Neuvěřitelná Ronaldova show, hattrick během 26 minut!

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2023 (19:16)     Sekcia sport

Cristiano Ronaldo zařídil v saúdskoarabské lize hattrickem během prvního poločasu výhru fotbalistů an-Nasru nad Damacem. Pětinásobný vítěz Zlatého míče vylepšil v pátém utkání svoji bilanci na osm branek a dvě asistence a po 18 kolech soutěže je už na čtvrtém místě tabulky střelců. celý článek

Hattrick za šestnáct minut a milion podpisů. Rashford servíruje góly i obědy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     29.10.2020 (10:46)     Sekcia sport

Marcus Rashford vstřelil ve středečním zápase fotbalové Ligy mistrů s Lipskem (5:0) první hattrick v seniorské kategorii, a to během pouhých 16 minut.

Debakl Valladolidu, Benzema nasázel za sedm minut hattrick

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.04.2023 (18:44)     Sekcia sport

Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid v nedělním 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí v tabulce a na rivaly z Barcelony ztrácejí 12 bodů.

Benzema vstřelil hattrick za sedm minut, Real deklasoval Valladolid

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     02.04.2023 (18:33)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalový útočník Karim Benzema vstřelil hattrick během sedmi minut a pomohl Realu Madrid ve 27. kole španělské ligy k výhře 6:0 nad Valladolidem. Úřadující mistři jsou druzí...

Ronaldova show. Portugalský střelec se v Saudské Arábii blýskl čtyřmi góly

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2023 (21:09)     Sekcia sport

Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo se v saúdskoarabské lize blýskl čtyřmi góly během 40 minut, jimiž rozhodl o vítězství svého týmu an-Nasr 4:0 nad mužstvem al-Vahdá. Bývalý nejlepší hráč světa, jenž v neděli oslavil 38. narozeniny, zároveň překonal hranici 500 ligových gólů v kariéře.

Hattrick za 17 minut! Všichni slintali nad Mbappém, Evropa se ale po středě klaní Benzemovi

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.03.2022 (09:20)     Sekcia sport

Zraje jako víno. Čím starší, tím lepší. Útočník Realu Madrid Karim Benzema. Všichni vynášejí do nebes Kyliana Mbappého, který také ve středeční odvetě osmifinále Ligy mistrů gólem zařídil Paris St. Germain vedení. Jenže po přestávce to byla Benzemova one man show! Hattrickem během 17 minut poslal Bílý balet do čtvrtfinále.

Hattrick za 30 minut? Pro 37letého Džeka žádný problém

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     11.01.2024 (10:13)     Sekcia sport

Po dvou sezónách v Interu Milán, kde působil jako náhrada za Romelua Lukakua se Edin Džeko ve svých 37 letech vydal na zkušenou do tureckého Fenerbahce. Velkoklub z Istanbulu letos bude bojovat o titul z Galatasaray a bosenká legenda na tom má obrovský podíl. Včera se během 29 minut dokázal během prvního poločasu zápasu s Konyasporem trefit rovnou třikrát.

Koncert střelce Benzemy: na hattrick mu stačilo sedm minut, Real vyhrál 6:0

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2023 (18:36)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid rozdrtili v 27. kole španělské ligy nebohý Valladolid 6:0. Zářil především francouzský snajpr Karim Benzema, jenž v prvním poločase zvládl tři góly během necelých sedmi minut.

Útočník Ajaxu Bergwijn stihl v nizozemské lize hattrick během devíti minut

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2024 (17:49)     Sekcia sport

Třemi góly během devíti minut rozhodl reprezentační útočník Steven Bergwijn v nizozemské fotbalové lize o vítězství Ajaxu Amsterodam nad Almere 3:0. Slavnému klubu zajistil v předposledním kole nepovedeného ročníku alespoň páté místo a účast v předkole Evropské ligy.

