Luton vyhrál na penalty

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.05.2023 (21:00)     Sekcia sport

Play off druhé anglické fotbalové ligy - finále ve Wembley: Luton - Coventry 1:1 po prodl. (1:0, 1:1), na pen. 6:5. celý článek

Luton podlehl Burnley

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.10.2023 (23:08)     Sekcia sport

Anglická fotbalová liga - 2. kolo: Luton - Burnley 1:2 (84. Adebayo - 45.+2 Foster, 85. Bruun Larsen).

Villarreal vyhrál gólem z penalty v 11. minutě nastavení

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.01.2023 (16:17)     Sekcia sport

Villarreal vyhrál ve španělské fotbalové lize nad Gironou 1:0 díky gólu z penalty, kterou proměnil v jedenácté minutě nastaveného času Parejo.

Fotbalisté Burnley porazili Sheffield 4:1, Luton podlehl Brentfordu 1:5

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     20.04.2024 (18:42)     Sekcia sport

Londýn - V záchranářských soubojích v 34. kolě anglické fotbalové ligy předposlední Burnley zvítězilo na hřišti posledního Sheffieldu 4:1 a Luton doma podlehl 1:5 Brentfordu, který udělal velký krok...

Luton Town zbrojí na Premier League. Fanoušci jsou ale oprávněně skeptičtí

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     03.07.2023 (19:35)     Sekcia sport

Luton Town si letos senzačně zajistil postup do Premier League a buduje kádr. Ačkoliv peněz po postupu klub dostal dost, není atraktivní, což se na množství odrazilo a tím pádem zbylo i méně peněz na přestupy. Zatím tento maličký klub šetří a přivádí posily, vůči kterým jsou skeptičtí i věrní fanoušky Kloboučníků z Lutonu. Udržení bude zázrak. Kádr na Premier League Luton nemá ani náhodou.

ONLINE: Nováček Luton poprvé na svém stadionu, mezi domky hostí West Ham

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.09.2023 (20:49)     Sekcia sport

Luton Town, nováček anglické fotbalové Premier League, se ve čtvrtém kole soutěže utkává s West Hamem United. Zápas můžete od 21 hodin sledovat v podrobném online přenosu minutu po minutě.

Nevídané finále Evropské ligy. Villarreal vyhrál 11:10 na penalty, rozhodl brankář

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     26.05.2021 (23:56)     Sekcia sport

Fotbalisté Villarrealu vyhráli Evropskou ligu. Ve finále porazili Manchester United 11:10 na penalty. Po 90 minutách a prodloužení zápas skončil 1:1.

Luton Town si po penaltovém rozstřelu s Coventry zahraje Premier League

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     27.05.2023 (21:44)     Sekcia sport

Luton a Coventry. Dva celky, které byste před sezónou na postup do play-off Championship nebo dokonce do Premier League rozhodně netipovali. Přesto se spolu tyto dva malinké celky ve Wembley utkaly o to, kdo si zahraje mezi anglickou elitou a komu se navždy změní život. To se nakonec po úspěšném penaltovém rozstřelu podařilo Lutonu.

Frankfurt udolal na penalty Rangers a vyhrál EL, rozhodl Borré

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     19.05.2022 (00:06)     Sekcia sport

Sevilla (Španělsko) - Fotbalisté Frankfurtu zdolali po výsledku 1:1 a 5:4 na penalty Rangers a vyhráli Evropskou ligu. O druhé velké evropské trofeji pro Eintracht rozhodl v páté sérii penaltového...

Lutonu skvělý výkon na Manchester United nestačil. Dvěma góly rozhodl probuzený střelec Hojlund

Zdroj Zdroj: fotbalportal.cz     18.02.2024 (18:40)     Sekcia sport

Luton jakožto nováček předvádí senzační výkony. Opravdu si získal srdce fanoušků a výjimkou se samozřejmě nestalo ani utkání doma s Manchesterem United. Výborný výkon Lutonu ale na body nestačil. Rozhodly dva rychlé góly Rasmuse Hojlunda, ve druhém poločase navýšení několikrát odmítl skvělý Thomas Kaminski. Luton se v Premier League musí udržet.

Zlín - Slovácko 1:2, oba rivalové kopali penalty, domácí díky ní vedli

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.08.2020 (19:01)     Sekcia sport

Zlínští fotbalisté krátce po poločase šli do vedení z penalty, ale v regionální derby nebodovali. Hostující Slovácku v úvodu nového ročníku skóre otočilo, vítězný gól na 2:1 dal Daníček také z penalty.

Messi králem Ameriky, Miami vyhrálo Ligový pohár na penalty

Divočina ve Freiburgu, čtyři penalty a červená karta! Mohuč po třech porážkách remizovala

Inter jde dál i přes dvě odvolané penalty, Lukaku se zapsal do historie. Manchester urval postup v prodloužení

FOTBAL ONLINE: Manchester v prodloužení udeřil. Inter postupuje i přes dvě odvolané penalty

Předsedu Barcelony pobouřily penalty ve prospěch Realu: VAR neposuzuje situace stejným metrem

Tottenham uspěl v Lutonu

Zlín vyhrál první ligový zápas na jaře, Horváthův tým je dál u dna

Zlín vyhrál klíčový záchranářský duel, Příbram porazil díky gólu z penalty

Divočina v Brightonu. Manchester vyhrál gólem z penalty v desáté minutě nastavení

Liberec v poháru Spartu trápil, padl na penalty. Hráli jsme dobře, chválí Rabušic

Argentina porazila Nizozemce na penalty a je v semifinále MS

Penalty, které pobouřily svět. Nechutné, má smysl sledovat současný fotbal?

První semifinálové drama Eura rozhodly penalty. Slavili Italové

Italové slaví postup do finále Eura, Španěly udolali na penalty

Copa América: Argentina zvládla penalty a ve finále vyzve Brazilce

Tottenham přišel o výhru penaltou v sedmé minutě nastavení. Leeds opět vyhrál

Machálkovy seance s videem. Dvě penalty zrušil, Spartě pohrozil ukončením zápasu

Penalty ve stylu hokejových nájezdů Ronaldinho odmítl, prý se už naběhal dost

Finále Eura rozhodly až penalty. Titul slavili Italové

Fotbalisté Bournemouthu zlikvidovali třígólovou ztrátu a porazili Luton

Argentina na křídlech Martínezů. Jak Emiliano lapil penalty a Lautaro rozhodl

Sparta rozhodla derby se Slavií gólem z penalty v nastavení. Plzeň doma selhala. Liberec si zastřílel

Dordič dal obě penalty a fotbalisté Varnsdorfu doma zase slavili

Ibrahimovic zajistil AC výhru v Cagliari. V tabulce střelců dotírá na Ronalda

Barcelona udolala Pamplonu, z penalty rozhodl Lewandowski

Baník trápil v poháru Spartu, ta postoupila až gólem z penalty v předposlední minutě