ŽIVĚ: Babiš oznámil, že ČR od pondělí čeká bavorský model. Vojtěch řekne detaily

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (14:55)     Sekcia bulvár

Od noci z neděle na pondělí 22. listopadu bude v Česku zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) v České televizi. Opatření bude schvalovat ve čtvrtek dopoledne vláda, jejíž většina se k tomu podle Babiše přiklání. Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) kvůli tomu svolal na odpoledne mimořádnou tiskovou konferenci. Babiš řekl, že se na zástupce vznikající vlády nemůže ohlížet, podotkl ale, že nová vláda to může změnit. Přímý přenos tiskové konference nabídneme živě, avizovaný je na 15. hodinu. Zástupci rodící se vlády v čele s Fialou 17. listopadu na Národní třídě ostře kritizovali neakceschopnost dosluhujícího kabinetu. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Čekáme na tiskovku: Babiš oznámil, že ČR od pondělí čeká bavorský model. Vojtěch řekne detaily

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (13:20)     Sekcia bulvar

Od noci z neděle na pondělí 22. listopadu bude v Česku zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) v České televizi. Opatření bude schvalovat ve čtvrtek dopoledne vláda, jejíž většina se k tomu podle Babiše přiklání. Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) kvůli tomu svolal na odpoledne mimořádnou tiskovou konferenci. Babiš řekl, že se na zástupce vznikající vlády nemůže ohlížet, podotkl ale, že nová vláda to může změnit. Přímý přenos tiskové konference nabídneme živě, avizovaný je na 15. hodinu. Zástupci rodící se vlády v čele s Fialou 17. listopadu na Národní třídě ostře kritizovali neakceschopnost dosluhujícího kabinetu.

 

ŽIVĚ: Bavorský model v Česku od pondělí, oznámil Babiš. Svrčinová představila seznam výjimek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (15:45)     Sekcia bulvar

Od noci z neděle na pondělí 22. listopadu bude v Česku zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) v České televizi. Opatření bude schvalovat ve čtvrtek dopoledne vláda, jejíž většina se k tomu podle Babiše přiklání. Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) kvůli tomu svolal na odpoledne mimořádnou tiskovou konferenci, kde zdůraznil, že očkování je poslední šancí na relativně klidné Vánoce bez zaplněných JIP. Babiš řekl, že se na zástupce vznikající vlády nemůže ohlížet, podotkl ale, že nová vláda to může změnit. Přímý přenos tiskové konference nnabízíme živě. Zástupci rodící se vlády v čele s Fialou 17. listopadu na Národní třídě ostře kritizovali neakceschopnost dosluhujícího kabinetu.

 

Bavorský model v Česku od pondělí, oznámil Babiš. Svrčinová představila seznam výjimek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (16:00)     Sekcia bulvar

Od noci z neděle na pondělí 22. listopadu bude v Česku zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) v České televizi. Opatření bude schvalovat ve čtvrtek dopoledne vláda, jejíž většina se k tomu podle Babiše přiklání. Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) kvůli tomu svolal na odpoledne mimořádnou tiskovou konferenci, kde zdůraznil, že očkování je poslední šancí na relativně klidné Vánoce bez zaplněných JIP. Babiš řekl, že se na zástupce vznikající vlády nemůže ohlížet, podotkl ale, že nová vláda to může změnit. Přímý přenos tiskové konference nnabízíme živě. Zástupci rodící se vlády v čele s Fialou 17. listopadu na Národní třídě ostře kritizovali neakceschopnost dosluhujícího kabinetu.

 

Bavorský model drží neočkované stranou od hromadných akcí i služeb. Testy jim nepomůžou

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (13:45)     Sekcia bulvar

Česko od pondělní půlnoci zavede takzvaný bavorský model, oznámil v České televizi Andrej Babiš (ANO). Řekl to poté, co úterní testy odhalily v populaci rekordních 22 479 nakažených. Podívejte se, co přesně bavorský model znamená a jak se liší například od modelu rakouského.

