Velkolepá druhá půle a další velký obrat. Čekají na naše zaváhání, ví Ancelotti

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     18.04.2022 (12:28)     Sekcia sport

Podle trenéra Carla Ancelottiho si fotbalisté Realu Madrid zvykají na to, že umí otáčet nepříznivý vývoj zápasů. celý článek

Řešení situací tristní, druhá půle katastrofální. Trpišovský se i po výhře mračil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.03.2021 (22:05)     Sekcia sport

Osmnácté vítězství z dvaadvaceti zápasů letošního ligového ročníku, ale trenér slávistických fotbalistů Jindřich Trpišovský se mračil. „Špatný výkon. Druhá půle zoufalá, v první to taky nebylo ono,“ prohlásil kouč po vydřené výhře 2:1 v 22. kole nad Baníkem Ostrava.

Bílek po Bayernu: Druhá půle byla skvělá, tohle jsme potřebovali jako sůl!

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.10.2022 (00:17)     Sekcia sport

Ve 35. minutě byl na infarkt, Plzeň s Bayernem prohrávala 0:4. Po středečním zápase Ligy mistrů si ale trenér Viktorie Michal Bílek užíval děkovačku s fanoušky, jeho tým po přestávce díky skvělému výkonu vstřelil dva góly. Z trávníku odešel se ctí (prohra 2:4) . „Druhá půle byla z naší strany skvělá. Jsem rád, že se kluci nepoložili a takhle se zvedli," těší Bílka.

Barcelona stíhá rekordní metu, Real opět ztratil. Ancelotti doufá v lepší zítřky

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2023 (16:02)     Sekcia sport

Proti Realu Sociedad sehráli možná nejlepší zápas v sezoně. Přesto fotbalisté Realu Madrid doma jen remizovali 0:0 a prohloubili ztrátu na vedoucí Barcelonu na pět bodů. „Snad nás čekají lepší měsíce,“ věří trenér Bílého baletu Carlo Ancelotti.

AC Milán předvedlo proti Juventusu bleskový obrat

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.07.2020 (00:03)     Sekcia sport

Řím - Fotbalisté Juventusu neudrželi v 31. kole italské ligy dvoubrankové vedení a podlehli 2:4 AC Milán, jemuž stačilo na obrat pět minut. Zaváhání lídra tabulky nevyužilo druhé Lazio...

Liberec - Sparta 1:3, obrat v nastavení, dvě penalty proměnil Mabil, skóroval i Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2023 (17:13)     Sekcia sport

Sparťanští fotbalisté ještě na začátku devadesáté minuty v Liberci prohrávali, mířili ke třetímu zaváhání z posledních čtyř zápasů. Ale pak díky dvěma penaltám a gólu Kuchty zápas otočili, v závěrečném dějství základní části vyhráli 3:1 a po zaváhání Slavie se vyšvihli na první místo.

Plzeň v penaltách dokonala velký obrat

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.08.2021 (21:59)     Sekcia sport

Fotbalová Plzeň dokázala smazat nečekanou porážku 2:4 z Cardiffu, ve čtvrteční odvetě 3. předkola Konferenční ligy předvedla velký obrat. S The New Saints sice brzy prohrávala, góly Buchy, Chorého a Beauguela po přestávce si vynutila prodloužení. V něm branka nepadla, penaltový rozstřel ale Viktoria opanovala 4:1 a postoupila do play off.

Obrat! Olomouc bodovala páté kolo za sebou

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.10.2022 (18:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Olomouce otočili vývoj utkání 13. kola první ligy a zvítězili nad Zlínem 2:1. Hosty poslal do vedení na konci první půle Lamin Jawo, Hanáci vyrovnali v 70. minutě, kdy si míč za vlastního gólmana srazil Rudolf Reiter. Obrat dokonal v 82. minutě Vít Beneš.

Real se trápil s trpaslíkem, Ancelotti zuří kvůli trávníku. Výmluvy, vzkazuje kouč soupeře

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.01.2023 (11:55)     Sekcia sport

Kdo čekal, že Real Madrid svého soka ze čtvrté ligy rozdrtí, mýlil se. Poslední vítěz Ligy mistrů se na triumf ve španělském poháru 1:0 na hřišti Cacereňa pořádně natrápil. „V žádném okamžiku to nebylo vyrovnané utkání, ale naše lepší individuální kvality zastavilo hřiště, na kterém se nedalo přihrávat po zemi,“ stěžoval si po utkání kouč Carlo Ancelotti.

Velký obrat! Atlético zvítězilo díky gólům v nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2022 (18:22)     Sekcia sport

Fotbalistům Atlética Madrid se v zápase 22. kola španělské ligy proti Valencii povedl velký obrat. Obhájci titulu doma smazali dvoubrankovou poločasovou ztrátu a díky dvěma gólům z nastaveného času zvítězili 3:2. FC Sevilla s Vigem také prohrávala 0:2 po úvodní půli, ale nakonec na svém stadionu vybojovala remízu 2:2.

Velký obrat! A v hlavní roli Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2021 (06:08)     Sekcia sport

Český hokejový útočník David Pastrňák vstřelil první dva góly po návratu do sestavy Bostonu a nastartoval obrat ve Washingtonu z 0:3 na 5:3.

VAR vzal Zbrojovce druhý gól, pak přišel velký obrat. Zasloužená výhra, tvrdí Bílek

Házenkářské dohrávky Karviná i Plzeň zvládly, Dukla napravovala reputaci

Druhá půle byla boj, únava za ztrátu nemůže, řekl Priske. Vyzdvihl výkon soupeře

Carlo Ancelotti: V Realu Madrid chci zůstat do roku 2024

Slepené góly a velký obrat. Dostálkovu premiéru dovedla do vítězného konce improvizace