Kempného povedený start, Pražané vydřeli výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.10.2022 (12:51)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty porazili v předehrávce 31. kola Tipsport extraligy na svém ledě Vítkovice 3:2 po prodloužení. Vítěznou branku si připsal Řepík, za Pražany poprvé po návratu z NHL nastoupil Michal Kempný. celý článek

Házenkářští mistři nezáří, jejich plzeňským kolegyním start vyšel

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.09.2021 (10:55)     Sekcia sport

K ideálu je pořád daleko. Ale hrozbu, že budou mít po dvou porážkách nejhorší start do extraligy od chvíle, kdy mají v názvu slovo Talent, plzeňští házenkáři zažehnali. V nedělním druhém kole vydřeli ve Frýdku-Místku těsnou výhru 29:28, napravili tak předchozí domácí zaváhání s Novým Veselím.

Sparta vrátila sérii do Liberce! Třinec přejel Boleslav a má mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2021 (13:31)     Sekcia sport

Hokejistům Sparty se v neděli i napodruhé podařilo seskočit z hrobníkovy lopaty a semifinálová série extraligového play off se za stavu 2:3 vrací do Liberce. Pražané v pátém duelu vydřeli výhru 3:2 ve druhém prodloužení, v jehož úvodu v početní výhodě šikovně tečoval puk do liberecké branky Vladimír Sobotka. Postupový mečbol si vybojovali hokejisté Třince, kteří doma porazili 3:0 Mladou Boleslav a v sérii vedou 3:2.

Oslabení házenkáři Plzně vydřeli těsnou výhru v souboji s Jičínem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.02.2022 (12:08)     Sekcia sport

Ještě třináct minut před koncem utkání ztráceli házenkáři Talent týmu Plzeňského kraje doma proti Jičínu čtyři branky (21:25). Povedeným finišem ale dokázali duel 20. kola extraligy ještě otočit a vydřeli těsnou výhru 28:27.

Senátoři s Kubalíkem vydřeli ve Stockholmu výhru v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2023 (23:18)     Sekcia sport

Hokejisté Ottawy vyhráli v duelu NHL Global Series ve Stockholmu nad Detroitem 5:4 v prodloužení. Rozhodl o tom v čase 64:58 německý útočník Tim Stützle, který si připsal celkem tři body za gól a dvě asistence. Stejnou bilanci měl v dresu poražených obránce Shane Gostisbehere. Český útočník Dominikem Kubalík za vítězné Senators nebodoval.

Panthers vydřeli výhru na ledě Capitals, Pittsburgh spláchl Rangers a má mečbol

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.05.2022 (05:59)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy vyhráli v prvním kole play off NHL na ledě Washingtonu 3:2 po prodloužení a srovnali stav série na 2:2. Jasnou výhru si naopak připsal Pittsburgh, který deklasoval před vlastními fanoušky New York Rangers 7:2 a vede už 3:1 na zápasy.

Sparta drží český prapor v Lize mistrů. Můžeme dojít daleko, věří Kaše

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2021 (06:32)     Sekcia sport

Alespoň hokejisté Sparty drží český prapor v Lize mistrů. Zatímco Třinec s Mladou Boleslaví po odehrání poloviny základních skupin dál čekají na premiérovou výhru, Pražané mají ze tří duelů už dvě; byť obě za dva body; a drží se na dostřel postupových pozic. Páteční vítězství 2:1 v prodloužení nad švédským Växjö a hlavně povedený výkon od druhé třetiny je příslibem do dalších zápasů.

Nymburk uhájil v lize proti Opavě neporazitelnost až v prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.09.2021 (21:43)     Sekcia sport

Basketbalisté Nymburka vydřeli ve druhém kole ligy výhru nad Opavou až v prodloužení a uhájili neporazitelnost v domácí soutěži ve 34. utkání v řadě. V repríze jarního finále zvítězili úřadující šampioni 91:89 a jako jediný tým v novém ročníku mají zatím na kontě dvě výhry. Vítězně dnes vstoupili do sezony hráči USK Praha, Brna a Pardubic.

SESTŘIH: Lotyši po senzaci s Českem vydřeli další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.05.2023 (09:38)     Sekcia sport

Hokejisté Lotyšska navázali na mistrovství světa v základní skupině B na pondělní výhru v prodloužení nad českým týmem a dnes porazili v Rize Nory 2:1. Domácí tým si připsal druhý úspěch na turnaji díky dvěma gólům ve druhé třetině během 39 sekund, soupeř už dokázal jen snížit. Vítěznou branku vstřelil v končící 24. minutě útočník Toms Andersons.

Nečas oslavil svůj jubilejní start gólem a zpečetil výhru Caroliny v Columbusu

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     23.03.2021 (07:21)     Sekcia sport

Hokejový útočník Martin Nečas oslavil svůj 100. start v NHL gólem. Dvaadvacetiletý rodák z Nového Města na Moravě šestou brankou v ročníku pečetil výhru Caroliny v Columbusu 3:0. Jakub Voráček asistoval u jediné trefy Philadelphie při domácí prohře s New York Islanders 1:2 v prodloužení.

Rytíři ve finiši vydřeli prodloužení, tam pak jejich výhru trefil Kubík

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.03.2022 (20:34)     Sekcia sport

Hokejisté čtrnáctého Kladna porazili v dohrávce 31. kola extraligy ve svém chomutovském azylu Vítkovice 4:3 v prodloužení a drží naději na únik baráži o udržení. Se třemi zápasy do konce základní části snížili ztrátu na třinácté Karlovy Vary na sedm bodů. V čase 60:51 rozhodl v přesilové hře svým druhým gólem v utkání Adam Kubík. Tři asistence si připsal kapitán Tomáš Plekanec.

První body, moc jiných pozitiv není! Češi vydřeli výhru nad Bělorusy až v prodloužení

Kaše završil obrat, Sparta se drží na dostřel postupovým příčkám

HOKEJ ONLINE: Sparta poprvé s Kempným! Vrátí se Vítkovice na pozici lídra?

Bulíř zajistil Liberci těsnou výhru nad Olomoucí

Sparťanská jízda pokračuje, Pražané bodovali poosmé za sebou

HOKEJ ONLINE: Sparta poprvé s Kempným! Sobotka posílá Pražany proti Vítkovicím do vedení

Sparta ovládla šlágr! Vítkovice zůstávají druhé, Jágr překonal Gretzkého

České slzy. Basketbalistky přišly o výhru v poslední sekundě, v prodloužení padly. Pryč je i olympiáda