Devět minut hrůzy. Spadli jsme mentálně do hlubin, litoval Koubek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.11.2023 (19:58)     Sekcia sport

Euforii po výhrách na Slavii a s Dinamem Záhřeb zhasl těžký direkt. Fotbalisté Plzně inkasovali nejvíce branek v sezoně, Slovácku podlehli doma vysoko 1:4, prohráli třetí ze čtyř posledních ligových zápasů. Především kvůli hrůzné devítiminutovce ve druhém poločase, v níž Slovácko třikrát udeřilo. celý článek

Baník ukázal svou sílu, uznal karvinský Svozil. Litoval 10 minut hrůzy

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.11.2023 (08:18)     Sekcia sport

Pořádně rozhořčený odcházel do kabiny karvinský stoper Jaroslav Svozil po nedělní prohře s ostravským Baníkem 1:3. „Utkání jsme... za deset minut,“ řekl a použil poněkud ostřejší výraz na téma rychle ztraceného zápasu. Ano, Ostravským fotbalistům stačilo devět minut v úvodu druhého poločasu, aby dali tři góly a stav otočili.

Neměli jsme svůj den, litoval Koubek po vyřazení Hradce z poháru. Porážku prý mohl zavinit i rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.02.2023 (00:04)     Sekcia sport

Po hodech přišel půst. Fotbalový Hradec Králové v sobotu překvapil ligovou výhrou v aréně mistrovské Plzně, ovšem čtyři dny nato selhal v osmifinále MOL Cupu. „Myslím, že soupeř toužil po vítězství víc než my, což mě trochu zklamalo,“ poznamenal trenér Miroslav Koubek po porážce 0:2 v Českých Budějovicích.

Zklamaní a obrovská ztráta, litoval po porážce plzeňský trenér Koubek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.10.2023 (10:10)     Sekcia sport

Když vypočítával nevyužité šance svého týmu, byl viditelně rozčarovaný a rozladěný. Trenér fotbalové Plzně Miroslav Koubek těžce kousal nečekanou porážku s Karvinou 0:1, po které Viktoria klesla na pátou příčku tabulky. „Totální selhání produktivity. Některá zakončení hráčů jsem až nechápal,“ lamentoval dvaasedmdesátiletý Koubek.

Utrhli jsme se o bod, vtipkoval Koubek. Ale měli jsme rozhodnout dřív

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.02.2024 (05:58)     Sekcia sport

Pár minut před koncem už to vypadalo, že bude maximálně spokojený. Miroslav Koubek, trenér Plzně, se nakonec musel brát jen bod za remízu 1:1 s Mladou Boleslaví. Viktoria v domácí Doosan areně před více než devíti tisíci diváky vedla gólem Chorého z 63. minuty, jenže Boleslav dokázala vyrovnat v 87.minutě, kdy nařízenou penaltu bezpečně proměnil Ladra.

Hráli jsme poctivý fotbal, ale chyběla kvalita. Koubek o porážce Plzně

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.03.2024 (18:44)     Sekcia sport

Bez Hranáče, Dweha, Červa a Chorého musel trenér plzeňských fotbalistů Miroslav Koubek skládat základní jedenáctku pro sobotní domácí duel se Slovanem Liberec. Tým prohrál 1:3. „Nezvládli jsme klíčové situace, to je příčina porážky,“ řekl Koubek utkání s tím, že někteří hráči se z reprezentačních srazů vrátili v „nepoužitelném stavu“.

Hrdý Koubek: Nechci pronášet velikášské řeči, ale Fiorentina si v italské lize vytváří víc šancí!

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.04.2024 (22:32)     Sekcia sport

Když uběhlo šest nastavených minut, gestikuloval divoce směrem k hlavnímu rozhodčímu, aby už úvodní čtvrtfinále fotbalové Konferenční ligy s Fiorentinou ukončil. Ve chvíli, kdy se tak stalo, si trenér Plzně Miroslav Koubek radostně zapumpoval. „Měl jsem radost, že jsme remízou zajistili českému mistrovi přímý postup do Ligy mistrů v přespříští sezoně. A také mě těšilo, jak skvěle takticky mužstvo zápas zvládlo,“ zářil Koubek po utkání.

