Jablonec - Olomouc 2:2, domácí přišli o náskok, Beneš srovnal v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.04.2023 (19:54)     Sekcia sport

Jablonečtí fotbalisté měli na dosah jistotu záchrany, ale v domácím utkání 29. kola proti Olomouci přišli v závěrečné desetiminutovce o dvoubrankový náskok. Na trefy rozjetých útočníků Chramosty a Sejka odpověděl z penalty Chytil a v dlouhém nastavení vyrovnal na 2:2 stoper Beneš. Ten přitom na Střelnici dřív působil. celý článek

Mladá Boleslav - Sigma Olomouc 1:1, domácí přišli o výhru v nastavení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2022 (18:22)     Sekcia sport

Celý zápas vedli, ale nedokázali náskok udržet. Fotbalisté Mladé Boleslavi remizovali se Sigmou Olomouc v rámci desátého kola Fortuna ligy 1:1 a počtvrté za sebou neprohráli. O tři body přišli ve druhé minutě nastavení, když se trefil hostující Beneš.

Jablonec - Bohemians 1:1, šanci vyhnout se baráži vystřelil hostům Hronek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.05.2022 (21:30)     Sekcia sport

Fotbalisté Jablonce remizovali v předposledním čtvrtém kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu s Bohemians 1905 1:1. Domácí ve 38. minutě poslal do vedení střídající Václav Pilař, ale na začátku čtvrté minuty nastavení srovnal Petr Hronek. Severočeši tak v posledních sekundách přišli o jistotu udržení, naopak Pražané stále mají šanci na odvrácení účasti v baráži.

Ostrava - Slavia 2:2, dva góly v nastavení, domácí srovnali i podruhé

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:04)     Sekcia sport

Slávističtí fotbalisté znovu zakopli v Ostravě. Přitom ve čtvrté minutě nastavení dali gól na 2:1, ale nebyl vítězný. Domácí z poslední akce vytěžili roh a z něj vyrovnal kapitán Stronati. V sedmé minutě nastavení. Slavia má na Plzeň už jen šestibodový náskok.

Milán srovnal v druhé minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.03.2021 (20:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru United remizovali v osmifinále Evropské ligy doma s AC Milán 1:1. O výhru přišli v druhé minutě nastavení po trefě Kjaera.

Ml. Boleslav - Zlín 3:2, domácí přišli o náskok, v nastavení je spasil Jawo

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2024 (18:29)     Sekcia sport

Už to vypadalo, že zlínští fotbalisté opět remizují v utkání, ve kterém prohrávali o dvě branky. V Mladé Boleslavi na slepené góly Pulkraba s Ladrou zareagoval před přestávkou Schánělec a v nastavení druhé půle Vukadinovič. Jenže o vítězství domácích nakonec rozhodl v samotném závěru Jawo. Rozhodčí nakonec označil gól za vlastní.

Fotbalisté hráli v přípravě s Ukrajinou 1:1, v nastavení srovnal Vydra

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.09.2021 (22:46)     Sekcia sport

Plzeň - Čeští fotbalisté remizovali v přípravném utkání v Plzni s Ukrajinou 1:1. Hosty poslal ve 27. minutě do vedení Viktor Kornijenko, na konci třetí minuty nastavení srovnal střídající...

Teplice nečekaně zaskočily Olomouc

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2023 (18:04)     Sekcia sport

Fotbalisté Teplic v sobotním 28. kole první ligy nečekaně zvítězili v Olomouci 2:1. Severočechy poslal v nastavení úvodního dějství do vedení z penalty Matěj Hybš, v 79. minutě sice srovnal domácí Jakub Pokorný, ale za dalších pět minut rozhodl Jakub Urbanec.

Jablonec - Sigma Olomouc 1:1, domácí rychle vedli, remízu zajistil Juliš

Zdroj Zdroj: idnes.cz     04.11.2023 (17:01)     Sekcia sport

Chybělo patnáct sekund do konce nastavení, když olomoucký Zorvan překonal jabloneckého gólmana Hanuše. Míč se pomalu šoural do brány, když hop z čáry vykopl stoper Tekijaški. I proto souboj 14. kola Fortuna ligy skončil remízou 1:1. Jablonec rychle vedl po chybě brankáře Digani, za hosty v 18. minutě vyrovnal Juliš.

Kterak obránce Beneš úřadoval. V závěru pro Olomouc urval bod

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.10.2022 (10:19)     Sekcia sport

Byla to velká radost. Obránce fotbalové Sigmy Vít Beneš si v sobotním utkání Fortuna ligy naskočil v nastaveném čase na centr Jiřího Slámy a povedenou hlavičkou srovnal na hřišti Mladé Boleslavi na 1:1. Souboj Středočechů s družinou Václava Jílka tak potřetí v řadě skončil remízou. „Z celkového pohledu mi nezbývá než říct, že jsme spokojení. Boleslav se v poslední době zlepšila a my si odvážíme bod,“ hodnotil pokorně olomoucký kouč Jílek.

Olomouc - Zlín 2:1, hostům neuznali druhý gól, pak domácí skóre otočili

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.10.2022 (17:54)     Sekcia sport

Vedli, pak se jim povedlo skórovat i podruhé, ale po dlouhém zkoumání sudí Nehasil branku zlínským fotbalistům neuznal a vzápětí si dali vlastní gól. A domácí Olomouc negativního rozpoložení soupeře využila, v závěru skóre otočila a duel ve 13. kole Fortuna ligy vyhrála 2:1. Vítězný gól dal kapitán Beneš.

Polský žolík v nastavení připravil sešívaným první bodovou ztrátu

Karviná přišla v nastavení o výhru nad Líšní, Dukla se přiblížila baráži

Karviná - Bohemians 1:1, domácí v přesile vedli, Prekop srovnal z penalty

Parádní šlágr na Letné, Slavii vzal výhru vlastní gól v nastavení. Zlín a Teplice selhaly

Pardubice - Olomouc 1:1, hosté srovnali až v nastavení a dotáhli se na Plzeň

Divočina na Letné, padlo pět gólů! Jablonec slaví výhru, nováček obral Bohemians

Zklamání pro oba. Gól v nastavení srazil šance Liberce na Evropu, Brno blízko sestupu

FOTBAL ONLINE: Šlágr Slavie s Plzní je tady! Divočina v Teplicích, Jablonec urval výhru v nastavení

Sparta poprvé pod Vrbou rozhodla až penaltou v nastavení, Slavia po dvou vlastních gólech bere jen bod

Jablonec pouze remizoval s Alkmaarem a v Konferenční lize klesl na třetí místo

Boleslav v divokém závěru udolala Zlín

Olomouc - Jablonec 3:0, domácí bez nemocného kouče využili přesilovku

Pardubice - Jablonec 0:0, domácí hráli v oslabení, červenou viděl brankář Kinský

Boleslav - Budějovice 2:2, domácí vedli o dva góly, o výhru přišli na konci

FOTBAL ONLINE: Bohemka přišla o náskok, Olomouc vede! Jarolím čeká s Boleslaví na výhru