ONLINE: Mynář ukázal video se Zemanem a Vondráčkem. Nedůstojné divadlo, píšou Slováci

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.10.2021 (08:55)     Sekcia bulvár

Prezident Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Hradní kancléř Vratislav Mynář ukázal ve čtvrtek na Hradě týden staré video z náštěvy šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v nemocnici u prezidenta, kdy Zeman v dobré náladě podepisoval listinu ke svolání ustavující schůze nové Sněmovny. Podle slovenského listu SME je celá situace kolem české hlavy státu nedůstojné divadlo. Hospitalizaci a další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

ONLINE: Mynář ukázal video se Zemanem a Vondráčkem. A Babiš se znovu pustil do kancléře

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.10.2021 (16:05)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Hradní kancléř Vratislav Mynář ukázal ve čtvrtek na Hradě týden staré video z náštěvy šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v nemocnici u prezidenta, kdy Zeman v dobré náladě podepisoval listinu ke svolání ustavující schůze nové Sněmovny. Mynář Babiše 13. října informoval, že schůze Sněmovny bude nejspíš Zemanem svolána na 8. listopadu, o Vondráčkově návštěvě nepadlo ani slovo, napsal Babiš ČTK. Mynář oznámil, že Hrad odloží ceremoniál k oslavám 28. října, pokud se prezident nerozhodne jinak. Hospitalizaci a další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Mynář ukázal video se Zemanem a Vondráčkem. A oslavy 28. října zřejmě čeká odklad

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.10.2021 (15:15)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Hradní kancléř Vratislav Mynář ukázal ve čtvrtek na Hradě týden staré video z náštěvy šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v nemocnici u prezidenta, kdy Zeman v dobré náladě podepisoval listinu ke svolání ustavující schůze nové Sněmovny. Mynář zároveň oznámil, že Hrad odloží ceremoniál k oslavám 28. října, pokud se prezident nerozhodne jinak. Hospitalizaci a další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Video se Zemanem a Vondráčkem pohoršilo i Slováky. A Ovčáček radí: Milujte se navzájem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.10.2021 (18:15)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Hradní kancléř Vratislav Mynář ukázal ve čtvrtek na Hradě týden staré video z náštěvy šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v nemocnici u prezidenta, kdy Zeman v dobré náladě podepisoval listinu ke svolání ustavující schůze nové Sněmovny. Podle slovenského listu SME je celá situace kolem české hlavy státu nedůstojné divadlo. A hradní mluvčí Jiří Ovčáček při pátku popřál lidem klidnou sobotu, požehnanou neděli i to, aby se milovali navzájem. Hospitalizaci a další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Mynář ukázal video se Zemanem a Vondráčkem. A Zemanová na návštěvě opět bez Kate

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.10.2021 (17:45)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). Hradní kancléř Vratislav Mynář ukázal ve čtvrtek na Hradě týden staré video z náštěvy šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v nemocnici u prezidenta, kdy Zeman v dobré náladě podepisoval listinu ke svolání ustavující schůze nové Sněmovny. Mynář také oznámil, že Hrad odloží ceremoniál k oslavám 28. října, pokud se prezident nerozhodne jinak. A prezidenta opět navštívila v nemocnici první dáma Ivana, i ve čtvrtek přišla bez dcery Kateřiny Hospitalizaci a další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Nemocnice u Zemana hlásí mírný optimismus. A video s Vondráčkem pohoršilo i Slováky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.10.2021 (21:40)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). A jeho stav se mírně zlepšil, uvedla v pátek. Hradní kancléř Vratislav Mynář ukázal ve čtvrtek na Hradě týden staré video z návštěvy šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v nemocnici u prezidenta, kdy Zeman v dobré náladě podepisoval listinu ke svolání ustavující schůze nové Sněmovny. Podle slovenského listu SME je celá situace kolem české hlavy státu nedůstojné divadlo. A hradní mluvčí Jiří Ovčáček při pátku popřál lidem klidnou sobotu, požehnanou neděli i to, aby se milovali navzájem. Hospitalizaci a další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

ONLINE: Zeman se mírně zlepšil, oznámila nemocnice. A video s Vondráčkem pohoršilo i Slováky