 

Koronavirus ONLINE: Česko zavede od půlnoci na pondělí bavorský model, oznámil Babiš

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (13:10)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. V úterý testy potvrdily 22 479 případů, zatím nejvíc za celou pandemii. V pondělí zemřelo 84 lidí s covidem, podobně jako za celý červenec, srpen a září dohromady. Od noci z neděle na pondělí bude v ČR zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil Babiš v ČT. V 15 hodin ministerstvo zdravotnictví avizovalo mimořádnou tiskovou konferenci šéfa resortu Adama Vojtěcha (za ANO) a hlavní hygieničky Pavly Svrčinové. Rekordní přírůstky hlásí i sousední státy: Rakousko 14 416 nakažneých, Slovensko 8342. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

ŽIVĚ: Válek o omezení neočkovaných. Babišova vláda chce škrtnout uznávání všech testů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (11:56)     Sekcia bulvar

Nejste očkovaní proti koronaviru? Pak od pondělí zapomeňte na to, že budete chodit všude, kam se vám zachce. „V Česku bude v noci na pondělí zaveden bavorský model,“ řekl ve středu premiér v demisi Andrej Babiš (67, ANO). Zpřísnění pandemického opatření musí dnes dopoledne požehnat vláda a podle Babiše se k tomu většina jejích členů přiklání. O nových opatřeních už ráno jednal ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se svým pravděpodobným nástupcem Vlastimilem Válkem (TOP 09), ten o výsledcích promluví ve 12:00 na tiskové konferenci, kterou přineseme na Blesk Zprávách živě. 

 

Koronavirus ONLINE: Vojtěch vyzval k odložení vánočních večírků a respirátor radí i na trzích

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (15:30)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. V úterý testy potvrdily 22 479 případů, zatím nejvíc za celou pandemii. V pondělí zemřelo 84 lidí s covidem, podobně jako za celý červenec, srpen a září dohromady. Od noci z neděle na pondělí bude v ČR zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér Andrej Babiš (ANO). Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) řekl, že to ve čtvrtek navrhne vládě. Apeloval i na odložení vánočních večírků a nasazení respirátorů i na vánočních trzích. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

ŽIVĚ: Babišova vláda o konci uznávání testů. Jak bič na neočkované bude fungovat?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (13:42)     Sekcia bulvar

Nejste očkovaní proti koronaviru? Pak od pondělí zapomeňte na to, že budete chodit všude, kam se vám zachce. „V Česku bude v noci na pondělí zaveden bavorský model,“ řekl ve středu premiér v demisi Andrej Babiš (67, ANO). Zpřísnění pandemického opatření dnes podle očekávání požehnala vláda. Jak nakonec opatření bude vypadat? To prozradí vláda na tiskovce, je oznámená na 13:00, přineseme ji na Blesk Zprávách živě.

 

Koronavirus ONLINE: 14 119 nakažených za státní svátek. Babiš zmínil návrat testů ve firmách

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (09:23)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za středu, na kdy připadnul státní svátek 17. listopadu, testy odhalily v Česku dalších 14 119 případů covidu.  Od noci z neděle na pondělí bude v ČR zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér Andrej Babiš (ANO). Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) řekl, že to ve čtvrtek navrhne vládě. Ve hře je také návrat povinného testování ve firmách. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

ŽIVĚ: Vojtěch o radikálním zpřísnění pro neočkované. Školáky čeká další testování

Zdroj Zdroj: blesk.cz     12.11.2021 (10:01)     Sekcia bulvar

Vláda ANO a ČSSD v demisi v pátek schválila, že další plošné testování ve školách proběhne 22. a 29. listopadu. Kabinet probral také návrhy zpřísňujících opatření, které budou zřejmě platit od 29. listopadu. Jak nastínil premiér Andrej Babiš (ANO) v pořadu Blesk.cz Ptám se, pane premiére, Česko zřejmě nastoupí na tzv. rakouský model. O výsledcích jednání promluví v 9:30 ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO), přenos nabídneme živě.

