Byli jsme v euforii a chtěli další gól. To nám uškodilo, litoval karvinský Ostrák

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.09.2020 (12:15)     Sekcia sport

Fotbalisté Karviné rozehráli utkání 3. kola Fortuna ligy doma proti Spartě skvěle. Ve 28. minutě vedli po trefách Papadopulose a vlastňáku exkarvinského stopera Lischky 2:0, dva góly v rozmezí pěti minut jim ale víc ublížily, než pomohly. celý článek

Měli jsme triumf na dosah, litoval po finálové prohře karvinský Nedoma

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.05.2021 (12:18)     Sekcia sport

Karvinský křídelník Miroslav Nedoma odehrál střelecky jedno ze svých nejlepších utkání v play off extraligy házenkářů. Jenže ani jeho pět gólů Baníku v neděli proti Plzni nepomohlo.

Místy jsme byli ustrašení, litoval karvinský kouč po remíze s Baníkem

Zdroj Zdroj: idnes.cz     24.08.2020 (11:10)     Sekcia sport

Útočný zmar slezského derby potvrdila poslední střela zápasu - ostravský útočník Kuzmanović z přímého kopu poslal míč nad břevno... Fotbalisté Karviné a Baníku Ostrava v neděli na úvod nového ročníku první ligy remizovali 0:0. Karvinští v lize nezvítězili podesáté za sebou, Baník poosmé.

Baník ukázal svou sílu, uznal karvinský Svozil. Litoval 10 minut hrůzy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2023 (08:18)     Sekcia sport

Pořádně rozhořčený odcházel do kabiny karvinský stoper Jaroslav Svozil po nedělní prohře s ostravským Baníkem 1:3. „Utkání jsme... za deset minut,“ řekl a použil poněkud ostřejší výraz na téma rychle ztraceného zápasu. Ano, Ostravským fotbalistům stačilo devět minut v úvodu druhého poločasu, aby dali tři góly a stav otočili.

Chtěli jsme tam mít dravé rychlé kluky, ale nevyšlo to, litoval sparťanský kouč

Zdroj Zdroj: idnes.cz     18.05.2022 (20:13)     Sekcia sport

Tři zápasy - výhra v derby na Slavii, dvě porážky se Slováckem. Dočasného trenéra sparťanských fotbalistů Michala Horňáka mrzí především ta druhá ve středečním finále poháru. Sparta podlehla 1:3 a nepovedenou sezonu nevylepšila. „Rozhodl první gól,“ litoval Horňák.

Slepý náboj mrzí. Obrovská škoda, zase je to se Spartou hořké, litoval liberecký Pešek

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.05.2021 (21:40)     Sekcia sport

Proti fotbalové Spartě se v nedělní ligové bitvě opět vyšponoval na maximum. Její odchovanec v barvách Liberce Jakub Pešek toužil Letenským vrátit prohru z finále domácího poháru, kde jeho gól na trofej nestačil. Teď slavil dvakrát a Liberec vedl 2:0. Jenže Sparta dokázala zabrat a vyrovnat. „Zase to se Spartou hodnotím hořce," připomenul Pešek deset měsíců staré finále, po kterém cítil s parťáky křivdu. „V hlavě jsem finále furt měl, chtěli jsme jim to oplatit. A byli jsme k tomu blízko. Škoda, že to nevyšlo," litoval.

Mandous v reprezentačním módu. Olomoucký brankář zažívá průlomovou sezonu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2020 (09:21)     Sekcia sport

Tohle není gól? Karvinský záložník Tomáš Ostrák nechápal, jak bleskově stihl brankář fotbalové Olomouce Aleš Mandous natáhnout ruku k šibenici a ránu z jedenácti metrů reflexivně vytáhnout nad břevno.

Cítili jsme, že jsme první poločas posr…, přiznal Trpišovský. Do skupiny by chtěl staré známé

Zdroj Zdroj: sport.cz     31.08.2023 (23:40)     Sekcia sport

Uf, to byly nervy! Slávistický trenér Jindřich Trpišovský u střídačky litoval zpackané první půle, ale nakonec si užil postupovou euforii. „Zkomplikovali jsme si to, ovšem ve finále nám tahle zkušenost může pomoct,“ říkal po porážce 1:2 s ukrajinským Luhanskem, která v součtu s domácí výhrou 2:0 stačila na postup do Evropské ligy.