Zdroj Zdroj: blesk.cz     22.10.2021 (21:40)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman je od neděle 10. října opět hospitalizovaný v Ústřední vojenské nemocnici v Praze (ÚVN). A jeho stav se mírně zlepšil, uvedla v pátek. Hradní kancléř Vratislav Mynář ukázal ve čtvrtek na Hradě týden staré video z návštěvy šéfa Sněmovny Radka Vondráčka (ANO) v nemocnici u prezidenta, kdy Zeman v dobré náladě podepisoval listinu ke svolání ustavující schůze nové Sněmovny. Podle slovenského listu SME je celá situace kolem české hlavy státu nedůstojné divadlo. A hradní mluvčí Jiří Ovčáček při pátku popřál lidem klidnou sobotu, požehnanou neděli i to, aby se milovali navzájem. Hospitalizaci a další vývoj kolem zdraví hlavy státu sledujeme na Blesk.cz online.

 

Mynář ukázal veřejnosti Zemana v nemocnici na videu. Prezident žertoval s Vondráčkem

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.10.2021 (15:20)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman pověřil kancléře Vratislava Mynáře, aby připravil podpis listiny, kterou prezident svolal zasedání Sněmovny, ještě před nástupem do nemocnice. Konkrétně v neděli 10. října. Mynář nyní ukázal na Hradě video se Zemanem z nemocnice, na kterém prezident podepisuje listinu o svolání ustavující schůze Sněmovny jejímu dosavadnímu šéfovi Radku Vondráčkovi (ANO). Kancléř zároveň oznámil, že Hrad odloží oslavy 28. října, pokud se prezident nerozhodne jinak.

 

Mynář ukázal veřejnosti Zemana v nemocnici na videu. Vondráček a spol. porušili pravidla

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.10.2021 (16:45)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman pověřil kancléře Vratislava Mynáře, aby připravil podpis listiny, kterou prezident svolal zasedání Sněmovny, ještě před nástupem do nemocnice. Konkrétně v neděli 10. října. Mynář nyní ukázal na Hradě video se Zemanem z nemocnice, na kterém prezident podepisuje listinu o svolání ustavující schůze Sněmovny jejímu dosavadnímu šéfovi Radku Vondráčkovi (ANO). Kancléř zároveň oznámil, že Hrad odloží oslavy 28. října, pokud se prezident nerozhodne jinak. Vondráček, Mynář i další hosté u Zemana porušili pravidla nemocnice, potvrdila Blesk Zprávám mluvčí Ústřední vojenské nemocnice Jitka Zinke. Němeli nasazený respirátor.

 

Mynář ukázal Zemana v nemocnici. Vondráček a spol. porušili pravidla, řeší to armádní hygiena

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.10.2021 (18:20)     Sekcia bulvar

Prezident Miloš Zeman pověřil kancléře Vratislava Mynáře, aby připravil podpis listiny, kterou prezident svolal zasedání Sněmovny, ještě před nástupem do nemocnice. Konkrétně v neděli 10. října. Mynář nyní ukázal na Hradě video se Zemanem z nemocnice, na kterém prezident podepisuje listinu o svolání ustavující schůze Sněmovny jejímu dosavadnímu šéfovi Radku Vondráčkovi (ANO). Vondráček, Mynář i další hosté u Zemana porušili pravidla nemocnice, potvrdila Blesk Zprávám mluvčí Ústřední vojenské nemocnice Jitka Zinke. Neměli nasazený respirátor. Zabývá se tím i hlavní hygienička ministerstva obrany Jana Fajfrová, podle šéfky pražské hygieny Zdeňky Jágrové může být za porušení pravidel pokuta až 10 tisíc korun na osobu.

 

„Nestoudné a trapné.“ Mynář to za video k dopisu pro Kuberu tvrdě schytal od Czernina

Zdroj Zdroj: blesk.cz     20.05.2020 (11:55)     Sekcia bulvar

Kanclér Vratislav Mynář natočil video, kde dle jeho manželky Alex Mynářové uvádí „celý příběh dopisu pro Jaroslava Kuberu včetně všech souvislostí, bez manipulací“. Senátor a 1. místopředseda TOP 09 Tomáš Czernin zuří a tvrdí, že si „nikým nevolený úředník Mynář zprivatizoval ikonu české státnosti“, protože se Mynářovo video objevio na stránkách Pražského hradu. Czernin to označil za nestoudnost. Právě na Hradě jednal o dopisu i tlaku čínské ambasády šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS), který dnes přidal detaily z jednání s Milošem Zemanem.