Show v Manchesteru, devět gólů i hattrick. Guardiola chválil Lipsko

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.09.2021 (11:13)     Sekcia sport

Byl to výjimečný duel, ofenzivní show. Jen si představte, že na stadionu Manchesteru City nasázíte hattrick, přesto nestačí ani na bod. „Oni totiž pokaždé vzápětí také skórovali. Udělali jsme příliš mnoho individuálních chyb a každou potrestali,“ litoval Christopher Nkunku, kanonýr fotbalového Lipska, po porážce 3:6.

Hattrick a gól á la Schick, Minčev si zařádil na Strahově. Viktoria na Zbrojovku nestačila

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (12:07)     Sekcia sport

Odskočil si na Strahov a vystřihl hattrick během devíti minut. Útočník Martin Minčev byl hrdinou zápasu, v němž fotbalisté Sparty B ve 22. kole Fortuna Národní ligy porazili Vyškov 4:1. Poslední Viktoria Žižkov při debutu nového trenérského triumvirátu podlehla první Zbrojovce Brno 0:3. Lídr vede tabulku již o 12 bodů před Vlašimí.

Dva góly v rozmezí dvou minut. Sedlo si to, těší plzeňskou věž Chorého

Rambo dal hattrick, trenér Hoftych mu hrozí pokutou

Chytil má rekord v české lize, ale k nejrychlejším hattrickům je daleko

Fotbalisté Líšně i napodruhé vyhráli, Vandas dal za sedm minut hattrick

„Zvíře“ Erling Haaland zase úřadoval. Další hattrick = 9 gólů v 5 zápasech

Teclova show při demolici Pardubic. Hattrick? Kdybych nevěřil, nevstávám na trénink, řekl střelec

Karim Benzema se blýskl hattrickem za 6 minut

Udělal jsem díru do ledu a byl z toho hattrick, smál se třinecký Daňo

Sedm letenských kulí po 22 letech! Krejčí mladší stihl hattrick za šestnáct minut

Na bývalého kapitána se v Buffalu zase snesla zloba. Eichel ale bučení přebil hattrickem

Zase ty Faerské ostrovy! Chytil o svém hattricku při reprezentačním debutu a snech

Kruse nasázel hattrick

Rashford hattrickem ‚z lavičky’ napodobil kouče Solskjaera, na tři branky mu stačilo šestnáct minut

Smršť Bayernu, hattrick za 23 minut. Liverpool jde v Lize mistrů dál i přes porážku

Čeští futsalisté na MS začali výhrou, Seidler dal hattrick

Futsalisté vstoupili do MS vítězstvím nad Panamou, Seidler dal hattrick

Bonucci prozradil, proč to Juventusu s Ronaldem nešlo. Chyběla pokora i obětování

Lídr si zastřílel, Hlavatý zaznamenal hattrick

Hattrick mu předpověděli při rozcvičce. Juliš si o věštbě myslel své, pak zabavil míč

Schickova show. Za půlhodinu dal čtyři góly a už zase stíhá kanonýra Lewandowského

Pukem do hlavy, bruslí do achillovky. Liberec ztratil dva centry během pár minut

Liberecký Rabušic slaví hattrick! Stihl ho za patnáct minut

Gent postoupil přes Basaksehir do čtvrtfinále Konferenční ligy

Střelce Sparty nabudila formule. Bušilo mi srdce už před zápasem, řekl Pulkrab

Byla to neuvěřitelná sezóna. Zklamání využijeme jako motivaci pro finále Ligy mistrů, říká Klopp

Mohamed Salah stihl hattrick za 6 minut. Nálada se změnila, raduje se Jürgen Klopp

Druhý arabský hattrick. Ronaldo rozšířil vedení v tabulce střelců

Ronaldo dal druhý hattrick v Saúdské Arábii

Bulíř srazil Zlín hattrickem za osm minut: Změnil jsem mentalitu a snažím se dát gól z každé pozice

Hladonik po prvním hattricku: Parádní pocit, snad ještě nějaké góly přidám