ŽIVĚ: Babišova vláda o konci uznávání testů. Jak bič na neočkované bude fungovat?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (13:42)     Sekcia bulvár

Nejste očkovaní proti koronaviru? Pak od pondělí zapomeňte na to, že budete chodit všude, kam se vám zachce. „V Česku bude v noci na pondělí zaveden bavorský model,“ řekl ve středu premiér v demisi Andrej Babiš (67, ANO). Zpřísnění pandemického opatření dnes podle očekávání požehnala vláda. Jak nakonec opatření bude vypadat? To prozradí vláda na tiskovce, je oznámená na 13:00, přineseme ji na Blesk Zprávách živě. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Čekáme na tiskovku: Babišova vláda o konci uznávání testů. Schválí bič na neočkované?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (13:04)     Sekcia bulvar

Nejste očkovaní proti koronaviru? Pak od pondělí zapomeňte na to, že budete chodit všude, kam se vám zachce. „V Česku bude v noci na pondělí zaveden bavorský model,“ řekl ve středu premiér v demisi Andrej Babiš (67, ANO). Zpřísnění pandemického opatření musí dnes požehnat vláda a podle Babiše se k tomu většina jejích členů přiklání. Vláda tiskovka po jednání je oznámená na 13:00, přineseme ji na Blesk Zprávách živě.

 

ŽIVĚ: Válek o omezení neočkovaných. Babišova vláda chce škrtnout uznávání všech testů

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (11:56)     Sekcia bulvar

Nejste očkovaní proti koronaviru? Pak od pondělí zapomeňte na to, že budete chodit všude, kam se vám zachce. „V Česku bude v noci na pondělí zaveden bavorský model,“ řekl ve středu premiér v demisi Andrej Babiš (67, ANO). Zpřísnění pandemického opatření musí dnes dopoledne požehnat vláda a podle Babiše se k tomu většina jejích členů přiklání. O nových opatřeních už ráno jednal ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se svým pravděpodobným nástupcem Vlastimilem Válkem (TOP 09), ten o výsledcích promluví ve 12:00 na tiskové konferenci, kterou přineseme na Blesk Zprávách živě. 

 

Stopka pro neočkované drtivě zasáhne restaurace, varuje komora. Vládě posílá seznam požadavků

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (15:27)     Sekcia bulvar

Konec uznávání antigenních a PCR testů několikanásobně zhorší už tak špatnou situaci českých restauratérů, varuje Hospodářská komora. Gastro podniky přišly o část klientů už ve chvíli, kdy se neočkovaným testy zpoplatnily. Komora chce obnovení programu Antivirus a další kompenzace. Vláda rozhodla, že od pondělí v Česku bude platit systém O-N, která de facto vyřadí neočkované z přístupu do restaurací, barů, ale třeba i kin a divadel.

 

ŽIVĚ: Babišova vláda posvětila bič na neočkované. Omezení potrvá až do února?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (14:21)     Sekcia bulvar

Nejste očkovaní proti koronaviru? Pak od pondělí zapomeňte na to, že budete chodit všude, kam se vám zachce. „V Česku bude v noci na pondělí zaveden bavorský model,“ řekl ve středu premiér v demisi Andrej Babiš (67, ANO). Zpřísnění pandemického opatření dnes podle očekávání požehnala vláda s tím, že testování se zároveň znovu zavede ve firmách. O tom kabinet rozhodne v pátek. Také se vrátí plošné testování ve školách. Jak nakonec opatření bude vypadat? A kdo všechno bude mít z nových pravidel výjimku? Sledujte vládní tiskovku na Blesk Zprávách živě.

 

Konec antigenních testů zahltí laboratoře, varují dodavatelé a tvrdí: „Nikam to nevede.“

Zdroj Zdroj: blesk.cz     16.11.2021 (09:30)     Sekcia bulvar

Zvažovaná povinnost pro neočkované mít při vstupu do restaurací, kulturních nebo sportovních provozů platný PCR test na covid-19 zahltí laboratoře, které tyto testy vyhodnocují. Tvrdí to většina dodavatelů antigenních testů, které dnes oslovila ČTK. Vláda z důvodu vzrůstajícího počtu potvrzených případů koronaviru plánuje zpřísnění stávajících nařízení. Definitivně rozhodnout má ve čtvrtek, v pondělí ke shodě nedošla. Jednou z variant je právě zrušení uznávání antigenních testů, který dosud na řadu míst stačil. Nic řešit nemusí očkování a lidé, kteří prodělali covid v posledním půl roce.