Z bundesligy zpátky domů. Rád bych Karviné pomohl, říká Ostrák

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.08.2020 (16:00)     Sekcia sport

Po čtyřech letech se záložník Tomáš Ostrák vrátil do rodného kraje. Odchovanec Frýdku-Místku posílí fotbalisty MFK Karviná. Dvacetiletý záložník přichází na roční hostování z bundesligového Kolína nad Rýnem.

Hrozně nás to mrzí. Závěr jsme měli odehrát lépe, říká slávista Kuchta

Zdroj Zdroj: idnes.cz     25.11.2021 (22:26)     Sekcia sport

Moc ho mrzelo, že jeho gól – mimochodem pro něj naprosto typický – nebyl vítězný. „Chtěli jsme to ke konci uhrát na příznivý výsledek, ale bohužel jsme udělali chybu, která nás stála výhru,“ litoval slávistický fotbalista Jan Kuchta po remíze 2:2 s Feyenoordem Rotterdam.

Byli jsme nejlepší, ať si každý říká co chce. Krejčí o euforii i vyčerpání

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.05.2023 (22:57)     Sekcia sport

Jako by snad tomu ani nevěřil. „Díval jsem se kolem sebe, moc si toho nepamatuju.“ Kapitán sparťanských fotbalistů Ladislav Krejčí mluvil o prvních sekundách chvíle, kdy se stal mistrem ligy. „Myslel jsem, že u mě bude větší euforii. Ale slavit budu dlouho.“

V Karviné bude hostovat Ostrák, jenž patří bundesligovému Kolínu

Ostrák o štaci v Americe, Vaclíkovi a Messim: Příští rok bude mít ještě větší grády

Nedali jsme je a přišel trest, smutnil po porážce karvinský Bederka

Bod, se kterým jsme moc nepočítali, přiznal karvinský trenér Weber

Ostrák jde americkou cestou, po konci v Německu zamíří do St. Louis

Focení s fanoušky a překvapivá série nováčka. Tohle nám nikdo nevezme, říká Ostrák o americkém snu

Záložník Ostrák: Splnilo se mi přání zahrát si bundesligu. Teď chci uspět s jednadvacítkou

Hattrick Akinyemiho karvinským fotbalistům k úspěchu nestačil

Lovci uštvali Mamuty, kralují dál. Byli jsme dominantní, zní z Lovosic

Schick dohnal Ronalda, ale dál už nemohl. Byli jsme vycuclí, bez energie, litoval

Fotbalový reprezentant do 21 let Ostrák od léta posílí nováčka MLS St. Louis

Tlak byl extrémní, jeden gól ale chyběl, litoval vítkovický útoční Dej

Mladík Ostrák premiérovou ligovou trefou pečetil výhru Karviné v Brně. Ocenil odvahu albánského parťáka

Devět minut hrůzy. Spadli jsme mentálně do hlubin, litoval Koubek

Byli jsme odvážní a makali jsme celý zápas, proto máme bod, říkal karvinský Svoboda

Karvinský kouč Weber o Hradci: Chceme zastavit nováčkovskou euforii soupeře

Radši bychom byli víc omlácení a neodpočívali, litoval sparťan Pavelka

Ostrák rozštípl životní dilema. Opustí bundesligu, půjde si za americkým snem

Zase boj o záchranu. Korona nás zabrzdila, lituje karvinský Janečka

Karvinský šéf a primátor: Že nákazu přitáhl člověk z šachty, je nesmysl

Těší mě, že jsme proti Slovácku nebyli za ořezávátka, radoval se karvinský trenér Páník

Tohle jsme neměli prohrát, litoval Kúdela. Gólovou akci už faulem nezastavil

Po druhém gólu jsme se uklidnili až moc, ulevil si karvinský brankář Neuman

Vázl střed hřiště, bylo hodně faulů, hra se přerušovala, litoval Trpišovský

Umějí přitvrdit, ale my jsme toho dokázali využít, říká po první finálové výhře nad Plzní karvinský Solák

Přímý postup je pryč. Pokazili jsme si to sami, litoval plzeňský bek Budík

Ďolíček v euforii, Klokani vyhráli poprvé od listopadu: Už jsme ani nevěděli, co hrajeme za písničky

Už jsme opravdu jak blázni, lamentoval Lakatoš po další prohře. Odejde Mueller?