Třinečtí bojovníci si vynutili sedmý zápas. Tíha okamžiku se na nás projevila, uznal pardubický kouč Zadina

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2024 (20:25)     Sekcia sport

Na vysněnou pardubickou korunovaci nedošlo, hokejisté Třince doma vyhráli šestý finálový duel extraligového play off 4:1 a vynutili si rozhodující utkání na ledě Dynama. Mistra tak budeme znát až v neděli večer, přičemž sedmé střetnutí v sérii o titul nabídne nejvyšší domácí soutěž po devíti letech. celý článek

Basketbalisté Ústí si ve čtvrtfinále vynutili sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.05.2023 (20:46)     Sekcia sport

Basketbalisté Ústí nad Labem ve čtvrtfinále ligového play off porazili Pardubice 92:84, srovnali stav série na 3:3 a vynutili si rozhodující zápas, který je na programu ve čtvrtek na východě Čech.

Pardubice porazily Děčín v prodloužení, rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2023 (20:48)     Sekcia sport

Basketbalisté Pardubic si v ligovém semifinále s Děčínem vynutili rozhodující sedmý zápas. Na domácím hřišti v pátek před zaplněnou halou zvítězili 81:78 po prodloužení a vyrovnali sérii na 3:3. O postupujícím se rozhodne v neděli v Děčíně, kde Válečníci drží ve vyřazovacích bojích neporazitelnost.

Mladá Boleslav odvrátila mečbol Třince. Boj o finále rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.04.2021 (19:25)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v šestém semifinále play off extraligy Třinec 4:2, vyrovnali stav série na 3:3 a vynutili si rozhodující sedmý zápas, který se uskuteční ve čtvrtek ve Slezsku. Dvěma góly se pod výhru Bruslařského klubu podepsal Pavel Kousal, dva body si připsali i Ondřej Najman a Martin Pláněk.

Jsme rodina, cítil jsem z každého, že ten sedmý zápas chce, mínil Hrehorčák

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2024 (09:13)     Sekcia sport

Pošesté stáli hokejisté Třince v aktuálním play off na prahu vyřazení a znovu to zvládli. V šestém utkání finále doma porazili Pardubice 4:1 a vynutili si sedmý, rozhodující zápas. Dvěma góly, včetně vítězného v 16. minutě úvodní třetiny, se blýskl slovenský útočník Ocelářů Patrik Hrehorčák. Ten druhý přidal v 59. minutě do prázdné branky.

Toronto si v druhém prodloužení vybojovalo sedmý zápas s Bostonem

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (08:40)     Sekcia sport

Basketbalisté Toronta byli v semifinále Východní konference NBA krůček od vyřazení, nakonec ale Boston po druhém prodloužení zdolali 125:122. Obhájci titulu si tak vynutili rozhodující sedmý zápas, třebaže na konci základní hrací doby i prvního prodloužení neproměnili střely, které jim mohly vynést vítězství dříve. Los Angeles Clippers na západě vedou 3:1, ve čtvrtém střetnutí porazili Denver 96:85.

ONLINE: Třinec - Sparta 0:0. Třetí mečbol, vynutí si domácí sedmý zápas?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2024 (16:57)     Sekcia sport

Třinečtí obhájci se proti hokejové Spartě urputně drží v play off. Dvěma výhrami v řadě se vyškrábali z beznadějného stavu 0:3 a na domácím ledě se teď pokouší sérii srovnat. Využijí Pražané v semifinále třetí mečbol, nebo rozhodne až případný sobotní sedmý zápas? Utkání sledujeme od 17:00 v podrobné reportáži.

Vysoká pokuta za nařčení Antoše. APK hlásí: Zadina zpochybnil nezávislost sudích

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.04.2024 (15:56)     Sekcia sport

Po výhře 6:2 ve čtvrtém utkání finále hokejové extraligy si postěžoval, že názory experta České televize Milana Antoše ovlivňují výkony rozhodčích, čímž podle APK (Asociace profesionálních klubů) zpochybnil jejich nezávislost. Pardubický kouč Marek Zadina obdržel za ostrá slova pokutu ve výši 75 tisíc korun.

Obhájci titulu si po velké bitvě vybojovali sedmý zápas s Bostonem

Leonard nastřílel 45 bodů a hosté si vynutili sedmý zápas s Dallasem. Trenér Portlandu končí

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.06.2021 (07:36)     Sekcia sport

Basketbalisté Los Angeles Clippers odvrátili možné vyřazení v 1. kole play off NBA, když zvítězili v šestém utkání na palubovce Dallasu 104:97. Po vyrovnání série na 3:3 si vynutili rozhodující sedmý zápas na svém hřišti. Hvězdou utkání byl Kawhi Leonard, který pomohl k výhře 45 body. Sekundoval mu Paul George, jenž k 20 bodům přidal 13 doskoků. Poraženým nestačilo ani 29 bodů a 11 doskoků Luky Dončiče. Po včerejším vyřazení skončil po devíti letech u basketbalistů Portlandu trenér Terry Stotts. S výjimkou první sezony dovedl tým pokaždé do play off NBA, v posledních pěti letech však Trail Blazers čtyřikrát vypadli hned v prvním kole.

Mydlit schody Varaďovi? To nikdy! říká nový pardubický kouč Zadina

Zdroj Zdroj: idnes.cz     22.01.2024 (09:12)     Sekcia sport

Nemůže to pro něj být komfortní situace. Vůbec. Vždyť z původního trenérského štábu Dynama v něm Marek Zadina setrval sám a kdekdo se diví, že coby věrný souputník Václava Varadi, po jehož boku slavil ještě na střídačce třineckých Ocelářů tři mistrovské tituly, právě s odvolaným Varaďou a druhým asistentem Alešem Krátoškou (který podle něj odešel z vlastní vůle) „nedržel basu“.

Pardubický kouč Novotný po Liberci: Dařilo se nám všechno, včetně zakončení

Slovácko vyhrálo zaslouženě, uznal pardubický kouč Kováč. V zimě plánuje přivést posily