Pastrňák a spol. vyhořeli v Carolině! Boston i obhájci z Tampy jsou krůček od vyřazení

Zdroj Zdroj: sport.cz     11.05.2022 (05:52)     Sekcia sport

Hokejisté Caroliny zvítězili v pátém zápase série prvního kola play off NHL na domácím ledě nad Bostonem 5:1 a v sérii se ujali vedení 3:2 na zápasy. Jednou asistencí se pod vítězství Hurricanes podepsal Martin Nečas. Vítězství slaví i Toronto, když porazilo obhájce titulu Tampu Bay 4:3 a vede v sérii 3:2. Zápasy Minnesota - St. Louis a Edmonton - Los Angeles se ještě hrají. celý článek

Drama až do konce! Češi pomohli, bitvy definitivně rozsekne sedmý duel

Zdroj Zdroj: sport.cz     13.05.2022 (06:00)     Sekcia sport

Na Východě nic nekončí, ostře sledované série 1. kola play off NHL mezi Bostonem a Carolinou a Tampou Bay a Torontem jsou po nočních bitvách srovnané 3:3 na zápasy a tajenku o postupujících v obou případech definitivně vyřeší až sedmý duel. Boston i Tampa využily výhody domácího ledu a odvrátily vyřazení - Bruins zvítězili 5:2 a obhájci titulu z Tampy 4:3 v prodloužení. A činili se i čeští hokejisté. Za Medvědy si připsal Tomáš Nosek dvě finální přihrávky, David Pastrňák jednu a Ondřej Palát z Tampy otevřel skóre zápasu.

Boston odvrátil vyřazení. Pastrňák a spol. vezou z Floridy výhru

Zdroj Zdroj: sport.cz     15.05.2024 (06:00)     Sekcia sport

Hokejisté Bostonu dokázali odvrátit vyřazení ve druhém kole play off. Na ledě Floridy vyhráli 2:1 a snížili sérii na 2:3. Ani jeden z tria Čechů v sestavě Bruins David Pastrňák, Pavel Zacha, Jakub Lauko se tentokrát bodově neprosadil. Ve druhém úterním utkání porazil Edmonton doma Vancouver 3:2 a sérii srovnal na 2:2.

Debakly na úvod play off. Pastrňákův Boston i obhájci titulu vyhořeli

Zdroj Zdroj: sport.cz     03.05.2022 (05:53)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Kaše si připsal dvě asistence a jeho spoluhráč David Kämpf skóroval v oslabení při výhře Toronta 5:0 nad Tampou Bay v úvodním zápase 1. kola play off NHL. V dresu obhájců vyšel Ondřej Palát bodově naprázdno a Jan Rutta se pobil. Carolina i díky asistenci Martina Nečase zdolala Boston 5:1. Za poražené patřil David Pastrňák s pěti střelami k nejaktivnějším hráčům, ale neprosadil se.

Palát asistoval u výhry Tampy, Pastrňák se proti Minnesotě neprosadil

Zdroj Zdroj: idnes.cz     17.03.2022 (07:14)     Sekcia sport

Hokejový útočník Ondřej Palát asistoval u středeční výhry obhájců Stanley Cupu z Tampy 4:1 na ledě nováčka ze Seattlu. Naopak lídr bodování Čechů v NHL David Pastrňák tentokrát vyšel naprázdno, když jeho Boston podlehl 2:4 Minnesotě.

Obhájci titulu si po velké bitvě vybojovali sedmý zápas s Bostonem

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.09.2020 (08:40)     Sekcia sport

Basketbalisté Toronta byli v semifinále Východní konference NBA krůček od vyřazení, nakonec ale Boston po druhém prodloužení zdolali 125:122. Obhájci titulu si tak vynutili rozhodující sedmý zápas, třebaže na konci základní hrací doby i prvního prodloužení neproměnili střely, které jim mohly vynést vítězství dříve. Los Angeles Clippers na západě vedou 3:1, ve čtvrtém střetnutí porazili Denver 96:85.

Pastrňák si smlsnul na Tampě. Boston první duel vyhrál, Čech největší hvězdou

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     24.08.2020 (06:27)     Sekcia sport

Gólem a asistencí pomohl David Pastrňák k výhře svého Bostonu nad hokejisty Tampy Bay v úvodním duelu druhého kola play off NHL.

Hvězda odešla, Pastrňák a spol. v problémech. Propadák, slyší neaktivní Boston

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     16.10.2020 (10:04)     Sekcia sport

Místo dalšího útoku na Stanley Cup hrozí sešup. Boston, klub s nejzajímavější českou kolonií v NHL, si po otevření trhu zadělal na problémy.

Bruins vyhořeli ve třetí třetině, Pastrňák a Nosek si připsali bod za asistenci

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.10.2021 (06:03)     Sekcia sport

Ani ve druhém zápase nového ročníku NHL se David Pastrňák branky nedočkal. Boston podlehl především kvůli nepovedené třetí třetině Philadelphii 3:6. Havířovský rodák si připsal aspoň bod asistenci, stejně se vedlo v dresu Bruins Tomáši Noskovi.

Pastrňák byl u dvou gólů Bostonu, Tampa otočila skóre proti Detroitu

Zdroj Zdroj: idnes.cz     26.03.2022 (20:38)     Sekcia sport

Sobotní program hokejové NHL tradičně otevřely předehrávané duely. Boston i díky dvěma bodům (1+1) Davida Pastrňáka porazil 6:3 Islanders, obhájci Stanley Cupu z Tampy v utkání chudém na góly otočili skóre proti domácímu Detroitu a odvezli si výhru 2:1 po prodloužení.

Fantastický Pastrňák! Boston slaví další výhru, Nečas opět řádil

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.03.2023 (20:56)     Sekcia sport

David Pastrňák se po dvou zápasech v NHL opět zapsal mezi střelce, navíc společně s Pavlem Zachou připravili gól i pro dalšího českého útočníka Davida Krejčího a nejlepší tým soutěže Boston zvítězil na ledě Minnesoty 5:2. Martin Nečas pomohl Carolině k výhře nad Philadelphií 5:4 v prodloužení brankou a asistencí. Prosadil se také Radek Faksa. Dallas i díky jeho příspěvku porazil Calgary 6:5 v prodloužení.

Pastrňák se 50. gólu nedočkal, Boston ale i díky Noskovi porazil Tampu Bay

Reprezentace se dívá za oceán i na Noska, u Pastrňáka může být otazník

Pastrňák a spol. se přiblížili MS. Boston padl na ledě Toronta, rozhodne sedmý zápas

Toronto si v druhém prodloužení vybojovalo sedmý zápas s Bostonem

Pastrňák a spol. v problémech, Panteři skolili favorita! Obhájce na hraně vyřazení