 

Koronavirus ONLINE: Poslední „volný“ víkend pro neočkované v ČR, Sasko jim zakáže i vycházet

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.11.2021 (19:40)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek testy odhalily v Česku dalších 13 374 případů covidu. Od pondělí budou v Česku zavedena opatření vycházející z tzv. bavorského modelu, který ruší uznávání všech testů. Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) vrátila do hry plošné testování, týkat se bude škol i firem a předpokládá, že opatření budou trvat až do konce února. Na vnitřní sporty bude možné jít od pondělí jen s očkováním či po covidu, stejně tak i do kadeřnictví nebo do ubytovacích služeb. S PCR testem budou do hotelů a penzionů smět ještě lidé cestující za prací či lékařem. A Sasko ruší vánoční trhy a v nejpostiženějších oblastech zavádí zákazy nočního vycházení pro neočkované. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: 13 374 případů za čtvrtek v ČR. Lockdown v Rakousku a tvrdé zpřísnění v Německu

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.11.2021 (11:00)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek testy odhalily v Česku dalších 13 374 případů covidu. Od noci z neděle na pondělí budou v ČR zavedena opatření vycházející z tzv. bavorského modelu, který ruší uznávání všech testů. Vláda podle premiéra Andreje Babiše (ANO) vrátila do hry plošné testování, týkat se bude škol i firem. Vláda předpokládá, že opatření budou trvat až do konce února. Rakousko zatím vyhlásilo plošný lockdown, který začne v pondělí a dopadne na očkované i neočkované. A neočkovaní v Německu se bez testu nedostanou do vlaků a autobusů a ani do práce. Návrh po poslancích i přes kritiku schválily spolkové země. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

ŽIVĚ: Babiš oznámil, že ČR od pondělí čeká bavorský model. Vojtěch řekne detaily

Zdroj Zdroj: blesk.cz     17.11.2021 (14:55)     Sekcia bulvar

Od noci z neděle na pondělí 22. listopadu bude v Česku zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) v České televizi. Opatření bude schvalovat ve čtvrtek dopoledne vláda, jejíž většina se k tomu podle Babiše přiklání. Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) kvůli tomu svolal na odpoledne mimořádnou tiskovou konferenci. Babiš řekl, že se na zástupce vznikající vlády nemůže ohlížet, podotkl ale, že nová vláda to může změnit. Přímý přenos tiskové konference nabídneme živě, avizovaný je na 15. hodinu. Zástupci rodící se vlády v čele s Fialou 17. listopadu na Národní třídě ostře kritizovali neakceschopnost dosluhujícího kabinetu.

 

Koronavirus ONLINE: Těžší návrat z Kanárů i Madeiry, lockdown v Rakousku a německé přitvrzení

Zdroj Zdroj: blesk.cz     19.11.2021 (14:35)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za čtvrtek testy odhalily v Česku dalších 13 374 případů covidu. Od pondělí budou v Česku zavedena opatření vycházející z tzv. bavorského modelu, který ruší uznávání všech testů. Vláda premiéra Andreje Babiše (ANO) vrátila do hry plošné testování, týkat se bude škol i firem a předpokládá, že opatření budou trvat až do konce února. Z Kanárských ostrovů a Madeiry se od pondělí ztíží neočkovaným lidem návrat do Česka, na tzv. mapě cestovatele budou tato území červená. Rakousko zatím vyhlásilo plošný lockdown, který začne v pondělí a dopadne na očkované i neočkované. A neočkovaní v Německu se bez testu nedostanou do vlaků a autobusů a ani do práce. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

 

Koronavirus ONLINE: Babišova dcera Vivien už zašla na očkování. A 14 119 nakažených za svátek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     18.11.2021 (08:51)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku s mutací delta zesiluje. Za středu, na kdy připadnul státní svátek 17. listopadu, testy odhalily v Česku dalších 14 119 případů covidu.  Od noci z neděle na pondělí bude v ČR zaveden tzv. bavorský model, který ruší uznávání testů jako covidového certifikátu, oznámil premiér Andrej Babiš (ANO). Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) řekl, že to ve čtvrtek navrhne vládě. A Babišova dcera Vivien už obdržela první dávku očkování proti covidu.  Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Zkrácení platnosti testů dopadne hlavně na děti, rodiče se bouří. „Krávovina,“ vzkazují vládě

Babišova Vivien „ostrouhá“ Odborníci smetli uznávání protilátek a vzkazují: Očkujte se

Koronavirus ONLINE: 14 000 nakažených za státní svátek! Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman

Koronavirus ONLINE: Do škol v Česku se vrací plošné testování. A Slováci omezí i očkované

Havlíček o nových opatřeních proti covidu: Čeká nás zásadní změna! Lockdown to nebude

ŽIVĚ: Bavorský model v Česku od pondělí, oznámil Babiš. Svrčinová představila seznam výjimek

Koronavirus ONLINE: Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman. A školy čekají ohniskové PCR testy

Koronavirus ONLINE: 14 119 nakažených za státní svátek! Bič na neočkované v ČR podpořil i Zeman

Koronavirus ONLINE: Rekordních 22 936 případů v ČR za pátek. A přes 100 mrtvých za den

Koronavirus ONLINE: 4890 hospitalizovaných v ČR a rekordní růst případů. Nejhůř je na Moravě

Čekáme na tiskovku: Babiš oznámil, že ČR od pondělí čeká bavorský model. Vojtěch řekne detaily

ŽIVĚ: Babišova vláda o prodloužení stavu nouze a dalších novinkách ke koronaviru

Koronavirus ONLINE: 22936 případů v ČR za pátek a přes 100 mrtvých - nejhorší den od začátku epidemie

Bavorský model v Česku od pondělí, oznámil Babiš. Svrčinová představila seznam výjimek

ŽIVĚ: Vláda o Vrběticích a návratu dalších školáků. Rusové nedostanou dotazník k Dukovanům

ŽIVĚ: Vláda o Rusku i proplácení PCR testů. Česko Ukrajině pošle pomoc

ŽIVĚ: Babišova vláda o covidu i obavách z mutace viru v Británii a problémech Čechů

Koronavirus ONLINE: 14 119 případů za svátek v ČR. A do škol se vrátí plošné testování

Vláda probere zkrácení platnosti testů: PCR na tři dny, antigenní jen jeden, naznačil Babiš

Koronavirus ONLINE: Neočkovaným se v Česku zavřou i sportovní haly. A přísný metr na „lyžáky“

Koronavirus ONLINE: 13 374 případů za čtvrtek v ČR. A do škol v Česku se vrací plošné testování

Plošné testování zaměstnanců: Magistrát ověřuje dostupnost testů. Připravují se i radnice

Registr psů bude provozovat veterinární komora, vláda souhlasí

Koronavirus ONLINE: Bič na neočkované od pondělí v ČR. A školy čekají ohniskové PCR testy

Ministři nemají na přitvrzení shodu, oznámil Babiš. Bude nouzový stav kvůli rakouskému modelu?

Čekáme na tiskovku: Zahrádky hospod otevřou 17. května. Vláda řešila i rotační výuku

Babišova vláda posvětila bič na neočkované. Omezení potrvají až do konce února

Vláda projedná sankce na Rusko i proplácení PCR testů. Zasedá i bezpečností rada

Vláda projedná sankce na Rusko i proplácení PCR testů. Zasedá i bezpečnostní rada

ŽIVĚ: Vojtěch o radikálním zpřísnění pro neočkované. Školáky čeká další testování

ŽIVĚ: Vláda o vyškrtnutí covidu ze seznamu infekčních chorob. Skončí povinná izolace

Babiš ŽIVĚ v Blesku: O přitvrzení u covidu, drahotě, nové roli v opozici i rodině

Koronavirus ONLINE: Konec uznávání antigenních testů od prosince? A 5650 případů za neděli v ČR

Jakou ze tří variant vybrat a co nouzový stav? U přitvrzení v Česku tápou i experti

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy