Opět v průšvihu. Florida si na obrat věří, neztratí ale provokujícího lídra?

Zdroj Zdroj: idnes.cz     12.06.2023 (14:59)     Sekcia sport

Jen jednou v historii hokejové NHL se finálovému účastníkovi povedlo otočit tak nepříznivý stav, jemuž nyní čelí Florida. Ta v boji o Stanley Cup zaostává poměrem 1:3 s Vegas a na ledě soupeře se pokusí o kousek, který slavná soutěž dlouhých jedenaosmdesát let neviděla. Tým z prosluněného východního pobřeží zároveň ani netuší, jak bude moci využít zraněného ofenzivního tahouna Matthewa Tkachuka. celý článek

Teď se láme chleba, ví Gudas. Florida stíhá soupeře a sní o play off

Zdroj Zdroj: idnes.cz     31.03.2023 (13:39)     Sekcia sport

Ani zdaleka se Florida nepřibližuje výkonům z minulé sezony. Tehdy nasázela nejvíc gólů ze všech, vyhrála základní část. Nyní se hokejisté Panthers nachází na nepostupových pozicích, přesto stále věří v play off. „Jsme zase na vítězné vlně,“ hlásí český obránce Radko Gudas po výhře 5:2 v Montrealu.

Florida předvedla famózní obrat, gólově se prosadil i obránce Gudas

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.04.2022 (21:29)     Sekcia sport

Předehrávaný duel sobotního programu hokejové NHL diváky rozhodně nenudil. Domácí New Jersey vstupovalo do třetí třetiny proti Floridě za vedení 6:2, přesto nakonec odcházelo poraženo. Panthers, za které skóroval i Radko Gudas, totiž ve třetí třetině srovnali na 6:6 a velký obrat dokonali v prodloužení.

Philadelphia udolala Washington, Florida nezvládla další domácí start

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.02.2022 (22:14)     Sekcia sport

Sobotní program hokejové NHL otevřely předehrávané zápasy. Philadelphia vybojovala těsnou výhru 2:1 nad Washingtonem. Jeden z předních týmů tabulky Východní konference Florida naopak opět nezvládl domácí zápas, naposledy po výsledku 3:4 s Edmontonem.

AC Milán předvedlo proti Juventusu bleskový obrat

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     08.07.2020 (00:03)     Sekcia sport

Řím - Fotbalisté Juventusu neudrželi v 31. kole italské ligy dvoubrankové vedení a podlehli 2:4 AC Milán, jemuž stačilo na obrat pět minut. Zaváhání lídra tabulky nevyužilo druhé Lazio...

NHL:

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.12.2023 (23:21)     Sekcia sport

Columbus - Florida 2:5 (1:2, 0:0, 1:3) Branky: 8. Činachov, 57. Voronkov - 2. Forsling, 8. Verhaeghe, 54. Barkov, 59. M. Tkachuk, 59. Luostarinen. Střely na branku: 19:37. Diváci: 16.269. Hvězdy utkání: 1. Barkov (Florida), 2. Greaves (Columbus), 3. Forsling (Florida).

Plzeňské znovuzrození. Obrat v Boleslavi dokonal Zámorského hopík. Tohle nás nakopne, věří

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.10.2023 (20:40)     Sekcia sport

Vypadalo to na další zmar a nulový bodový příděl. Vždyť plzeňští hokejisté v polovině duelu 11. extraligového kola prohrávali na ledě Mladé Boleslavi o tři góly a nevycházelo jim vůbec nic. Ovšem Západočeši předvedli nevídaný obrat na 4:3 a slaví třetí výhru v sezoně, kterou se odpoutali ze dna tabulky. „Zlaté tři body, může nás to dost nakopnout,“ věří autor rozhodující trefy Petr Zámorský.

Velký obrat! Florida zvyšuje vedení v sérii

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.05.2023 (06:06)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy ve druhém zápase série druhého kola play off NHL proti Torontu otočili nepříznivý stav 0:2 a po výhře 3:2 vedou 2:0 na zápasy.

Florida rozstřílela Winnipeg, Gudasův parťák atakuje McDavida v čele bodování

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.04.2022 (07:11)     Sekcia sport

Hokejisté Floridy s Radkem Gudasem v sestavě porazili Winnipeg 6:1 a potvrdili pozici lídra Východní konference.

Vítězný obrat Plzně zařídil Stach. Byl jsem lehce nervózní, přiznal

Zdroj Zdroj: idnes.cz     07.08.2020 (12:54)     Sekcia sport

Dlouho ztráceli. Prohrávali 0:2 a pak ještě 1:3. Ovšem hokejisté Plzně v úvodním duelu turnaje Generali Česká Cup předvedli proti Spartě parádní obrat. Petr Kodýtek s Davidem Stachem dvěma góly v rozpětí 69 vteřin srovnali a hned ve druhé minutě prodloužení opět Stach dokonal obrat.

Florida nebude prodávat vstupenky na domácí utkání fanouškům Toronta

Zdroj Zdroj: sport.cz     01.05.2023 (18:37)     Sekcia sport

Klub Florida Panthers ve snaze nenechat se v domácích utkáních "převálcovat" fanoušky hokejistů Toronta omezí prodej vstupenek na zápasy 2. kola play off NHL. Lístky na domácí duely Panthers si budou moci koupit pouze lidé s pobytem v USA, od čehož si Florida slibuje, že bude mít v duelech v Sunrise skutečně domácí prostředí.