Nejlepší bundesligový střelec Füllkrug chce odejít z Brém

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.04.2023 (11:14)     Sekcia sport

Nejlepší střelec německé fotbalové ligy Niclas Füllkrug chce v létě opustit Werder Brémy, kde má smlouvu ještě na dva roky. Jeho agent podle televizní stanice Sky už sonduje, kam by mohl třicetiletý útočník zamířit. celý článek

Fotbalisté Brém s Pavlenkou v brance porazili Herthu a jsou šestí

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.10.2022 (22:54)     Sekcia sport

Fotbalisté Brém s Jiřím Pavlenkou v brance porazili v předehrávce 12. bundesligového kola 1:0 Herthu Berlín a v neúplné tabulce se posunuli na šesté místo. Zápas rozhodl v 85. minutě svým devátým gólem sezony nejlepší střelec soutěže Niklas Füllkrug.

Brémy s Pavlenkou v brance porazily Herthu a jsou šestí

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2022 (22:29)     Sekcia sport

Všechno je jinak! Messi oznámil svoje rozhodnutí

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.09.2020 (18:12)     Sekcia sport

Zdálo se, že už není cesty zpět, jenže všechno je jinak. Šestinásobný nejlepší fotbalista světa Lionel Messi oznámil, že zůstává v Barceloně. 33letý nejlepší střelec v historii klubu to oznámil jen 10 dnů poté, co vedení sdělil, že chce odejít pryč.

Všechno je jinak! Messi oznámil zásadní rozhodnutí

Král střelců Bundesligy Niclas Füllkrug by mohl zamířit do Borussie Dortmund. Ta nadále hledá útočníka

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     31.08.2023 (08:58)     Sekcia sport

Poměrně nenápadná postava pro širší fotbalovou veřejnost. Pravda je ale taková, že Niclas Füllkrug už dvě sezóny patří mezi nejobávanější útočníky v celém Německu a prosadil se i v národním týmu. Aktuálně je blízko velkému přestupu. Ve 30 letech je na seznamu Borussie Dortmund. Dohodnuto zatím nic není, ale Füllkrug je favoritem BVB. Mluví se ale i o zájmu Fulhamu

Malen zařídil dvěma góly výhru fotbalistů Dortmundu nad Freiburgem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2024 (22:43)     Sekcia sport

Fotbalisté Dortmundu v 21. kole německé ligy porazili doma 3:0 Freiburg. Dvě branky vstřelil v prvním poločase nizozemský útočník Donyell Malen. Pojistku přidal v závěru Niclas Füllkrug, s deseti góly nejlepší ligový střelec týmu.

Hrdina s mezírkou mezi zuby. Kde se vzal Füllkrug, německý zachránce?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.11.2022 (07:59)     Sekcia sport

Říkají mu Lücke, čili mezírka - protože mu chybí dvojka vpravo nahoře. Je mu devětadvacet, ale v reprezentaci teprve začíná. A když chce sám sebe vyhecovat, pustí si obehraný hit Eye of the tiger od skupiny Survivor. Fotbalové Německo našlo svého zachránce. Jmenuje se Niclas Füllkrug a v neděli večer trefil na mistrovství světa v Kataru hodně důležitý bod za remízu 1:1 se Španělskem.

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     01.09.2023 (06:17)     Sekcia sport

To, na co čekají milióny fotbalových fanoušků, je po roce opět tady! Letní Deadline Day, tedy den, kdy se uzavírá přestupové okno ve všech nejlepších evropských ligách. Prvního září se v Anglii zavře ve 23:00 středoevropského času, v ostatních ligách o půlnoci. Kluby budou ještě zběsile řešit transfery na poslední chvíli. Čeho se ještě dočkáme? Pojďme to společně sledovat!

Fotbalisté Německa v prvním utkání od MS vyhráli

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2023 (22:58)     Sekcia sport

Němečtí fotbalisté v prvním utkání od prosincového vyřazení v základní skupině mistrovství světa v Kataru porazili v přípravě 2:0 Peru. Zápas v Mohuči rozhodl útočník Brém Niclas Füllkrug, jenž vstřelil ve 12. a 33. minutě oba góly zápasu. Výhru favorita mohl zvýraznit v 68. minutě Kai Havertz, ale z pokutového kopu trefil tyč.

Fotbalisté Německa v prvním utkání po MS vyhráli

Němečtí fotbalisté v prvním utkání od MS porazili v přípravě Peru

Deadline Day online: Niclas Füllkrug, nejlepší střelec loňské Bundesligy, jde do Dortmundu. United mají Reguilóna

Bundesligový smolař Král. Neuznali mu gól, za chvíli střídal

Lewandowski přispěl dvěma góly k obratu Bayernu proti Fürthu

Barcelona: Na Lewandowského jsme dali nabídku. Bayern: Ne, nedali

Lucas Hernandéz chce z Bayernu Mnichov odejít do PSG

Blíží se megapřestup! Harden odmítl podepsat v Houstonu. Kam má namířeno?

Nejlepší střelec Carabao Cupu: Mladá hvězda, po které prahne Aston Villa

Basketbalistům Sacramenta se zranil nejlepší střelec Fox

Nejlepší střelec mistrovství světa míří do NHL! Hrát bude s českým talentem

Pavlenka podruhé vychytal výhru Brém a přiblížil je k baráži, Bayern se po drtivé výhře blíží k titulu

Slovácko opouští nejlepší střelec. Zajíc podepsal smlouvu v Ostravě

Nejlepší střelec Liberce z poslední sezony odchází do KHL

Nejlepší střelec Montrealu Caufield kvůli operaci ramena v sezoně NHL dohrál

Nejlepší střelec? Nechci se ke svým spoluhráčům chovat tak jako Řezníček, řekl Chramosta

Lewandowski přispěl dvěma góly k obratu Bayernu proti Fürthu. Reus skóroval třikrát

Gebre Selassie gólem nastartoval obrat Brém, potvrdit to muselo video

Nejlepší střelec anglické ligy Calvert-Lewin znovu dvakrát udeřil

Nejlepší střelec historie MLS Wondolowski ukončil fotbalovou kariéru

Megapřestup na obzoru. Messi oznámil Barceloně, že chce odejít

Diego Costa chce odejít z Atlétika Madrid

Kuriózní nehoda. Nejlepší střelec Bergama Muriel spadl ze schodů a skončil v nemocnici

ONLINE: Kostarika - Německo, střelec Füllkrug jen na lavici, favorit musí vyhrát

Veselý jako nejlepší střelec zápasu dovedl Fenerbahce k výhře

Výměna kouče nepomohla. Messi prý stále není spokojený, z Barcelony chce odejít

Pavlenka udržel čisté konto při bundesligové výhře Brém nad Stuttgartem

Rozehrávač Klassen odešel po vyřazení z Ligy mistrů z Nymburka na Ukrajinu

Obrovská rána pro Tottenham. Kane si poranil oba kotníky, nejlepší střelec bude chybět několik týdnů