Fotbalisté City i v oslabení porazili Fulham, v nastavení rozhodl Haaland

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2022 (18:02)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City i v oslabení porazili 2:1 Fulham a minimálně do neděle se posunuli na první místo anglické ligy. O výhře obhájců titulu rozhodl z penalty v páté minutě nastavení Erling Haaland. celý článek

Haaland rozhodl pro Dortmund poločasovou přestřelku s Hoffenheiem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     27.08.2021 (23:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Dortmundu vyhráli díky norskému kanonýrovi Erlingu Haalandovi bundesligovou předehrávku 3. kola proti Hoffenheimu 3:2. Všechny góly padly ve druhém poločase, domácí Borussia dvakrát ztratila jednobrankový náskok, ale soupeři ani vyrovnání v poslední minutě utkání k bodovému zisku nestačilo. Haaland se hned na začátku nastavení zorientoval při závaru ve vápně a třetím gólem v sezoně rozhodl.

Haaland rozhodl pro Dortmund poločasovou gólovou přestřelku s Hoffenheiem

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.08.2021 (22:48)     Sekcia sport

Mbappé rozhodl z penalty v nastavení o výhře PSG nad Štrasburkem

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (17:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Paris St. Germain v prvním ligovém utkání po mistrovství světa udolali doma 2:1 Štrasburk. Obhájci titulu přitom hráli od 63. minuty v oslabení bez vyloučeného Neymara, v páté minutě nastavení ale rozhodl z penalty Kylian Mbappé.

Haaland zařídil výhru, Manchester City vede Premier League

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.02.2024 (15:41)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City díky dvěma brankám Erlinga Haalanda doma porazili Everton 2:0 a přinejmenším do večera se ujali vedení v anglické lize.

Chelsea zvládla londýnské derby

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.01.2024 (15:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Chelsea porazili ve 21. kole anglické ligy v londýnském derby Fulham 1:0. Vyhráli třetí ligový zápas v řadě a v neúplné tabulce postoupili na osmé místo. V nastavení prvního poločasu proměnil penaltu Cole Palmer. Fulham potvrdil, že se mu na soupeřových hřištích nedaří, venku vyhrál jediný z 11 zápasů.

Haaland řádil. City zvítězilo na hřišti Leedsu

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.12.2022 (22:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City v 17. kole anglické ligy zvítězili 3:1 na hřišti Leedsu. Dvakrát se trefil nejlepší střelec soutěže Erling Haaland.

Gólové hody v anglickém derby. Haaland nasázel United hattrick, Foden také

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (17:00)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City v anglické lize porazili v derby United 6:3. Třemi góly a dvěma asistencemi se blýskl Haaland, hattrick dal i Foden.

Haaland zařídil hattrickem výhru Manchesteru City nad Wolverhamptonem

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     22.01.2023 (17:04)     Sekcia sport

Londýn - Erling Haaland rozhodl hattrickem o vítězství Manchesteru City nad Wolverhamptonem 3:0. V této sezoně anglické fotbalové ligy dal norský útočník už 25 gólů v 19 zápasech. Ve...

Real rozhodl o výhře gólem v nastavení a je druhý v lize

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.03.2021 (16:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy doma porazili Elche 2:1. Až v nastavení rozhodl Karim Benzema svým druhým gólem v zápase...

Fenomén Haaland nádherně rozhodl zápas se svým bývalým klubem. Citizens porazili Dortmund 2:1

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     14.09.2022 (23:00)     Sekcia sport

Šlágrem druhého hracího dne druhého kola základních skupin Ligy Mistrů byl zápas Manchesteru City proti Dortmundu. Zápas měl být slabším ekvivalentem zápasu Barcelony s Bayernem. Se svým bývalým klubem se totiž vedle Lewandowskiho setkal i Erling Haaland. A byl to rávě on, kdo zápas 6 minut před koncem základní hrací doby rozhodl.

Manchester City začal obhajobu výhrou 3:0 v Burnley, dva góly dal Haaland

Hlavatý rozhodl v nastavení. Haluz a štěstí, ale za obrovskou dřinu jsme si body zasloužili, tvrdil

Kolik si Erling Haaland vydělává od té doby, co se připojil k Manchesteru City?

Nezastavitelný Haaland opět řádil, dvěma góly zařídil porážku Švédů

Fotbalisté Chelsea porazili Manchester City a postupují do finále FA Cupu

Haaland čtyřmi góly zařídil City výhru nad Wolves, Arsenal udržel první místo

Fotbalisté Ostravy brankou v závěru nastavení vyhráli v poháru v Zápech 2:1

Haaland zařídil dalším hattrickem výhru Manchesteru City, Arsenal ve šlágru udolal Rudé ďábly

Lewandowski v nastavení spasil Barcelonu

City může zvýšit náskok na deset bodů, dohrává na Evertonu. Burnley hostí Fulham

ONLINE: Oslabené Atlético vyhrálo penaltou v nastavení, večer nastoupí Real

Haaland stíhá tátu, pro City může být posledním dílkem k triumfu v Lize mistrů

Haaland míří do Anglie: City zaplatí 75 milionů eur, hotovo prý do konce týdne

Stuani v nastavení rozhodl o výhře fotbalistů Girony nad Betisem

Erling Haaland je blízko přestupu do Manchesteru City. Dortmund informoval o svém odchodu

Aston Villa porazila Fulham a posunula se na pohárové příčky

Fotbalisté Liverpoolu porazili Bournemouth 9:0 a vyrovnali ligový rekord

Slovácko - Bohemians 1:0, výhru v nastavení trefil střídající Cicilia

Haaland parádní trefou dokonal obrat City. Real se nadřel, Chelsea zase selhala

Fotbalisté Žižkova porazili ve druhé lize Kroměříž, vítěznou trefu dali v nastavení