Neuvěřitelný zápas rozhodlo prodloužení, slaví Ridera

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.01.2022 (19:58)     Sekcia sport

Hokejisté Vítkovic porazili v 47. kole Tipsport extraligy na svém ledě Karlovy Vary 7:6 po prodloužení. Energii se povedlo dovést zápas do prodloužení navzdory tomu, že první třetinu prohráli 0:5. celý článek

Ridera v průšvihu! Vítkovice padly i podruhé, Mountfield má do finále blíž

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.04.2023 (08:56)     Sekcia sport

Hokejisté Hradce Králové vyhráli i druhý zápas semifinále play off extraligy na ledě Vítkovic a po vítězství 3:2 v prodloužení vedou v sérii na čtyři výhry 2:0. Utkání rozhodl v čase 61:59 útočník Patrik Miškář, jenž hrál první extraligový zápas v sezoně. Série pokračuje v sobotu na východě Čech.

Favorizovaní Angličané otočili dramatické semifinále EURO, rozhodl kanonýr Kane

Zdroj Zdroj: sport.cz     07.07.2021 (06:22)     Sekcia sport

Dramatickou středeční semifinálovou bitvu o postup do finále EURO rozhodlo až prodloužení. Historicky premiérovou účast ve finále šampionátu starého kontinentu slaví fotbalisté Anglie, kteří v Londýně porazili čtvrtfinálového přemožitele českého týmu Dánsko 2:1 po prodloužení. Ve 104. minutě zápas rozhodl Harry Kane, který dorazil vlastní penaltu. O titul si svěřenci trenéra Garetha Southgatea zahrají v neděli proti Itálii opět na domácím stadionu Wembley.

Statečný boj Indiánů nestačil, Ridera jde před Pardubice

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2023 (20:03)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli ve 41. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Vítkovicemi 2:3. Ridera se tak vrací na první místo tabulky.

Báječný finiš vynesl Pardubicím všechny body

Zdroj Zdroj: sport.cz     05.11.2021 (20:11)     Sekcia sport

Hokejisté Českých Budějovic sice byli blízko k výhře nad Pardubicemi, v posledních deseti minutách však Východočeši zápas otočili a slaví výhru 3:2. Dynamo rozhodlo zápas dvěma góly v rozmezí 55 sekund ve třetí třetině.

Drama rozseklo druhé prodloužení, slaví Pastrňák a spol. Carolina jde do trháku

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.05.2021 (05:43)     Sekcia sport

Veliké drama třetího zápasu 1. kola play off hokejové NHL mezi Bostonem a Washingtonem rozhodlo až druhé prodloužení a slavit mohli Bruins, kteří si připsali výhru 3:2 a v sérii se dostali do vedení 2:1 na zápasy. Druhou výhru má také Carolina, když porazila Nashville 3:0 a v sérii vede 2:0.

Sparta měla nabito, šlágr v Pardubicích rozhodlo až prodloužení. Kladno bez Jágra nedalo ani gól

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2021 (15:49)     Sekcia sport

Hokejisté Sparty vyhráli v nedělním utkání 13. kola extraligy nad Karlovými Vary 8:4. Pražané v polovině prvního dějství vstřelili dvě branky. V prostřední části hry navýšili po divoké přestřelce náskok na 6:2 a duel dovedli bez problémů k vítězství. Plzeňští hokejisté vyhráli nad Zlínem 4:1. Poslední tým tak prohrál sedmý zápas v řadě. České Budějovice sice dlouho vedly nad Vítkovicemi, nakonec ale zápas ztratily v prodloužení, prohrály 1:2. Mladá Boleslav dál vede tabulku, v neděli vyhrála nad Kladnem 3:0. Litvínov sice vedl nad Mountfieldem 3:1, ale nakonec po porážce 3:4 nemá ani bod. Pardubice podlehly Olomouci 0:1 v prodloužení.

Colorado slaví proti Pittsburghu neuvěřitelný obrat. MacKinnon překonal rekord

Zdroj Zdroj: sport.cz     24.03.2024 (22:06)     Sekcia sport

Colorado zdolalo v NHL Pittsburgh 5:4 v prodloužení, ačkoli prohrávalo 0:4. Domácí MacKinnon se dostal na 122 bodů v sezoně a překonal klubový rekord.

Maďarsko poprvé na MS slaví výhru, Francie padla v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2023 (09:17)     Sekcia sport

Hokejisté Maďarska porazili na mistrovství světa v Tampere Francii 3:2 po prodloužení s slaví první výhru.

Chytil asistencí pomohl Rangers k prodloužení série, Toronto slaví po 19 letech

Zdroj Zdroj: sport.cz     30.04.2023 (06:56)     Sekcia sport

Útočník Filip Chytil přispěl asistencí k výhře hokejistů New York Rangers v 1. kole play off NHL nad New Jersey 5:2. Jeho tým uspěl po třech porážkách za sebou a vybojoval si sedmý zápas. Toronto postoupilo do druhého kola poprvé od roku 2004. Maple Leafs v šestém zápase porazili Tampu Bay 2:1 v prodloužení a sérii ovládli 4:2. Po výhře 5:4 na ledě Los Angeles slaví postup také Edmonton.

Energie recept na favorita nenašla, Ridera slaví další výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     08.01.2023 (18:03)     Sekcia sport

Hokejisté Karlových Varů prohráli v 36. kole Tipsport extraligy na svém ledě s Vítkovicemi 1:3.

HOKEJ ONLINE: Sparta i Kladno slaví výhry v prodloužení, Boleslav má nabito

Vítkovice obrátily ztracený zápas se Spartou, Kometa slaví první vítězství za tři body

Islanders odvrátili první mečbol Tampy, v prodloužení rozhodl Eberle

O šestihodinové šichtě, vítkovickém vzepětí i ženské reprezentaci, která znovu útočí na medaili

Skvělý Stezka vygumoval Gulaše a spol., Ridera slaví

Pardubicím stačil k výhře jeden gól, Oceláři otočili šlágr se Spartou, extraligu vedou Vítkovice

Chorvatsko je ve finále Ligy národů. Bitvu s Nizozemskem rozhodlo v prodloužení

Jsme spokojeni, netajil vítkovický kouč po dvou bodech v Budějovicích

Rozjetá Ridera slaví čtvrtou výhru v řadě

Vary šokovaly senzačním finišem! Kladno po bitvě padlo s Třincem, Pardubice slaví