenou kartu poté, co nevybíravě sestřelil hradišťského stopera Hofmanna. Oslabený tým z Baťova města padl jasně 0:3 a klesl v tabulce na poslední místo.

Fillo vyloučením znovu potopil Zlín. Derby hrubě ovlivnil, Nevybíravým zákrokem naštval Vrbu

Famózní obrat Zlína a výhra za tři body díky gólu v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.08.2021 (17:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína smazali v utkání 4. kola nejvyšší soutěže na hřišti Karviné dvoubrankové manko a zvítězili po obratu 3:2. Slezané se dostali do vedení ve 23. minutě po brance Petra Buchty a úvodu druhé půle zvýšil jejich náskok Michal Papadopulos. "Ševce" však vrátil do hry v 59. minutě Martin Fillo, o 20 minut později vyrovnal z penalty Tomáš Poznar a konečné tři body trefil Zlínu ve druhé minutě nastaveného času střídající Martin Cedidla, který byl na hřišti sotva minutu.

Fillo zavelel k obratu. Doufám, že jsme ukázali pravou tvář Zlína, řekl

Zdroj Zdroj: idnes.cz     15.08.2021 (07:57)     Sekcia sport

Záložník Martin Fillo po svém přestupu z Baníku Ostrava podruhé nastoupil za Zlín. Poprvé byl v základní sestavě. A byl to on, kdo nastartoval zlínský obrat ve čtvrtém kole ligy v Karviné. Byť Zlínští ještě v 58. minutě ztráceli 0:2, zvítězili 3:2.

Famózní obrat hostů a výhra za tři body díky gólu v nastavení

Bývalí parťáci stáli proti sobě. Spokojenější byl po zápase Fleišman

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.08.2022 (07:51)     Sekcia sport

Do Baníku přišli v polovině sezony 2017 až 2018. Oba už jako třicátníci. Jiří Fleišman z Mladé Boleslavi a Martin Fillo z Teplic. Dvě a půl sezony byli v Ostravě parťáci, než Fillo loni zamířil do Zlína. Teď jsou z nich opět soupeři.

První letní posilou fotbalistů Zlína je bývalý reprezentant Fillo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.06.2021 (11:54)     Sekcia sport

Fotbalový obránce či záložník Martin Fillo po třech a půl letech opustil Ostravu a stal se první letní posilou Zlína. Se „Ševci“ podepsal dvouletou smlouvu.

Po losu psal hned do Norska bývalému sousedovi. Sparta je podle mě jasným favoritem, říká Fillo

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.07.2022 (19:02)     Sekcia sport

Když byl ke Spartě nalosován Viking Stavanger coby její soupeř pro druhé předkolo Konferenční ligy, hned se Martin Fillo ozval bývalému sousedovi z Norska a zjišťoval, co se ve skandinávském klubu děje. „Viking je na vzestupu, všichni ve městě mají radost,“ hlásí Fillo v rozhovoru pro Sport.cz své poznatky. Nynější fotbalista Zlína odešel do Stavangeru v roce 2008, ve Vikingu strávil tři roky. „Krásné tři roky,“ vzpomíná Fillo rád na štaci na severu Evropy.

Fillo opouští po třech a půl letech Baník a míří do Zlína

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.06.2021 (11:42)     Sekcia sport

Fotbalový obránce či záložník Martin Fillo po třech a půl letech opustil Ostravu a stal se první letní posilou Zlína. Se "Ševci" podepsal dvouletou smlouvu. Kluby o tom informovaly na svých webech.

Zlín - Bohemians 1:2, Prekop dvěma góly zkomplikoval poraženým záchranu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.05.2024 (20:10)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína v předposledním 4. kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu prohráli s Bohemians 1:2 a výrazně si zkomplikovali boj o udržení. Obě branky vítězů dal Erik Prekop, který nejprve ve 13. minutě otevřel skóre z penalty a v 74. minutě rozhodl. Za domácí se rovněž z pokutového kopu prosadil v 17. minutě Jakub Černín.

Fotbalisté Zlína zůstali v tabulce poslední, Jablonec si zajistil záchranu v lize

Další Didibův zkrat. Strašná blbost, budeme ho řešit, nebral si po prohře s  Brnem servítky zlínský kouč

Zbláznil se Fillo? Zkrat, chyba, hloupost, řekl o vyloučení trenér Baníku

Příbram dostala gól z penalty, prohrála a je opět poslední

Měl to být stoprocentní gól, vyčítal si zlínský Fillo zahozenou šanci na Spartě

Martin Fillo viděl ve druhém zápase po sobě červenou kartu. Zlínu se záchranou nepomáhá

Druhý zápas, druhá červená. Špatné, ale kluci se poučí, věří kouč Pardubic

Ševci selhali v defenzívě. Dostat doma tři góly je tristní, smutní zlínský záložník Fillo

Začátek se nepovedl, ale napravíme ho, ujišťuje Fillo. Vyhlíží zlínskou premiéru

Hokejisté Zlína dokončí sezonu bez kanadského útočníka Malleta. Mizí do Německa

Nezdržovali, ale ztratili body. Trenér zůstal u své filozofie a udělal dobře, tvrdí expert

Neuznaný gól soupeře přiblížil fotbalistům Prostějova záchranu

Fillo o situaci před spornou brankou Slavie: Je pro mě nepochopitelné, že to rozhodčí neviděl