Mynář může ignorovat Sněmovnu, shodli se Zeman s Vondráčkem. Vzniknou ale nová pravidla

Mynář ukázal Zemana v nemocnici, Vondráček a spol. porušili pravidla. A co to dodatečné datum?

Mynář ukázal Zemana v nemocnici, Vondráček a spol. porušili pravidla a spor právníků o datum

Mynář ukázal Zemana v nemocnici, podepsal listinu bez data. A Vondráček a spol. porušili pravidla

ONLINE: Mynář jel za Zemanem, dorazila i Ivana. Stonání komplikuje hradní oslavy 28. října

ONLINE: Mynář na policejních výslechu jako další člověk z Hradu. A za Zemanem přijde Babiš

ONLINE: Mynář jel za prezidentem. Kvůli Zemanovi v nemocnici nebudou oslavy na Hradě 28. října?

ONLINE: Schillerová zmínila detailní popis schůzky s nemocným Zemanem. A spor o Mynáře

Nový slovenský premiér poprvé v Česku: Se Zemanem bude řešit covidovou krizi, sejde se i s Babišem

ONLINE: Nemocnice u Zemana hlásí mírný optimismus. Léčit prezidenta je pocta, říká právník

Kuberova dcera ukázala na vypočítavého Mynáře. Video o čínském listu si načasoval, míní

ONLINE: Klíčová tiskovka na Hradě bude i se Zemanem? Prezidentovi zrušili další program

ONLINE: Mynář chystá další tiskovku. Zeman leží v nemocnici už 12. den

ONLINE: Mynář se z informování o prezidentově zdraví „vymluvil“. S čím přijde Vystrčil?

ONLINE: Mynář místo informací o Zemanovi zaryl do Vystrčila, ten chystá prohlášení na 17:30

Mynář ukázal originál výhružného dopisu Číny: Kuberu nemohl překvapit, tvrdí

Vondráček připustil, že mu Mynář stav Zemana zatajil. „Doufám, že to prezident rozsekne“

ONLINE: Mynář vykonává pokyny, Nejedlý je ruský agent. Syn Šloufa popsal okolí Zemana

ONLINE: Zeman chce Fialu jmenovat premiérem až po propuštění z nemocnice. A Mynář na výslechu

Zemanovy odposlechy: Schillerová narazila na nový rozpor. Byl u jednání Mynář, nebo ne?

ONLINE: Mynář chystá další tiskovku. A Hrad zrušil Zemanův program na příští týden

Stav Zemana budí obavy, byl za ním lékař. Mynář: Národ prezidenta uvidí v pátek u voleb

ONLINE: Za Zemanem do nemocnice dorazí Čaputová! Návštěva proběhne v úterý

Specialisté rozhodnou o Zemanovi. Je v dobré kondici a šprýmuje, tvrdí Mynář

ONLINE: Mynář vystoupí se zprávou o zdraví Zemana. Promluvit se chystá i Vystrčil

Koronavirus ONLINE: Mynář nepustil Čechy na Hrad, obává se front. A kam zamířily davy?

Pekarová se střetla s Vondráčkem: Hádky o skartaci na Hradě i paralýzu Sněmovny

ONLINE: Babiše příští týden pustí za Zemanem. Kruliš byl na policii, Mynáře to čeká

Zeman je v dobré kondici a šprýmuje, tvrdí Mynář. Konzilium se sešlo přímo v ÚVN

Koronavirus ONLINE: Mynář nepustil Čechy na Hrad, obává se davů. V „obchoďácích“ zatím nejsou

ONLINE: Zeman jmenoval vládu, Mynář potupil Lipavského a ministři přebírají úřady

ONLINE: Zeman jmenoval novou vládu, Mynář potupil Lipavského a první rozhodnutí Fialy

Mynář otočil a ukázal svůj plat: Loni odměna 733 tisíc korun. Kolik bral zbytek Hradu?

Co je tohle za děsivou hru? Zemanovo video z nemocnice a víc otázek než odpovědí

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy