Češi porazili Izrael a udrželi šanci na postup. Důležitou výhru vystřelil Darida už v sedmé minutě

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     15.11.2020 (20:16)     Sekcia sport

Čeští fotbalisté udolali v předposledním z šesti kol Ligy národů doma Izrael 1:0 a udrželi šanci na vítězství ve skupině B2. Zápas v Plzni rozhodl jediným gólem už v sedmé minutě Vladimír Darida. Hosté dohrávali od 81. minuty o deseti bez vyloučeného Hatema Abd Elhameda. celý článek

Češi porazili Izrael 1:0. Důležitou výhru vstřelil Darida v sedmé minutě

Cambiaso v sedmé minutě nastavení vystřelil Staré dámě výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.10.2023 (17:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Juventusu Turín v italské lize porazili Veronu 1:0 gólem Andrey Cambiasa ze sedmé minuty nastavení a ujali se vedení v neúplné tabulce. „Starou dámu“ mohou v případě výhry v neděli opět předstihnout oba milánské kluby. Inter bude hostit doma AS Řím, který ve čtvrtek porazil pražskou Slavii, AC Milán zavítá do Neapole.

Darida nezabránil porážce, Češi z Augsburgu do duelu sousedů v tabulce nezasáhli

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2021 (17:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Bielefeldu doma porazili v 15. kole německé ligy Herthu Berlín 1:0. Český záložník Vladimír Darida nastoupil v základní sestavě hostů, v 72. minutě ho vystřídal Luca Netz.

Kušej vystřelil Boleslavi výhru nad Ostravou

Zdroj Zdroj: sport.cz     22.04.2023 (18:06)     Sekcia sport

Fotbalisté Mladé Boleslavi v sobotním 28. kole první ligy porazili doma Ostravu 1:0 a zvítězili po čtyřech zápasech. Souboj sousedů v tabulce rozhodl v 17. minutě útočník Vasil Kušej. Středočeši se posunuli na osmé místo neúplného pořadí a stále mají šanci na postup do nadstavbové skupiny o titul. Na rozdíl od Baníku, který je desátý.

Australští ragbisté porazili Portugalsko a udrželi šanci na play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2023 (20:39)     Sekcia sport

Australští ragbisté na mistrovství světa ve Francii porazili 34:14 Portugalsko a udrželi malou naději na postup do čtvrtfinále. Musí však doufat v nepravděpodobnou pomoc Portugalců v zápase s Fidži.

Skupina A: Hokejisté Dánska porazili Francii a udrželi se ve hře o postup

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     21.05.2022 (13:52)     Sekcia sport

Helsinky - Hokejisté Dánska porazili na mistrovství světa v Helsinkách Francii 3:0, v pátém zápase na turnaji si připsali třetí výhru a udrželi se na čtvrtém místě tabulky skupiny...

Ragbisté Austrálie porazili na MS Portugalsko a udrželi šanci na play off

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2023 (20:36)     Sekcia sport

Ragbisté Austrálie na mistrovství světa ve Francii porazili 34:14 Portugalsko a udrželi malou naději na postup do čtvrtfinále. Musí však doufat v nepravděpodobnou pomoc dnešního soupeře v zápase s Fidži.

Pardubice vyhrály v Teplicích 1:0 a posunuly se na sedmé místo

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     07.02.2021 (16:20)     Sekcia sport

Teplice - Fotbalisté Pardubic zvítězily v 18. kole první ligy v Teplicích 1:0 a díky druhému triumfu v soutěži za sebou se posunuly na sedmé místo. Výhru vystřelil nováčkovi v 51. minutě...

Slavia urvala výhru, ale postup nemá jen ve svých rukou

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.10.2022 (11:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Slavie zvítězili v předposledním z šesti utkání skupiny Konferenční ligy na hřišti Ballkani 1:0 a udrželi naději na postup. Zápas na národním stadionu v Prištině rozhodl v 75. minutě hlavičkou Ondřej Lingr. Pražané porazili kosovského šampiona i v druhém vzájemném duelu o gól, v září doma vyhráli 3:2.

Manchester City porazil Newcastle a pošesté v řadě je v semifinále FA Cupu

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.03.2024 (21:19)     Sekcia sport

Fotbalisté Manchesteru City porazili Newcastle 2:0 a pošesté v řadě si zahrají semifinále Anglického poháru, což dokázali jako první v historii. Udrželi navíc šanci na obhajobu treble. Postup slavilo také druholigové Coventry. Po divokém závěru díky dvěma brankám v sedmé a desáté minutě nastavení porazilo Wolverhampton 3:2. V semifinále je Coventry poprvé od roku 1987, kdy vybojovalo jediný triumf v soutěži.

Slavia urvala výhru a odvrátila vyřazení, postup ale nemá jen ve svých rukou

Palát vystřelil důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Votroci vezou z Boleslavi cennou výhru

Souček vystřelil West Hamu v Evropské lize výhru i postup, trefil se i Schick

Vyloučení, poté opakovaná penalta. Češi v klíčové bitvě urvali výhru a posílili naději na ME

SESTŘIH: Hokejisté Dánska si na MS připsali další výhru, ve skupině A jsou čtvrtí

Vydřené vítězství přiblížilo první místo. Fotbalisté porazili Izrael brankou Daridy

Palát šťastně vystřelil důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL

Češi i přes Koubkovu minelu přípravu na Kypru zvládli, výhru trefil Darida

Češi se konečně dočkali! Perušič se Schweinerem při prvním startu porazili Mexičany

Hertha ukončila čekání na výhru, Darida s Kadeřábkem chyběli

Basketbalisté Chicaga porazili Toronto a udrželi naději na předkolo NBA

Slováci, pomozte! Postup mezi vyvolené ještě Darida nevzdává

Klepiš se vrátil z trestu a vystřelil Rytířům výhru

Vallecano si poradilo s Elche a je čtvrté

Darida hrál jen poločas, Hertha podlehla

Arsenal zachránil výhru v sedmé minutě nastavení. West Ham se Součkem utrpěl debakl

Volejbalisté Beskyd doma v pěti setech porazili i pražské Lvy

Palát šťastně zajistil Tampě důležitou výhru! Šampioni mají nakročeno do dalšího finále NHL