Cyklokrosový pohár v Rýmařově vyhráli Boroš a Maďarka Vasová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.11.2020 (16:34)     Sekcia sport

Třetí závod cyklokrosového poháru Toi Toi Cupu, který se znovu rozběhl po téměř sedmitýdenní pauze zaviněné koronavirovou pandemií, vyhrál v Rýmařově Michael Boroš. Trojnásobný český šampion zvítězil o 19 sekund před dvacetiletým Jakubem Římanem, který se probojoval na stupně vítězů poprvé. Třetí byl s odstupem 51 sekund Šimon Vaníček. celý článek

Zdroj Zdroj: sport.cz     17.11.2020 (15:23)     Sekcia sport

A znovu ti dva. Boroš a Zemanová ovládli cyklokrosový pohár i v Rýmařově

Zdroj Zdroj: idnes.cz     16.10.2021 (17:59)     Sekcia sport

Před týdnem se Michael Boroš a Kristýna Zemanová radovali při třetím kole cyklokrosového poháru. A ani v sobotu v Rýmařově se nic nezměnilo. Při čtvrtém pokračování Českého poháru oba znovu vyhráli a navýšili své průběžné vedení v šestidílném seriálu.

Cyklokrosový pohár v Rýmařově vyhráli při absenci lídrů Konwa a Vanderbekenová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.11.2023 (16:37)     Sekcia sport

Závod cyklokrosového Toi Toi Cupu v Rýmařově vyhráli při absenci dosavadních lídrů Michaela Boroše a Kristýny Zemanové zahraniční jezdci Marek Konwa z Polska a Joyce Vanderbekenová z Belgie. České jedničky Boroš se Zemanovou pátý díl domácího seriálu vynechaly, v neděli je čeká Světový pohár v Dendermonde.

Boroš a Vasová ovládli pohárový cyklokros i v Hlinsku

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.10.2022 (16:39)     Sekcia sport

Michael Boroš a maďarská reprezentantka Blanka Kata Vasová vyhráli i druhý závod cyklokrosového poháru Toi Toi Cupu. Po středečním triumfu v Holých Vrších zopakovali prvenství v Hlinsku.

Cyklokrosaři Boroš a Vasová ovládli pohárový závod i v Hlinsku

Zdroj Zdroj: idnes.cz     01.10.2022 (16:37)     Sekcia sport

Boroš a Zemanová vyhráli cyklokrosový pohár ve Slaném a celkově vedou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.10.2021 (18:12)     Sekcia sport

Třetí pohárový závod cyklokrosařů vyhráli ve Slaném Michael Boroš a Kristýna Zemanová. Obhájce celkového prvenství a sedmnáctiletá novicka si připsali druhé prvenství v sezoně a vedou po polovině seriálu průběžné pořadí Toi Toi Cupu.

Cyklokrosový pohár začal triumfem obhájce prvenství Boroše

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.09.2022 (16:20)     Sekcia sport

Seriál českého cyklokorosového poháru Toi Toi Cupu začal triumfem pětinásobného domácího mistra Michaela Boroše. Třicetiletý jezdec týmu Elkov Kasper vykročil úspěšně za obhajobou prvenství, seriál ovládl v uplynulých třech sezonách. Ženský závod vyhrála Maďarka Blanka Kata Vasová, druhá dojela česká šampionka a loňská celková vítězka poháru Kristýna Zemanová.

Úvodní závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu ovládli Boroš a Vasová

Úvodní závod českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Holých Vrších (Mladoboleslavsko ): Muži: 1. Boroš (Elkov Kasper) 1:06:44, 2. Siemons (Belg.) -16,4, 3. A. Ťoupalík (Elkov Kasper) -1:48 Ženy: 1. Vasová (Maď.) 41:58, 2. Zemanová (Brilon) -1:49, 3. Krahlová (Něm.) -2:22

Také ve Veselí nad Lužnicí ovládli cyklokrosový pohár Boroš a Zemanová

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.11.2021 (16:34)     Sekcia sport

Michael Boroš a Kristýna Zemanová ovládli páté pokračování českého cyklokrosového poháru Ve Veselí nad Lužnicí a oba si čtvrtou výhrou v sezoně upevnili vedení v pořadí Toi Toi Cupu. Seriál už má před sebou jen jeden díl, závěrečný závod se pojede 11. prosince v Novém Jičíně. Domácí sezona vyvrcholí 8. ledna českým šampionátem v Kolíně.

Boroš se po loňském bronzu vrátil na domácí cyklokrosový trůn

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.01.2021 (14:55)     Sekcia sport

Mistrem republiky v cyklokrosu se stal v Jabkenicích počtvrté v kariéře Michael Boroš. Druhý dojel Tomáš Paprstka a bronz získal Josef Jelínek.