Baník ukázal svou sílu, uznal karvinský Svozil. Litoval 10 minut hrůzy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2023 (08:18)     Sekcia sport

Pořádně rozhořčený odcházel do kabiny karvinský stoper Jaroslav Svozil po nedělní prohře s ostravským Baníkem 1:3. „Utkání jsme... za deset minut,“ řekl a použil poněkud ostřejší výraz na téma rychle ztraceného zápasu. Ano, Ostravským fotbalistům stačilo devět minut v úvodu druhého poločasu, aby dali tři góly a stav otočili. celý článek

Karvinský stoper Svozil: Na startu musíme urvat co nejvíce

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.02.2024 (14:11)     Sekcia sport

Od začátku sezony byl stálicí v obraně fotbalistů MFK Karviná. Leč v závěrečných šesti kolech podzimu nastoupil jen dvakrát. Stoper Jaroslav Svozil hlásí, že na jaro je už opět připravený.

Kluci mě naštěstí nahodili zpátky, řekl Svozil o vyraženém dechu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     28.01.2021 (10:14)     Sekcia sport

Liberecký trenér Pavel Hoftych po středečním duelu ocenil ostravské stopery. „Baník má výborné hlavičkáře a Svozil se Stronatim balony odvraceli, řekl. “

Čtvrtfinále nám nikdo nepředpovídal, byla to dobrá sezona, míní vítkovický Krenželok

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.03.2022 (10:07)     Sekcia sport

Rvali se, zkoušeli, co zvládli, favorizovanému Třinci ale cestu do semifinále nijak výrazně nezkomplikovali. Obhájci trofeje stačily čtyři zápasy (3:0, 2:1, 2:1 a 2:1), aby Vítkovice odstavil z cesty na vrchol. „Třinec ukázal svou sílu. Nevyhrávají teď tituly pro nic za nic," uznal sílu soupeře Lukáš Krenželok, jenž vedl Vítkovice ve čtvrtfinále coby kapitán místo Romana Poláka, jehož vyřadila zlomenina nohy.

Karvinský trenér Jarábek: Fotbal nám dnes ukázal svou horší tvář

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2023 (09:24)     Sekcia sport

Naději na bod drželi fotbalisté MFK Karviná do 87. minuty. Jenže Alli se protáhl kolem Čurmy a střelou k levé tyči rozhodl. Karvinští prohráli v Českých Budějovicích 0:1. „Domácí se prosadili z jednoduché akce, což by se nám stávat nemělo,“ prohlásil karvinský trenér Juraj Jarábek.

Měli jsme triumf na dosah, litoval po finálové prohře karvinský Nedoma

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.05.2021 (12:18)     Sekcia sport

Karvinský křídelník Miroslav Nedoma odehrál střelecky jedno ze svých nejlepších utkání v play off extraligy házenkářů. Jenže ani jeho pět gólů Baníku v neděli proti Plzni nepomohlo.

Nikdy neskládám zbraně, říká ostravský stoper Svozil po návratu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.05.2023 (10:01)     Sekcia sport

Po dvanácti měsících a 25 dnech se stoper Jaroslav Svozil vrátil do první ligy. Na úvod záchranářské skupiny odehrál za fotbalisty Baníku Ostrava proti Brnu (4:0) šest minut.

Byli jsme v euforii a chtěli další gól. To nám uškodilo, litoval karvinský Ostrák

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.09.2020 (12:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné rozehráli utkání 3. kola Fortuna ligy doma proti Spartě skvěle. Ve 28. minutě vedli po trefách Papadopulose a vlastňáku exkarvinského stopera Lischky 2:0, dva góly v rozmezí pěti minut jim ale víc ublížily, než pomohly.

Místy jsme byli ustrašení, litoval karvinský kouč po remíze s Baníkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2020 (11:10)     Sekcia sport

Útočný zmar slezského derby potvrdila poslední střela zápasu - ostravský útočník Kuzmanović z přímého kopu poslal míč nad břevno... Fotbalisté Karviné a Baníku Ostrava v neděli na úvod nového ročníku první ligy remizovali 0:0. Karvinští v lize nezvítězili podesáté za sebou, Baník poosmé.

Svoje místo musíte získat na hřišti. Svozil se za Karvinou bude rvát

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.07.2023 (11:08)     Sekcia sport

Odehrál celých devadesát minut. Teprve podruhé po více než roce, po operaci přetržených křížových vazů. Stoper Jaroslav Svozil by měl být dirigentem obrany fotbalistů MFK Karviná, kam přestoupil z Baníku Ostrava. V novém klubu se hned uvedl gólem, kterým přispěl k výhře nad Zlínem 4:1. Skvělý začátek v novém působišti.

Svozil a Ryšavý zamířili z přípravy Columbusu do klubů ve WHL

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2021 (13:41)     Sekcia sport

Český hokejový obránce Stanislav Svozil a útočník Martin Ryšavý zamířili z přípravného kempu Columbusu do svých nových působišť v juniorské WHL. Osmnáctiletý Svozil bude hrát za celek Regina Pats a stejně starý Ryšavý bude nastupovat za tým Moose Jaw Warriors.

Hokejisté Olomouce se drželi dvě třetiny, pak Liberec ukázal sílu

Devět minut hrůzy. Spadli jsme mentálně do hlubin, litoval Koubek

Očistil jsem si duši, říká stoper Svozil. S návratem mu pomohla dcerka

Bylo to hodně vypjaté, říkal po vítězné trefě v derby ostravský Svozil

Sparta je favorit, ale my chceme ukázat, že se s námi musí počítat, říká karvinský Svozil

Asi jsem se do sestavy úplně netrefil, uznal trenér Vrba po debaklu

Přípravné fotbalové utkání v Turecku:

Diskař Svozil se stal v Jeruzalémě juniorským vicemistrem Evropy

Debakl Slovanu, v hlavní roli Weissové. Vyhrál u mě otcovský cit, litoval trenér

Na MS hokejových osmnáctek jedou Svozil, Jiříček nebo Marhův syn

Svoboda hrál poprvé v základu a proti Hložkovi. Adamův gól byl extratřída, uznal

Útočník Jurásek opět zničil Baník. Jsem z Karviné, možná mi to dává sílu, smál se

Sbohem, Kometo. Svozil míří do zámoří, v kabině potká nástupce McDavida

Sor ukázal v Ostravě svou rychlost, ale také teatrální pády

Šest minut slávistické hrůzy ukončilo snění o semifinále

Osm měsíců bez fotbalu: trenérské rošády, nová smlouva i hádka s fanouškem. Bylo to dlouhé, přiznává Svozil

Oceláři za šest minut převrátili skóre. Darovali jsme jim góly lacino, litoval sparťan Řepík

Smutek vystřídala euforie, Svozil si splnil sen. A věří ve shledání s Bedardem

Dva duely, čtrnáct gólů. Nejhezčí večer v historii Eura, vítězem je fotbal

Obránce Svozil uzavřel v NHL tříletou nováčkovskou smlouvu s Columbusem

Legenda nabídla pomoc české hvězdičce. Moc si toho vážím, září talent Svozil

Kluci bránili fantasticky, uznal po výhře karvinský pivot Užek

Na slávisty se musíme dobře nachystat, plánují rozjetí fotbalisté Baníku

Další nálož v první lize, Baník rozstřílel Zlín. Slovácko ještě nedostalo jediný gól