Basketbalisté Denevru vydřeli v NBA výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.01.2022 (07:20)     Sekcia sport

Výsledky NBA: Atlanta - Minnesota 134:122 Boston - Charlotte 102:111 Chicago - Cleveland 117:104 Dallas - Toronto 102:98 Denver - LA Clippers 130:128 po prodl. LA Lakers - Indiana 104:111 Miami - Portland 104:92 Milwaukee - Memphis 126:114 Philadelphia - Orlando 123:110 Sacramento - Detroit 131:133 San Antonio - Oklahoma City 118:96 Utah - Houston 111:116 Washington - Brooklyn 118:119 celý článek

Nymburk uhájil v lize proti Opavě neporazitelnost až v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.09.2021 (21:43)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vydřeli ve druhém kole ligy výhru nad Opavou až v prodloužení a uhájili neporazitelnost v domácí soutěži ve 34. utkání v řadě. V repríze jarního finále zvítězili úřadující šampioni 91:89 a jako jediný tým v novém ročníku mají zatím na kontě dvě výhry. Vítězně dnes vstoupili do sezony hráči USK Praha, Brna a Pardubic.

Basketbalisté Denveru vydřeli v NBA výhru v prodloužení

Kempného povedený start, Pražané vydřeli výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2022 (12:51)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty porazili v předehrávce 31. kola Tipsport extraligy na svém ledě Vítkovice 3:2 po prodloužení. Vítěznou branku si připsal Řepík, za Pražany poprvé po návratu z NHL nastoupil Michal Kempný.

Olomoucko trápilo mistra. Opavané vydřeli prodloužení, v něm vládli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.12.2023 (06:26)     Sekcia sport

O neuvěřitelné drama na půdě Opavy se postarali basketbalisté Redstone Olomoucko. V průběhu zápasu prohrávali o patnáct bodů, přesto prohráli až po velké bitvě 94:97 po prodloužení. Úřadující šampioni si pomohli především šestadvaceti útočnými doskoky a pětadvaceti body z druhých šancí.

Philadelphia zastavila sérii porážek v NBA v prodloužení s Miami

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.01.2021 (09:41)     Sekcia sport

Basketbalisté Philadelphie po sérii tří porážek, která je stála vedení ve Východní konferenci, vydřeli vítězství nad loňskými finalisty NBA z Miami. Osmý úspěch v sezoně si Sixers zajistili až v prodloužení, k hlavním strůjcům domácí výhry 137:134 patřil Joel Embiid, autor 45 bodů a 16 doskoků.

Philadelphia zastavila sérii porážek v NBA, porazila Miami až v prodloužení

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.01.2021 (10:12)     Sekcia sport

Nezlomní Válečníci. I bez pěti nemocných hráčů vydřeli výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2023 (12:40)     Sekcia sport

Nezlomní Válečníci! Pět jich ulehlo s virózou, přesto i takto zdecimovaný tým vydřel další výhru. Na domácí palubovce basketbalisté Děčína udolali Ostravu 93:89 a tři kola před koncem nadstavbové skupiny A1 se v tabulce drží na třetím místě.

Basketbalisté Philadelphie proti Miami zastavili sérii porážek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.01.2021 (09:28)     Sekcia sport

Oslabení házenkáři Plzně vydřeli těsnou výhru v souboji s Jičínem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2022 (12:08)     Sekcia sport

Ještě třináct minut před koncem utkání ztráceli házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje doma proti Jičínu čtyři branky (21:25). Povedeným finišem ale dokázali duel 20. kola extraligy ještě otočit a vydřeli těsnou výhru 28:27.

Senátoři s Kubalíkem vydřeli ve Stockholmu výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (23:18)     Sekcia sport

Hokejisté Ottawy vyhráli v duelu NHL Global Series ve Stockholmu nad Detroitem 5:4 v prodloužení. Rozhodl o tom v čase 64:58 německý útočník Tim Stützle, který si připsal celkem tři body za gól a dvě asistence. Stejnou bilanci měl v dresu poražených obránce Shane Gostisbehere. Český útočník Dominikem Kubalík za vítězné Senators nebodoval.

Rytíři ve finiši vydřeli prodloužení, tam pak jejich výhru trefil Kubík

První body, moc jiných pozitiv není! Češi vydřeli výhru nad Bělorusy až v prodloužení