Povedená prostřední část Bruslařům nestačila, Tygři rozhodli v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.02.2023 (21:04)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce porazili ve 44. kole Tipsport extraligy na svém ledě Mladou Boleslav 4:3 po prodloužení. celý článek

Liberecká gólová smršť ve druhé třetině dovedla Tygry k vítězství

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.03.2021 (20:18)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce vyhráli v pátečním utkání 51. kola Tipsport extraligy nad Zlínem 5:2. Po bezbrankové první třetině rozhodli Tygři o vítězství v prostřední části hry, kterou ovládli poměrem 5:1.

Energie doma podruhé úspěšná. Bruslařům zlomila vaz druhá třetina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.01.2023 (22:38)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů zvítězili na domácím ledě podruhé v řadě. Ve 34. kole české nejvyšší hokejové soutěže porazili Mladou Boleslav 4:1. Rozhodla prostřední část, kterou domácí zvládli lépe a odnesli si z ní vedení 3:1. Ve té se také výstavní akcí předvedl domácí Petr Koblasa. „Samozřejmě mám z celé akce radost, ale platí stejně jako ty ostatní“ zhodnotil skromně aspiranta na gól kola karlovarský útočník.

Liberec uspěl po dvou porážkách, výhru v prodloužení trefil Klepiš

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (17:44)     Sekcia sport

Hokejoví Bílí Tygři z Liberce vyhráli v divokém nedělním utkání 30. kola extraligy nad Vítkovicemi 4:3 v prodloužení. Tygři prohrávali 0:2, vedli 3:2, nakonec v 65. minutě o jejich vítězství rozhodl zkušený Jakub Klepiš.

Birner nedohrál, Tygři padli v prodloužení. Když vypadne takový hráč, je to obrovská komplikace, připustil Augusta

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.04.2021 (22:49)     Sekcia sport

Čtvrté finále prohráli 0:1 až gólem v prodloužení, těžký direkt však Bílí Tygři inkasovali už po třetí třetině ještě v šatně než vyjeli na led. V kabině totiž zůstal a do prodloužení už nezasáhl kapitán a tahoun Michal Birner. Liberec bez něj prohrál gólem Matěje Stránského ze 70. minuty a ve finále už nesmí ani jednou zaváhat.

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.12.2021 (14:41)     Sekcia sport

Mikulášské 30. kolo hokejově Tipsport extraligy přináší sedm nadílek. Bílí Tygři z Liberce prohrávali s Vítkovicemi 0:2, aby otočili skóre na 3:2. Nakonec museli ale rozhodnout o výhře 4:3 až v prodloužení. Energie Karlovy Vary nestačila doma na Vervu Litvínov a podlehla jí 2:3. Doma neuspěl ani Zlín, jenž prohrál 1:4 s Pardubicemi. V chomutovské Rocknet Areně si s chutí zastřílela pražská Sparta, nad Kladnem vyhrála vysoko 6:0. Mladá Boleslav pak podlehla Třinci 0:3. Hradec Králové až v prodloužení porazil České Budějovice 3:2 a Olomouc podlehla Kometě Brno 0:2.

Bílí Tygři padli v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.01.2022 (20:26)     Sekcia sport

Hokejová Tipsport extraliga - 38. kolo: Liberec - Olomouc 3:4 v prodloužení

Parádní liberecký finiš! Tygři slaví čtvrtou výhru venku v řadě

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.01.2021 (19:45)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic prohráli v úterní dohrávce 26. kola Tipsport extraligy s Libercem 1:4. Tygři rozhodli o svém triumfu třemi góly v poslední části hry a vyhráli počtvrté za sebou venku.

HOKEJ ONLINE: Sparta rozdrtila Rytíře, Liberec rozhodl v prodloužení, slaví Litvínov i Pardubice

Mikulášské 30. kolo hokejově Tipsport extraligy přináší sedm nadílek. Bílí Tygři z Liberce prohrávali s Vítkovicemi 0:2, aby otočili skóre na 3:2. Nakonec museli ale rozhodnout o výhře 4:3 až v prodloužení. Energie Karlovy Vary nestačila doma na Vervu Litvínov a podlehla jí 2:3. Doma neuspěl ani Zlín, jenž prohrál 1:4 s Pardubicemi. V chomutovské Rocknet Areně si s chutí zastřílela pražská Sparta, nad Kladnem vyhrála vysoko 6:0. Mladá Boleslav pak podlehla Třinci 0:3. Hradec Králové až v prodloužení porazil České Budějovice 3:2. Všechna utkání můžete v tradičně obsáhlých online reportážích sledovat na webu Sport.cz.

