Pardubice vedení uhlídaly, sérii rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.04.2023 (13:27)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic zvítězili v šestém semifinále play off extraligy na ledě mistrovského Třince 5:3 a vynutili si páteční domácí rozhodující zápas. Vítěz základní části vedl už ve 14. minutě díky gólům obránce Ondřeje Vály a útočníků Daniela Rákose a Tomáše Vondráčka 3:0. Ve druhé třetině zvýšil Tomáš Zohorna. V závěrečném dějství bek Adam Smith a forvardi Libor Hudáček s Andrejem Nestrašilem utkání zdramatizovali, ale Dynamo při power play výhru pojistilo. Tři asistence si za vítěze připsal Robert Kousal. Šampion z posledních tří dohraných ročníků promarnil šanci dovršit pátý postup do finále za sebou. celý článek

Pardubice vedení uhlídaly, série pokračuje

Hokejisté Třince si dnes nezajistili postup do finále play off extraligy. V sérii s Pardubicemi, které dnes vyhrály 5:3, je to 3:3 na zápasy. Dynamo, které vyhrálo základní část, si tak na soupeřově ledě vynutilo rozhodující sedmý duel.

Pardubice uhlídaly vedení, sérii rozhodne sedmý zápas

Pardubice porazily Děčín v prodloužení, rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2023 (20:48)     Sekcia sport

Basketbalisté Pardubic si v ligovém semifinále s Děčínem vynutili rozhodující sedmý zápas. Na domácím hřišti v pátek před zaplněnou halou zvítězili 81:78 po prodloužení a vyrovnali sérii na 3:3. O postupujícím se rozhodne v neděli v Děčíně, kde Válečníci drží ve vyřazovacích bojích neporazitelnost.

SESTŘIH: Třinec zdolal Pardubice, o vítězi extraligy rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.04.2024 (16:38)     Sekcia sport

Až sedmý zápas rozhodne o tom, kdo bude mistrem hokejové extraligy. Třinec v posledním domácím zápase sezony totiž odmítl konec finále a Pardubice porazil 4:1. Oceláři stále živí naději na pátý titul v řadě, Východočeši zase mohou ukončit dvanáctileté čekání na pohár. O tom, kdo se bude radovat, rozhodne nedělní duel v Pardubicích, který začíná v 19:00.

Faksa asistoval, Dallas ale Seattle nepokořil. Rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     14.05.2023 (08:56)     Sekcia sport

Prvního finalistu Západní konference play off NHL určí až sedmý zápas, hokejisté Seattlu totiž v sobotu porazili Dallas 6:3. V týmu hostujících Stars si asistenci připsal Radek Faksa. Dallas bude za stavu 3:3 na zápasy hostit rozhodující duel v noci na úterý SELČ. Ve druhé sérii bude mít v noci na pondělí při vedení 3:2 postupový mečbol Vegas na ledě Edmontonu, ve Východní konferenci už je složení dvojice Carolina - Florida jasné.

Nezdolné Toronto, sedmý zápas s Bostonem vybojovalo ve druhém prodloužení

Zdroj Zdroj: idnes.cz     10.09.2020 (08:26)     Sekcia sport

Až sedmý zápas rozhodne o vyzyvateli Miami ve finále Východní konference basketbalové NBA. Toronto v sérii druhého kola s Bostonem srovnalo výhrou 125:122 po druhém prodloužení. Tři postupové mečboly si na Západě zajistili LA Clippers, s Denverem si poradili 96:85 a vedou 3:1 na utkání.

Pardubice se zachránily, vítězné prodloužení je drží v naději na finále

Zdroj Zdroj: idnes.cz     19.05.2023 (20:30)     Sekcia sport

Pardubičtí basketbalisté si v ligovém semifinále s Děčínem vynutili rozhodující sedmý zápas. Na domácí palubovce před zaplněnou halou zvítězili 81:78 po prodloužení a vyrovnali sérii na 3:3. O postupujícím se rozhodne v neděli v Děčíně, kde Válečníci drží ve vyřazovacích bojích neporazitelnost.

ONLINE: Třinec - Sparta 0:0. Třetí mečbol, vynutí si domácí sedmý zápas?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.04.2024 (16:57)     Sekcia sport

Třinečtí obhájci se proti hokejové Spartě urputně drží v play off. Dvěma výhrami v řadě se vyškrábali z beznadějného stavu 0:3 a na domácím ledě se teď pokouší sérii srovnat. Využijí Pražané v semifinále třetí mečbol, nebo rozhodne až případný sobotní sedmý zápas? Utkání sledujeme od 17:00 v podrobné reportáži.

Mistři velkých zvratů. Denver si famózním poločasem vynutil sedmý zápas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     13.09.2020 (22:12)     Sekcia sport

Los Angeles Lakers čekají na svého soupeře pro finále Západní konference NBA dál. Jejich městští rivalové Clippers nedokázali využít ani druhý mečbol, sérii s basketbalisty Denver Nuggets rozhodne až sedmý zápas. Celek z Colorada byl o poločase na pokraji vyřazení, ale druhých 24 minut šestého klání ovládl rozdílem 29 bodů a raduje se z vítězství 111:98.

Hokejisté Lausanne vyhnali Hrubce z branky Curychu, o mistrovi rozhodne sedmý zápas

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.04.2024 (22:44)     Sekcia sport

Stejně jako v české hokejové extralize rozhodne ve švýcarské nejvyšší soutěži o mistrovi až sedmý finálový zápas. Vynutilo si ho Lausanne díky dnešní výhře 5:3 nad Curychem, kterou srovnalo stav série na 3:3.

Golden State postoupili do semifinále NBA, Boston si vynutil sedmý zápas

Sparta proti Liberci zvládla podruhé za sebou prodloužení. Vynutila si sedmý zápas

Třinec - Pardubice 4:1. Oceláři odvrátili konec, finále rozhodne až sedmý zápas

Pastrňák a spol. se přiblížili MS. Boston padl na ledě Toronta, rozhodne sedmý zápas

Baseballisté Tampy Bay si podruhé zahrají ve Světové sérii

HOKEJ ONLINE: Pardubice hrají s Libercem. Prodlouží Tygři vítěznou sérii?

Pardubice - Zlín 0:0, sedmý zápas bez výhry, Cadu nedal penaltu

Colorado i bez zraněného Francouze srovnalo sérii! Rozhodne sedmý zápas

HOKEJ ONLINE: Pardubice útočí na druhou výhru v sérii. Vítkovice se chystají na Kometu

Neapol díky osvědčeným kanonýrům potvrdila roli favorita v Sassuolu

Basketbalisté Ústí si ve čtvrtfinále vynutili sedmý zápas

Kometa si proti Vítkovicím vynutila rozhodující zápas, do čtvrtfinále postoupily Pardubice

Šílenost. Takové výpadky jsou neomluvitelné, zlobil se Radil po dalším dramatu

Dallas v NBA vyřadil Clippers, Clevelandu nestačilo 50 Mitchellových bodů

Po divočině bez excesů. Hladovější Děčín si v semifinále vynutil sedmý zápas

Spousta práce přišla vniveč, mrzí Smoleňáka. Sedmý zápas? Vítkovicím zkazíme mejdan

HOKEJ ONLINE: Derby je tady, Pardubice hrají s Hradcem. Mountfield jde do vedení

ONLINE: Třinec - Pardubice, domácí mohou ve finále vybojovat mečbol