Teplice - Ostrava 1:2, hosté prohrávali, k vítězství jim pomohl vlastní gól

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.09.2021 (18:02)     Sekcia sport

Ostravští fotbalisté vyhráli pátý ze šesti posledních zápasů. V 7. kole Fortuna ligy v Teplicích však po hodině prohrávali, vzápětí srovnali a v závěru o jejich vítězství rozhodl vlastní gól Mazucha. celý článek

ONLINE: Ostrava - Teplice, domácí Baník touží po druhé výhře pod Vrbou

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.08.2022 (15:29)     Sekcia sport

Fotbalisté Baníku Ostrava hostí ve 4. kole nejvyšší soutěže Teplice. Domácí jsou favoritem, navazují na minulé premiérové vítězství pod koučem Vrbou, zatímco hosté dosud získali jen bod. Utkání můžete sledovat od 16 hodin minutu po minutě.

Budějovice - Teplice 3:1, hosté vedli, v oslabení pak náskok neudrželi

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.06.2020 (20:33)     Sekcia sport

Českobudějovičtí fotbalisté ve 29. kole první ligy krátce po půli prohrávali, ale pak duel proti Teplicím otočili na 3:1. Hosté hráli od od 36. minuty bez vyloučeného Matěje Radosty, který dostal během minuty dvě žluté karty.

Liberec - Teplice 3:3, hosté vedli i prohrávali, přestřelku dokončili v deseti

Zdroj Zdroj: idnes.cz     23.09.2023 (17:21)     Sekcia sport

V utkání devátého ligového kola rychle vedli o dva góly. A přece fotbalisté Teplic v poločase v Liberci prohrávali. Bláznivou přestřelku na severu Čech dovedli k remíze 3:3 díky penaltě, v závěru navíc přišli o vyloučeného Hronka.

Teplice - České Budějovice 2:1, domácí prohrávali, obrat a posun tabulkou zařídil Sejk

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.04.2022 (20:17)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté v utkání 30. kola Fortuna ligy prohrávali, ale po obratu České Budějovice porazili 2:1. Díky vítězství se v tabulce posunuli na dvanáctou příčku, v současném ročníku výš nebyli.

Infarktové závěry! Sparta urvala vítězství až penaltou v nastavení, Slavia přišla o výhru v Příbrami

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.02.2021 (13:55)     Sekcia sport

Nedělní program 18. kola fotbalové Fortuna ligy nabídl tři zápasy. Teplice podlehly Pardubicím 0:1. Duel Jablonce se Slováckem byl odložen. Slavia si dala v Příbrami dva vlastní góly, přesto sahala po vítězství. Domácí ale nakonec v infarktovém závěru vyrovnali na 3:3. Vrba si v Olomouci připsal vítěznou premiéru na lavičce Sparty. Letenští na Hané prohrávali o dvě branky, duel ale dokázali otočit a tři body berou po vítězství poměrem 3:2.

Hradec Kr. - Karviná 2:1, hosté v deseti remízu neudrželi, srazil je Spáčil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2024 (17:56)     Sekcia sport

Karvinští fotbalisté fotbalisté nenavázali na vítězství nad Budějovicemi (2:1) a v Hradic Králové prohráli 1:2. Prohrávali po trefě Harazima, naději jim dal vlastní gól Klímy, ale v závěru poločasu jim situaci zkomplikoval vyloučení Memič. V přesilovce pak vítězný gól domácích vstřelil Spáčil.

Teplice - Jablonec 3:2, zamotaný souboj rozsekl prvním gólem v lize Gning

Zdroj Zdroj: idnes.cz     03.09.2022 (17:57)     Sekcia sport

Tepličtí fotbalisté vedli, do poločasu prohrávali, ale bleskovým obratem po hodině Jablonec nakonec udolali. V souboji dvou týmů ze spodní části tabulky v 7. kole Fortuna ligy zvítězily Teplice doma 3:2, když vítězný gól dal Gning. Hosté dohrávali bez vyloučeného Malínského, který zasáhl brankáře Muchu. A v závěru viděl druhou žlutou kartu ještě Jovovič.

Teplice po skvělém poločase ani na třetí pokus výhru neslavily

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (15:50)     Sekcia sport

Fotbalové Teplice v duelu 17. kola nejvyšší fotbalové soutěže zvládly skvěle první poločas, jemuž jasně dominovaly. Jenže po pauze rezignovaly na ofenzivu a hosté je potrestali, tudíž Severočeši dál čekají na první jarní vítězství.

Teplice - Pardubice 0:2, čtvrtá výhra v nadstavbě, hosté slaví záchranu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2022 (20:22)     Sekcia sport

Fotbalisté Pardubic v závěrečném pátém kole ligové nadstavby ve skupině o záchranu zvítězili v Teplicích 2:0 a definitivně se udrželi v nejvyšší soutěži. Hosté se dostali do vedení v 37. minutě po vlastní brance Vicua Bulmagy a pojistku přidal v polovině druhého dějství Filip Čihák.

Baník znovu bez vítězství, ze Zlína veze jen bod

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.01.2021 (17:59)     Sekcia sport

Fotbalisté Zlína remizovali v 16. kole Fortuna ligy na svém hřišti s Baníkem Ostrava 1:1. Hosté se dostali do vedení díky vlastní brance Buchty, o vyrovnání se postaral z pokutového kopu Poznar. Zlín nezvítězil v šestém ligovém utkání po sobě.

ONLINE: Bohemians - Teplice, domácí chtějí první výhru, hosté můžou před ně

Pardubice - Ostrava 3:2, hosté pořád jen dotahovali, dvakrát prohrávali o dvě branky

České Budějovice - Zlín 2:2, hosté dvakrát prohrávali, vyrovnali v oslabení

Ostrava potvrdila vítězství v derby a přehrála Bohemians, hosté dohrávali bez vyloučeného Necida

Teplice - Slovácko 1:3, hosté zápas kontrolovali. Oslabení domácí jen snížili

Olomouc - Slavia 2:3, hosté brzy prohrávali o dvě branky, k obratu zavelel Jurečka

Karviná - Baník Ostrava, slezské derby, potvrdí hosté roli favorita?

ONLINE: Ostrava - Teplice, pokročí hosté na cestě k záchraně?

Opava prohrávala, nakonec ale slaví první ligové vítězství

Zlín - Ostrava 1:1, hosté vedli díky vlastní brance, z penalty srovnal Poznar

Šiřina se blýskl 37 body, výhry vystříleli i teenageři Vyroubal a Bálint

Olomouc - Teplice 2:1, vítězové stoupají tabulkou, znovu zářil Vodháněl

Messi ukončil čekání na gól ve francouzské lize, PSG slaví

Č. Budějovice - Brno 3:2, hosté jednou srovnali, pak už jen snížili

Liberec loupil na Dynamu, Opava hrála s Karvinou bez branek. Klokani rozstříleli Teplice 4:0

Bräuer pomohl hattrickem k výhře florbalistů FBC Ostrava nad Karlovými Vary

Tottenham zabral, k vítězství mu pomohl vlastní gól. Mourinho slavil jubilejní výhru

Ostrava - Budějovice 0:0, hosté chtějí napravit debakl se Slavií, domácí remízu

ONLINE: Zlín - Teplice, poslední tým tabulky hraje o první vítězství

Vydrův bláznivý večer: Než jsem se rozkoukal, prohrávali jsme. Pak tým zachránil