Fotbalisté Německa v prvním utkání od MS vyhráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2023 (22:58)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté v prvním utkání od prosincového vyřazení v základní skupině mistrovství světa v Kataru porazili v přípravě 2:0 Peru. Zápas v Mohuči rozhodl útočník Brém Niclas Füllkrug, jenž vstřelil ve 12. a 33. minutě oba góly zápasu. Výhru favorita mohl zvýraznit v 68. minutě Kai Havertz, ale z pokutového kopu trefil tyč. celý článek

Fotbalisté Německa v prvním utkání po MS vyhráli

Fotbalisté Ruska v prvním domácím utkání od listopadu 2021 vyhráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2023 (20:18)     Sekcia sport

Fotbalisté Ruska v prvním domácím přípravném utkání od listopadu 2021 porazili v Petrohradu 2:1 Irák. Od vpádu vojsk na Ukrajinu loni v únoru jsou ruské reprezentační týmy a kluby vyřazeny z mezinárodních soutěží.

Fotbalisté Valencie v záchranářském souboji vyhráli na hřišti Celty Vigo

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     14.05.2023 (16:15)     Sekcia sport

Madrid - Fotbalisté Valencie vyhráli ve španělské lize na hřišti Celty Vigo 2:1 a získali důležité body v boji o záchranu. Utkání 34. kola rozhodl v závěru svým prvním ligovým gólem...

Fotbalisté Německa porazili Portugalsko 1:0 a potřetí ovládli ME do 21 let

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.06.2021 (22:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Německa vyhráli potřetí mistrovství Evropy do 21 let. Ve finále v Lublani díky gólu Lukase Nmechy porazili Portugalsko 1:0.

Čeští fotbalisté vyhráli v kvalifikaci o ME na Faerských ostrovech 3:0

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     17.06.2023 (22:40)     Sekcia sport

Tórshavn - Čeští fotbalisté zvítězili na Faerských ostrovech 3:0 a bodovali i ve třetím kvalifikačním utkání o postup na mistrovství Evropy 2024 v Německu. V prvním poločase skórovali...

Fotbalisté Realu při restartu vyhráli a udrželi se Barcelony

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.06.2020 (16:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Realu Madrid v prvním utkání po tříměsíční koronavirové pauze porazili v 28. kole španělské ligy 3:1 Eibar a udrželi na druhém místě kontakt s vedoucí Barcelonou, na kterou ztrácejí dva body. Lídr tabulky v sobotu ještě výrazněji vyhrál na Mallorce (4:0).

Fotbalisté Hradce i Líšně vyhráli tříbrankovým rozdílem, také Ústí uspělo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.04.2021 (19:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Hradce Králové zvítězili v utkání 18. druholigového kola nad Táborskem 3:0 a zůstávají se ziskem 37 bodů na prvním místě neúplné tabulky. Na druhou Líšeň, která porazila stejným poměrem pražskou Duklu, mají tříbodový náskok a k tomu zápas k dobru.

Fotbalisté Německa už slaví postup na MS

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.10.2021 (20:08)     Sekcia sport

Fotbalisté Německa zvítězili na hřišti Severní Makedonie 4:0 a stali se prvním týmem, který si v kvalifikaci vybojoval účast na mistrovství světa 2022 v Kataru. K postupu jim pomohla i výhra Rumunska 1:0 nad Arménií. Svěřenci trenéra Hansiho Flicka mají ve skupině J na svém kontě 21 bodů a s osmibodovým náskokem v čele již nemohou být dvě kola před koncem předstiženi.

Němečtí fotbalisté v prvním utkání od MS porazili v přípravě Peru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.03.2023 (22:52)     Sekcia sport

Fotbalisté Chorvatska v generálce na MS vyhráli v Saúdské Arábii 1:0

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.11.2022 (15:57)     Sekcia sport

Fotbalisté Chorvatska v generálce na mistrovství světa vyhráli nad Saúdskou Arábií 1:0 gólem Andreje Kramariče. Stříbrný tým z minulého šampionátu protáhl vítěznou sérii na pět utkání.

Favorit rozhodl až v nastavení, Vaclík zůstal jen na lavičce

Fotbalisté Herthy Berlín vyhráli v německé lize a posunuli se na první nesestupovou příčku

Chorvaté v generálce na fotbalové MS vyhráli v Saúdské Arábii

Po chvílích hrůzy přišla senzace. Belgičané pokořili Rusy, Švýcaři a Wales se rozešli smírně

Čeští fotbalisté rozdrtili v přípravě Kuvajt 7:0

Látal ven! Fanoušky jsem neslyšel, tvrdil po prohře kouč Sigmy. To trenér Kozel si lebedil

První štědrovečerní utkání Premier League po 28 letech vyhráli fotbalisté Wolverhamptonu, kteří porazili Chelsea

Fotbalisté Dukly vyhráli v Jihlavě a pojistili si vedení v druhé lize

Fotbalisté Opavy jsou po remíze 1:1 ve Zlíně prvním sestupujícím z fotbalové ligy