ŽIVĚ: Babišova vláda posvětila bič na neočkované. Omezení potrvá až do února?

Koronavirus ONLINE: Bič na neočkované od pondělí v ČR. A školy čekají ohniskové PCR testy

Čekáme na tiskovku: Babišova vláda o konci uznávání testů. Schválí bič na neočkované?

Živě: Vojtěch a Prymula o plošném testování na koronavirus. Jak bude probíhat?

Koronavirus ONLINE: Babišova dcera Vivien už zašla na očkování. A 14 119 nakažených za svátek

Živě: Babiš o konci Vojtěcha: Byl moc slušný, neuměl se bránit. A co jeho nástupce?

Koronavirus ONLINE: 14 000 nakažených za státní svátek! Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman

Koronavirus ONLINE: Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman. A školy čekají ohniskové PCR testy

Babiš o konci Vojtěcha: Byl moc slušný. Od Prymuly čeká krizové řízení a pevnou ruku

Koronavirus ONLINE: 14 119 nakažených za svátek v ČR. Němci doporučují třetí dávku všem 18+

Koronavirus ONLINE: 14 119 nakažených za státní svátek! Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman

ONLINE: Arenberger rezignuje, oznámil Babiš. Vrátí se Vojtěch, ministr svolal tiskovku

Arenberger rezignuje, oznámil Babiš. Na ministerstvo se vrátí Adam Vojtěch

ONLINE: Arenberger rezignuje, oznámil Babiš. Na ministerstvo se vrátí Adam Vojtěch

Vojtěch ŽIVĚ v Blesku: Co nás od pondělí čeká? A kdy přísná opatření v Česku zaberou?

ŽIVĚ: Babiš uvedl Prymulu do úřadu. Blesk má na ministra zásadní otázky

ŽIVĚ: Vojtěch na tiskovce o „promořeném“ Karvinsku. Co řekne na kritiku, razii či OKD?

Přímý přenos: Vojtěch o pravidlech pro školy od září. Kdy budou muset žáci nosit roušky?

Čekáme na tiskovku: Babiš o jmenování Prymuly a konci Vojtěcha na zdravotnictví

Omezení neočkovaných: Babišova vláda škrtne testy jako propustku za zábavou. Jaké jsou výjimky?

Koronavirus ONLINE: Vojtěch skončil, Prymula ho nahradí. Babiš řekl rozdíl u druhé vlny

Koronavirus ONLINE: 11 514 případů za pondělí v ČR. A Babišova vláda přitvrdí po vzoru Rakouska?

Ministři nemají na přitvrzení shodu, oznámil Babiš. Bude nouzový stav kvůli rakouskému modelu?

Vojtěch skončil! Babiš to řekl naplno a poslal pro Prymulu

Adam Vojtěch skončil! Babiš to řekl naplno

Ministři nemají na přitvrzení shodu, oznámil Babiš. Ve čtvrtek mají vybrat ze tří cest

Živě: Chytrá karanténa v Česku. Babiš, Vojtěch i Prymula o novinkách v projektu

Koronavirus ONLINE: Vojtěch oznámil novinku. Zkrácení karantény na 10 dní až od 1. září

ŽIVĚ: Prymula o vývoji kolem koronaviru v Česku. A co řekne na Babišovu kritiku?

Koronavirus ONLINE: 11 514 případů za pondělí v ČR. A Babišova vláda hledá shodu u restrikcí

Vojtěchův odchod směr Finsko se odkládá. Babiš ho z končící vlády v listopadu „nepustí“

Vysílali jsme: Vojtěch v Blesku. Co nás od pondělí čeká? A kdy přísná opatření v Česku zaberou?

ONLINE: Arenberger potvrdil rezignaci. Kruh se uzavírá, Babiš sáhl po Vojtěchovi

ŽIVĚ: Vojtěch o vakcíně proti koronaviru. Jak se do vývoje zapojí Češi?

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy