Brno - Pardubice 0:2, hosté udrželi vedení. Exceloval Nita, chytil dvě penalty

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2023 (17:09)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic zvítězili ve druhém kole nadstavbové skupiny o záchranu 2:0. Do vedení šli po půlhodině ze standardní situace. Ve druhém poločase exceloval brankář hostů Florin Nita, který chytil dvě penalty proti Jakubu Řezníčkovi. V závěru zápasu pak jen zvýšil Ladislav Krobot. Hosté se tak bodově dotáhli na svého soupeře. Oba celky zůstávají na barážových pozicích. celý článek

Hektická Vrbova premiéra, penaltoví hrdinové Karlsson a Nita mu zajistili výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (20:29)     Sekcia sport

Čtyři dny po svém jmenování do funkce absolvoval Pavel Vrba svou premiéru na lavičce letenského týmu. Na Hané, kde před rokem začal také jeho předchůdce Václav Kotal. Fotbalisté pražské Sparty v utkání 18. kola Fortuna ligy nakonec v Olomouci po velkém obratu zvítězili 3:2. V utkání se kopaly tři penalty, zatímco Nita ji domácímu Gonzálezovi chytil, sparťan Karlsson obě dvě proměnil. Sparta je druhá deset bodů za Slavií.

Teplice - Pardubice 0:2, čtvrtá výhra v nadstavbě, hosté slaví záchranu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2022 (20:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic v závěrečném pátém kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu zvítězili v Teplicích 2:0 a definitivně se udrželi v nejvyšší soutěži. Hosté se dostali do vedení v 37. minutě po vlastní brance Vicua Bulmagy a pojistku přidal v polovině druhého dějství Filip Čihák.

Kanonýři se trefili, Nita chytil penaltu. Sparta i s Čelůstkou vyhrála

Zdroj Zdroj: sport.cz     06.08.2020 (19:28)     Sekcia sport

Debut nové posily Ondřeje Čelůstky skončil vítězně. Fotbalisté pražské Sparty si na soustředění v Rakousku odskočili do blízkého Slovinska a v přípravném utkání u známého jezera Bled porazili tým ND Gorica 3:1. První branku vstřelil král střelců české ligy Libor Kozák a další dvě přidal Lukáš Juliš, který se na jaře rozparádil na hostování v Olomouci. Brankář Florin Nita chytil penaltu.

Východočeši se dotáhli na Zbrojovku, kanonýr Řezníček nedal dvě penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.05.2023 (16:58)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic vyhráli ve druhém kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu v Brně 2:0. Ve 34. minutě otevřel skóre Martin Chlumecký a v nastavení přidal pojistku střídající Ladislav Krobot. Domácí kanonýr Jakub Řezníček neproměnil v rozmezí šesti minut druhé půle dva pokutové kopy, obě střely mu chytil brankář Florin Nita. Hosté vyhráli venku po šesti zápasech a bodově srovnali krok se Zbrojovkou, na barážových příčkách mají čtyřbodový náskok na poslední Zlín.

Vaclík zářil, chytil dvě penalty a zachránil bod. Trenéra stejně vyhodili

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.03.2024 (09:24)     Sekcia sport

Famózně se předvedl český fotbalový brankář Tomáš Vaclík z Albacete v pondělním zápase druhé španělské ligy, která jede i během reprezentační pauzy. V utkání proti Ferrolu chytil dvě penalty a zásadním způsobem pomohl Albacete k remíze 1:1. Ani ta však nezachránila trenéra Rubéna Albése, jehož vedení klubu brzy poté odvolalo.

Florin Nita v reprezentaci zářil, Nicolae Stanciu byl neviditelný

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     29.03.2021 (14:57)     Sekcia sport

V kvalifikačním zápase o MS 2022 se utkalo Rumunsko - Německo, kdy hosté vyhráli 0:1. Za domácí tým se představili dva hráči, kteří hrají v naší nejvyšší fotbalové soutěži. Byli to brankář Sparty Florin Nita a slavistická hvězda posledních dnů Nicolae Stanciu. Jak si vedli?

23. ligové kolo: Opava zdolala Pardubice, Baník hostí Příbram

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.03.2021 (16:00)     Sekcia sport

Praha - Fotbalisté Opavy v utkání 23. ligového kola zdolali Pardubice 1:0 gólem z penalty, kterou proměnil Tomáš Smola. Hosté hráli od 45. minuty bez vyloučeného Cadua, Opava vyhrála potřetí...

23. ligové kolo: Baník deklasoval Příbram, Opava zdolala Pardubice

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     13.03.2021 (17:56)     Sekcia sport

ONLINE: Pardubice - Ostrava 0:0, hosté hájí elitní skupinu, domácí chtějí dál ode dna

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.03.2024 (15:02)     Sekcia sport

Fotbalisté ostravského Baníku by v utkání 25. kola Fortuna ligy rádi udrželi šestou příčku zajišťující pozici v nadstavbové skupině o titul. Proti nim stojí Pardubice, duel můžete od 15 hodin sledovat v podrobné reportáži minutu po minutě.

Gólman Nita zůstane sparťanem, podepsal novou smlouvu na dva roky

Zdroj Zdroj: idnes.cz     06.04.2021 (17:32)     Sekcia sport

Přání fanoušků sparťanských fotbalistů je splněno: brankář Florin Nita dostal novou smlouvu, Spartě se upsal do léta 2023. „Je to pro mě skvělý krok,“ prohlásil Nita po podpisu.

Pardubice - Olomouc 1:1, hosté srovnali až v nastavení a dotáhli se na Plzeň

Zbrojovka uhání za postupem, poprvé se trefil host ze Slavie

Slavia přehrála Pardubice, nejrychlejším hattrickem historie rozhodl chytil

Ödegaard z penalty trefil výhru Arsenalu na hřišti Crystal Palace

Fotbalisté Slavie porazili Pardubice 3:0, Chytil rozhodl hattrickem za osm minut

Brno udržela na čele trefa v poslední sekundě, drama přežil i Nymburk

Hložek se trefil, Nita lapil penaltu, generálka skončila smírem

Hanáci udeřili v nastavení, rozhodl Chytil

Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:0, v nastavení rozhodl Chytil

FOTBAL ONLINE: Zlín propadl v derby a je poslední, Pardubice vyhrály přestřelku

Dramata pro Pardubice, Brno a Děčín. Osmnáctiletý Svoboda zazářil vítěznou střelou

Florin Nita v Pardubicích pokračovat nebude. Nahradit ho má Kinský ze Slavie

Slovácko - Brno 4:2, přestřelka pro domácí, rozhodla penalta

Dordič dal obě penalty a fotbalisté Varnsdorfu doma zase slavili

FOTBAL ONLINE: Plzeň hraje ve šlágru s Bohemians. Zlín propadl a je poslední, Pardubice slaví

FOTBAL ONLINE: Plzeň vede ve šlágru nad Bohemians. Zlín propadl a je poslední, Pardubice slaví

Klokani i v oslabení senzačně vyloupili Plzeň. Zlín propadl, Pardubice slaví důležité body

Sparťanská ostuda. Letenští doma prohráli s Bohemians, Nita navíc chytil penaltu