Liberečtí Tygři s Pardubicemi třikrát vedli, závěr však nezvládli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.01.2022 (09:58)     Sekcia sport

Hokejisté Liberce zakončili sérii čtyř domácích utkání prohrou. V bitvě 40. kola extraligy padli s Pardubicemi 3:4 v prodloužení. Bílí Tygři měli zápas skvěle rozehraný. Třikrát vedli, soupeř však pokaždé stačil odpovědět, naposledy 33 vteřin před koncem normální hrací doby. O bodu navíc pro hosty rozhodl v prodloužení svým druhým gólem dne Camara.

Sparta vedla, pak přišel kolaps! Oceláři slaví v semifinále první výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.04.2021 (14:59)     Sekcia sport

Hokejisté Třince vyhráli v sobotním úvodním semifinále play off Tipsport extraligy nad Mladou Boleslaví 2:0 a ujali se v sérii vedení 1:0 na zápasy. Oceláři rozhodli o triumfu v prostřední dvacetiminutovce, kdy vstřelili při přesilovkách dvě branky. Vítězové Prezidentského poháru z pražské Sparty sice vedli doma nad Libercem po trefě Řepíka, jenže sotva se zápas zlomil do druhé poloviny, měli jasně navrch Tygři. Liberec dal pět branek a vede v sérii 1:0 na zápasy.

Liberecký brankář Kváča: Když někdo udělá chybu, druhý ji dokáže napravit

HOKEJ ONLINE: Sparta vede nad Rytíři Kladno, Liberec rozhodl v prodloužení, slaví Litvínov i Pardubice

Risk Indiánům v prodloužení vyšel, rozhodl Zámorský

Mizerný závěr Mountfieldu, Tygři drtivým závěrem rozhodli

Pardubice zdolaly Mladou Boleslav v prodloužení, rozhodl Hájek

Liberec vyhrál v prodloužení na ledě Litvínova 2:1

Rytíři vybojovali jen bod, Bruslaři rozhodli v prodloužení

Hradec vyhrál v Liberci v prodloužení a vede 2:1 na zápasy

Nahlodal nás první gól a přestali jsme hrát, mrzelo Růžičku. Ztrátu luxusního náskoku už v play off zažil

Bílí Tygři po dvou porážkách po nájezdech tentokrát v nastavení uspěli

Zmatky v Liberci! Klíčová chyba byla v unáhleném signálu na trestné střílení, vysvětluje šéf rozhodčích

Francouzi bleskově rozhodli prodloužení!

Energie padla v prodloužení, Tygři drží čtvrté místo

Katastrofa, lamentoval Gríger nad děravými deseti minutami. Fanoušci se dožadovali Tygrů

Třinec ztratil s Brnem třígólové vedení, ale vyhrál v prodloužení

Bílým Tygrům pomohl tah Kváčou. Chtěli jsme dát týmu impuls, vysvětlil Augusta

Liberec vyhrál díky Grígerovi v prodloužení

Bílí Tygři tahají nechtěný rekord. Tohle jsem ještě nezažil, přiznal Flynn

Verva srazila favorita, Slezanům nestačila ani povedená první třetina

Bílí Tygři šokovali Dynamo a berou důležitou výhru!

Bílí Tygři šokovali Dynamo a slaví důležitou výhru!

Bílí Tygři po obratu zdolali Pražany i potřetí a mají postupový mečbol

Dynamo vládlo ve druhé třetině, finiš mistra nestačil

Italové zdolali Rakousko 2:1 po prodloužení a jsou ve čtvrtfinále. O vítězství rozhodli střídající hráči

Povedená patnáctistovka. Mäki byla v Marseille třetí ve výborném čase

SESTŘIH: Francouzi bleskově rozhodli prodloužení

Sparta otočila duel s Brnem a uspěla podruhé za sebou, prodloužení rozhodl Řepík

Bílí Tygři Spartu nezlomili, Pražané rozhodli v nájezdech

Smolná prohra. Tygři přišli o výhru v poslední minutě

Povolte nám fanoušky jako Slavii! Bílí Tygři žádají Blatného o výjimku na extraligové semifinále

Klepiš trefil výhru Rytířů, Indiáni berou jen bod

Hradec uspěl v prodloužení

Sparta měla nabito, šlágr v Pardubicích rozhodlo až prodloužení. Kladno bez Jágra nedalo ani gól