Němečtí fotbalisté v prvním utkání od MS porazili v přípravě Peru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2023 (22:52)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté v prvním utkání od prosincového vyřazení v základní skupině mistrovství světa v Kataru porazili v přípravě 2:0 Peru. Zápas v Mohuči rozhodl útočník Brém Niclas Füllkrug, jenž vstřelil ve 12. a 33. minutě oba góly zápasu. celý článek

Fotbalisté Německa v prvním utkání po MS vyhráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2023 (22:58)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté v prvním utkání od prosincového vyřazení v základní skupině mistrovství světa v Kataru porazili v přípravě 2:0 Peru. Zápas v Mohuči rozhodl útočník Brém Niclas Füllkrug, jenž vstřelil ve 12. a 33. minutě oba góly zápasu. Výhru favorita mohl zvýraznit v 68. minutě Kai Havertz, ale z pokutového kopu trefil tyč.

Fotbalisté Německa v prvním utkání od MS vyhráli

Němečtí fotbalisté po Flickově odvolání zdolali v přípravě Francii

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.09.2023 (23:34)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté v prvním zápase po odvolání trenéra Hansiho Flicka porazili v přípravě 2:1 vicemistry světa z Francie. Vítěznou branku vstřelil v 87. minutě záložník Leroy Sané a jeho tým uspěl po pěti utkáních. Anglie zvítězila 3:1 ve Skotsku.

Fotbalisté Německa po Flickově odvolání zdolali v přípravě Francii

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.09.2023 (23:45)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté v prvním zápase po odvolání trenéra Hansiho Flicka porazili v přípravě 2:1 vicemistry světa z Francie. Vítěznou branku vstřelil v 87. minutě záložník Leroy Sané a jeho tým uspěl po pěti utkáních. Anglie zvítězila 3:1 ve Skotsku.

Němečtí i brazilští fotbalisté utrpěli v přípravě nečekané porážky

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.06.2023 (23:40)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté v přípravě na domácí mistrovství Evropy zažili další neúspěch. Po remíze 3:3 s Ukrajinou a porážce 0:1 v Polsku nedokázali zvítězit ani v třetím červnovém utkání a v Gelsenkirchenu podlehli Kolumbii 0:2. Neuspěla ani reprezentace další velmoci Brazílie, která prohrála v Lisabonu se Senegalem 2:4.

Fotbalisté Peru porazili Paraguay a zahrají si o MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.03.2022 (07:14)     Sekcia sport

Fotbalisté Peru v posledním kole jihoamerické kvalifikace mistrovství světa porazili 2:0 Paraguay a zajistili si místo v interkontinentálním play off.

Fotbalisté Bohemians porazili v přípravě Duklu B

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.01.2023 (13:17)     Sekcia sport

Fotbalisté Bohemians 1905 v prvním z pěti zimních přípravných duelů porazili "béčko" Dukly 5:0. V souboji dvou pražských celků, hraném v Uhříněvsi, se dvakrát trefil Erik Prekop.

Gebre Selassie dal gól za Liberec, Jablonec v přípravě prohrál v Drážďanech

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.06.2021 (14:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Liberce i díky brance navrátilce Theodora Gebre Selassieho porazili v přípravě Ústí nad Labem 3:1. Jablonec v prvním utkání letní přípravy prohrál 1:3 v Drážďanech. Teplice rozstřílely dalšího druholigového soupeře Varnsdorf 7:1.

Bronz na mistrovství Jižní Ameriky získala Kolumbie, těsně porazila Peru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.07.2021 (08:54)     Sekcia sport

Třetí místo na mistrovství Jižní Ameriky obsadili fotbalisté Kolumbie. V utkání o bronz v Brasílii díky dvěma gólům Luise Díaze porazili 3:2 Peru. Vítěznou branku dal čtyřiadvacetiletý útočník ve čtvrté minutě nastavení.

Fotbalisté Pardubic v generálce na ligové jaro porazili Odense

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2024 (13:59)     Sekcia sport

Pardubičtí fotbalisté zvládli generálku na jarní část sezony a v závěrečném druhém utkání na soustředění ve Španělsku porazili Odense po obratu 2:1. Svěřenci trenéra Radoslava Kováče v zimní přípravě zvítězili počtvrté za sebou.

Fotbalisté Plzně v úvodní přípravě porazili divizní Petřín 3:1

Fotbalisté Boleslavi rozstříleli Pardubice, Olomouc v přípravě poprvé vyhrála

Fotbalisté Sparty porazili Líšeň 1:0 a znovu v přípravě vyhráli

Fotbalisté Pardubic v generálce na jarní část ligy porazili Odense

Fotbalisté Brazílie porazili v přípravě Ghanu, dvakrát se trefil Richarlison

Němečtí fotbalisté porazili po obratu na mistrovství Evropy obhájce trofeje Portugalce 4:2

Fotbalisté Brazílie i bez Neymara slavili v kvalifikaci MS další výhru

Čeští házenkáři v úvodním utkání nové porazili v přípravě na ME Bosnu a Hercegovinu

Plzeňští fotbalisté porazili v přípravě 3:0 druholigové Karlsruhe