Český souboj v NHL. Zacha se trefil, výhru však slavil asistent Voráček

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2022 (05:38)     Sekcia sport

Výsledky zápasů NHL: Columbus - New Jersey 4:3 Philadelphia - Edmonton 0:3 Tampa Bay - Ottawa 5:2 Detroit - Carolina 4:3 v prodloužení Minnesota - Calgary 1:5 Winnipeg - Montreal 8:4 Colorado - NY Islanders 5:3 Anaheim - Boston ještě se hraje Vegas - San Jose ještě se hraje celý článek

Český souboj v NHL. Zacha se trefil, výhru slavil asistent Voráček. Patrňákův gól prohru neodvrátil

Útočník New Jersey Pavel Zacha vstřelil gól na ledě Columbusu, ale český souboj v NHL s Jakubem Voráčkem, který pro změnu zaznamenal dvě asistence, v konečném výsledku prohrál 3:4. Tampa Bay potvrdila roli favorita v duelu s Ottawou, vyhrála 5:2 a po jedné asistenci si připsali Ondřej Palát a Jan Rutta. Přihrávku na gól si připsal i Filip Zadina v barvách Detroitu, který zdolal Caeolinu 4:3 v prodloužení. David Pastrňák se trefil za Boston, ten ale prohrál v Anaheimu 3:4. Za poražené dvvakrát asistoval Tomáš Nosek.

Zacha pečetil gólem výhru New Jersey, Vrána se trefil dvakrát, ale Detroit padl v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.04.2022 (05:32)     Sekcia sport

Český útočník Pavel Zacha pomohl v NHL jedním gólem k výhře New Jersey na ledě Dallasu 3:1. Zacha skóroval 61 sekund před koncem a pečetil vítězství Ďáblů. Radek Faksa se na straně poražených neprosadil. Washington zvítězil v Pittsburghu po obratu 6:3, gólman Vítek Vaněček však za Capitals nechytal. Jakub Vrána se trefil dokonce dvakrát, ale jeho Detroit prohrál s Columbusem 4:5 v prodloužení. U druhé branky vítězů asistoval Jakub Voráček.

Zacha se znovu trefil, výhru ale slavil Voráček

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.01.2021 (06:00)     Sekcia sport

Ani další gól českého útočníka Pavla Zachy nepomohl hokejistům New Jersey k výhře v úterním utkání NHL proti Philadelphii. Z vítězství 5:3 se radovali Letci, v jejichž dresu si připsal asistenci také Jakub Voráček. Pod vítězství Bostonu nad Pittsburghem 3:2 v prodloužení se podepsal přihrávkou na vítěznou Smithovu trefu další český forvard David Krejčí. Jako vítěz odjížděl z ledu také brankář Vítek Vaněček, 32 úspěšnými zákroky pomohl Washingtonu zdolat 3:2 New York Islanders.

Bitva hvězd NHL: McDavid slavil jubilejní trefu, výhru bral asistent Pastrňák

Zdroj Zdroj: sport.cz     28.02.2023 (05:38)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák sice prohrál soukromý souboj hvězd NHL s bombarďákem Edmontonu Connorem McDavidem, po skončení duelu nejslavnější ligy světa ale mohl slavit výhru „Pasta". Boston zvítězil na ledě kanadského týmu 3:2, duel rozhodl v závěru druhé třetiny Pavel Zacha. Asistenci si připsal David Pastrňák. První branku vítězů zaznamenal Tomáš Nosek.

Ďábel Zacha slavil v NHL předčasně! Hronek asistoval u jediné trefy Detroitu

Zdroj Zdroj: sport.cz     14.03.2021 (21:46)     Sekcia sport

Český obránce Filip Hronek asistoval v NHL u jediné trefy Detroitu v utkání s Carolinou. Rudá Křídla ale prohrála zápas 1:2, když snižovala rozdíl ve skóre až deset sekund před koncem. Dalším českým hokejistům, kteří zasáhli do hry se tentokrát nevedlo. Výhru New Jersey v bitvě s Islanders slavil v prodloužení český útočník Pavel Zacha. Nakonec však gól P.K. Subbana neplatil a Ďáblové duel v nájezdech ztratili.

Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha skórovali, Rittich slavil výhru

Zdroj Zdroj: idnes.cz     30.04.2021 (07:47)     Sekcia sport

Ve čtvrtek bylo o českých hokejistech v NHL hodně slyšet. Mezi střelce se zařadila hned pětice útočníků: Palát, Pastrňák, Krejčí, Vrána a Zacha. Voráček a Kubalík pak přidali ještě asistence. Svou první výhru po nedávném přestupu do Toronta vychytal gólman David Rittich.

Zacha v prodloužení trefil výhru Bostonu, Zohorna překonal Dostála

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.10.2023 (07:28)     Sekcia sport

Pod vítězný obrat hokejistů Bostonu proti Floridě se v pondělním zápase NHL podepsal Pavel Zacha. Společně s Davidem Pastrňákem nejprve v 48. minutě asistovali u vyrovnávací trefy na 2:2 a v následném prodloužení český centr utkání rozhodl. Hned dva čeští brankáři střídali do hry. Lukáš Dostál inkasoval od krajana Radima Zohorny, přesto nakonec slavil výhru Anaheimu 4:3. Petr Mrázek šel do hry za hrozivého stavu 1:7, nakonec Arizona rozdrtila Chicago osmi trefami.

Český objev sezony vychytal další výhru. Voráček pálil, další Češi asistovali

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.01.2021 (21:57)     Sekcia sport

Nabité noční představení v podobě 12 utkání nabídla hokejová NHL. A neztráceli se ani čeští hokejisté. Gólman Vítěk Vaněček přispěl k výhře Washingtonu nad Bostonem 40 zákroky. V dresu Bruins si po jedné přihrávce připsal David Krejčí s Davidem Pastrňákem. Stejně si vedl Pavel Zacha v utkání s Buffalem. Dokonce dvě asistence nastřádal Martin Nečas, který slavil pohodovou výhru 4:1 nad Dallasem. Další trefu v novém ročníku zámořské soutěže vsítil Jakub Voráček, který pomohl zdolat Islanders 3:2 v prodloužení.

Pastrňák pálil, Voráček, Hertl a Zacha sbírali v NHL asistence, Mrázek vychytal výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     25.02.2022 (04:47)     Sekcia sport

Český útočník David Pastrňák se opět trefil v NHL. Jeho Boston zvítězil na ledě Seattlu 3:2 v prodloužení. Brankář Petr Mrázek sice inkasoval v duelu s Minnesotou jako první, ale nakonec vychytal svému Torontu vítězství 3:1, když předvedl 29 úspěšných zákroků Spokojený mohl být j Jakub Voráček, jehož Columbus si zastřílel na Floridě (6:3) a zkušený Čech přihrál na dva góly. U jedné trefy New Jersey na ledě Pittsburghu asistoval útočník Pavel Zacha. Ďáblové rozdrtili Penguins 6:1. Dvě asistence zaznamenal také Tomáš Hertl. Žraloci za San Jose zdolali New York Islanders 4:3 po samostatných nájezdech.

Zacha gólem zpečetil výhru. Voráček, Rutta a Faksa jednou asistovali

Zdroj Zdroj: idnes.cz     20.10.2021 (08:04)     Sekcia sport

V jedenácti úterních zápasech hokejové NHL se bodově prosadila čtveřice Čechů. Člen první formace New Jersey Pavel Zacha gólem do prázdné brány zpečetil výhru 4:2 nad Seattlem. Jakub Voráček z Columbusu s Janem Ruttou z Tampy asistencemi jen mírnili porážky, naopak centr Radek Faksa bodoval za Dallas podruhé za sebou a přispěl k výhře na ledě Pittsburghu.