Dynamo rozhodlo o výhře povedenou třetí třetinou

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.01.2022 (21:27)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic zdolali ve 39. kole extraligy Karlovy Vary 4:2 a díky tříbrankovému obratu v závěrečné třetině nedopustili třetí domácí porážku za sebou. Dynamo navázalo na úterní vítězství ve východočeském derby v Hradci Králové 4:1. Energie neuspěla po dvou výhrách. Dva pardubické góly vstřelil Anthony Camara, tři asistence zaznamenal obránce Jan Košťálek. celý článek

Báječný finiš vynesl Pardubicím všechny body

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2021 (20:11)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic sice byli blízko k výhře nad Pardubicemi, v posledních deseti minutách však Východočeši zápas otočili a slaví výhru 3:2. Dynamo rozhodlo zápas dvěma góly v rozmezí 55 sekund ve třetí třetině.

Ukázal se charakter týmu, těšilo pardubického kouče Krále po obratu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2021 (09:25)     Sekcia sport

Už to vypadalo, že Dynamo se po velké páteční slávě, kdy před natřískanou arénou vymazalo Plzeň 4:0, bude muset honem rychle vrátit zpátky na zem. V neděli v Boleslavi před třetí třetinou prohrávalo už 1:3 a Bruslaři do té doby Východočechy školili podobně jako loni ve čtvrtfinále play off.

Dynamo ovládlo Tipsport CS:GO Online, Sinners třetí

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.06.2022 (15:25)     Sekcia sport

Pětidenní turnaj Tipsport CS:GO Online poznal v neděli svého vítěze. Souboj o titul proti sobě postavil Dynamo Eclot a Sampi.Tipsport. Byla to pardubická organizace, která finále ovládla poměrem 2:0 a bere 250 tisíc korun. Ještě předtím se rozhodlo o bronzu, který pro sebe po vítězství 2:0 nad eSubou získali Sinners.

POHLED: Dynamo míří jen do předkola a fanoušci jsou zklamaní. Oprávněně?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     09.03.2022 (10:38)     Sekcia sport

Závěrečné kolo hokejové extraligy v úterý definitivně rozhodlo o tom, že pardubické Dynamo si po špatných výkonech v závěru sezony zahraje jen v předkole. Mezi jeho příznivci zavládlo zklamání, otázkou ale zůstává, jestli oprávněné.

Místo hokeje fotbal. Ovečkin si zahrál za Dynamo Moskva a gólem pomohl k výhře

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.06.2022 (21:25)     Sekcia sport

Ruský hokejový kanonýr Alexandr Ovečkin dnes nastoupil za fotbalové Dynamo Moskva v přípravném utkání proti Permu a gólem v 11. minutě otevřel skóre. Útočník Washingtonu v NHL, který podepsal s moskevským klubem smlouvu právě na sobotní zápas, poté vystřídal. Třetí tým uplynulého ročníku ruské ligy zvítězil 5:0.

Kladno zvítězilo, Jágr ve třetí třetině už nehrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.01.2021 (18:56)     Sekcia sport

Hokejisté Kladna porazili ve 20. kole první ligy doma Vsetín 5:3 a posunuli se ze čtvrtého místa na třetí. Osmačtyřicetiletý majitel Rytířů Jaromír Jágr při svém pátém startu v sezoně počtvrté za sebou nebodoval, před třetí třetinou ze hry odstoupil a zbytek duelu sledoval už jen v civilu ze střídačky.

Takovou sezonu už nechci zažít, běduje budějovický střelec Doležal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.02.2021 (09:48)     Sekcia sport

Už pošestnácté se letos stalo, že českobudějovičtí hokejisté před třetí třetinou vedli, nebo byl stav nerozhodný. Přesto utkání ztratili. Za 43 odehraných kol to značí frekvenci každý druhý nebo třetí zápas.

Kladno zdolalo Vsetín, Jágr už ve třetí třetině nehrál. Slavia odvolala trenéry

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.01.2021 (21:47)     Sekcia sport

O výjimku pro restart soutěží požádá také basketbal

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2020 (14:22)     Sekcia sport

Vedení ligy basketbalistů i basketbalistek se rozhodlo požádat o udělení výjimky k obnovení přerušených soutěží. Muži chtějí začít 16. listopadu, ženy o čtyři dny později. Klubům by zhruba s třetinou nákladů na povinné testy na koronavirus měla pomoci národní federace.

Pardubické Dynamo v derby vedlo, nakonec prestižní bitvu potřetí v sezoně prohrálo

Zdroj Zdroj: sport.cz     23.02.2021 (19:40)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli v úterním východočeském derby hraném v rámci dohrávky 6. kola Tipsport extraligy nad Pardubicemi 2:1. Dynamo vedlo po zásahu Políčka, Mountfield však skóre otočil a bodoval naplno. Mountfield vyhrál třetí ze čtyř derby v sezoně, Dynamo potřetí za sebou prohrálo.

Dynamo urvalo první výhru z brankoviště. Prosadili jsme se pozdě, litoval Nestrašil

Provokace, pěsti i kopance. Dynamo jásalo: V útoku jsme Litvínov zkrotili

Argentina má po výhře v Uruguayi na fotbalové mistrovství světa už blízko

Budějovický paradox: doma se Dynamo trápí, venku boduje. A teď k extrenérovi na sever!

Fotbalisté Argentiny se po výhře v Uruguayi přiblížili postupu na MS

Pardubická bída nekončí, Dynamo prohrálo osmý zápas za sebou

Po kanonádě z předkola nastalo soužení. Dynamo si podruhé vylámalo zuby na Růžičkovi

Budějovické Dynamo zestárlo o pět let, pomohly nové objevy badatelů

Dynamo nestačilo na Olomouc, přesto si upevnilo vedení v tabulce

Bad News Eagles ovládli Tipsport CS:GO Praha. Dynamo bere stříbro

Pozastaveno. Fotbalové Budějovice zatím nebudou prodávat permanentky

Drama do poslední minuty, Dynamo udeřilo dvacet sekund před koncem!

HOKEJ ONLINE: Sparta chce v Liberci přidat třetí výhru, chystají se Dynamo s Motorem

Dynamo v Boleslavi dvakrát prohrávalo, nakonec si ale odvážejí Jihočeši bod

Chomutovské Levhartice jsou po výhře v Hradci Králové v lize třetí

Plzeň přestřílela Vítkovice a posunula se do čela extraligy, dvěma zásahy zazářil Kodýtek

Extraligový lídr se nemění. Budějovice přejely Kladno, přestřelka pro Vítkovice. Slaví i Sparta

Pardubice v semifinále s Litvínovem vyhrály i třetí zápas

Lazio dominovalo na hřišti Fiorentiny a po čtvrté výhře v řadě je třetí

Budějovice opět ztratily nadějně rozehraný duel. Tentokrát v Litvínově

Ostrava porazila Dynamo Kyjev i Levski, v přípravě se dařilo i Slovácku a Teplicím

Baník porazil Dynamo Kyjev i Levski a v Turecku jsou stoprocentní

Svátek pro Budějovice: po dlouhých letech v semifinále. Dynamo poslaly dál dva zásahy pohárového experta