Koubek po debaklu: Byli jsme jako píchlá guma

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.11.2023 (18:24)     Sekcia sport

Fotbalová Plzeň, která před týdnem skolila v Edenu 2:1 Slavii a ve čtvrtek Dinamo Záhřeb v Konferenční lize, v neděli doma se Slováckem tvrdě narazila (prohra 1:4). Trenér Miroslav Koubek svůj tým nepoznával. „Od začátku jsem cítil, že nám chybí krok, dva. Nebyl to náš den,“ povzdechl si Koubek.

Koubek: Selhání, vrchol zmaru. Umřeli jsme na produktivitu

Zdroj Zdroj: sport.cz     29.10.2023 (17:58)     Sekcia sport

Po euforii v Záhřebu přišlo rychlé vystřízlivění. „Nepochopitelné, co jsme nedali,“ říká trenér fotbalové Viktorie Plzeň Miroslav Koubek po nečekané prohře doma 0:1 s Karvinou. Západočeši nezískali body podruhé za sebou, v minulém kole padli 0:3 v Liberci.

Oceláři za šest minut převrátili skóre. Darovali jsme jim góly lacino, litoval sparťan Řepík

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.04.2022 (20:44)     Sekcia sport

Pětačtyřicet minut nedokázali třinečtí hokejisté v úvodním zápase finále extraligového play off najít recept na pozorně chytajícího Hudáčka a Sparta na ledě úřadujícího mistra držela těsné vedení. Oceláři ale potom během šesti minut třemi góly úplně převrátili skóre.

Odešli jsme mentálně, potřebujeme to zastavit, už je pět minut po dvanácté, lamentoval plzeňský kouč Guľa

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.12.2020 (22:25)     Sekcia sport

Po prohře 2:3 v Jablonci se mu nemluvilo vůbec snadno. Kouč Plzně Adrian Guľa bezprostředně po utkání nechápal, co se s jeho týmem stalo. V prvním poločase Viktoriáni svého soupeře jasně přehrávali a do kabin šli s nadějným náskokem 2:0. Ve druhém však přišel kolaps a tři obdržené góly během dvaceti minut.

Hradecký útočník Koubek: Na tohle jsem čekal od začátku kariéry

Koubek si cenil postupu bez reprezentantů: Jsme rozsekaní jako nudle

Koubek: Vyloučení všechno změnilo, odešli jsme se vztyčenou hlavou

Nadšený hradecký kouč Koubek : Neměl jsem koho střídat, kluci stále jeli

Jankto: Remíza je málo. Pokud budeme dělat takové chyby, nebudeme vyhrávat

Jsme obětí reprezentační pauzy, povzdechl si Koubek po pádu s Libercem

Koubek: Odchod Staňka do Slavie? Nevidím to jako oslabení, pro Plzeň je to dobrý obchod!

Tohle jsme neměli prohrát, litoval Kúdela. Gólovou akci už faulem nezastavil

Vázl střed hřiště, bylo hodně faulů, hra se přerušovala, litoval Trpišovský

Přímý postup je pryč. Pokazili jsme si to sami, litoval plzeňský bek Budík

Lišák Koubek znovu porazil Trpišovského. Není v tom žádné kouzlo. Prostě jsme byli lepší, culil se plzeňský kouč

Koubek po vyřazení: Jestli měla naše jízda skončit, tak takhle. Odešli jsme se vztyčenou hlavou

Byli jsme v euforii a chtěli další gól. To nám uškodilo, litoval karvinský Ostrák

Koubek: Stálo mě to kýbl nervů. Trochu jsme se pokakali

Nadšený Koubek: Výhra v Astaně je zlatá, nadstandard!

Show v Manchesteru, devět gólů i hattrick. Guardiola chválil Lipsko

Nová Plzeň aneb zázrak ze západu číslo dvě. Proces je rychlý. Jsme dál než jsme věřili, říká Koubek

Smlouvu s ďáblem jsme bohužel uzavřeli jen na devadesát minut, litoval Šulc

Skóre mohlo být dvojnásobné, ale jsme pokorní, řekl plzeňský trenér Koubek

Čtyřicet minut jsme byli lepší, pak ale přišla chybka, která rozhodla, litoval obránce Kučeřík

Škoda, že jsme nerozhodný stav nepodrželi déle, litoval ostravský Frydrych

Muž z jiné planety. Van Aert si poprvé odskočil na gravel a soupeřům nadělil devět minut