SESTŘIH: Uragán ve třetí třetině rozhodl o jasném vítězství Seveřanů

Zdroj Zdroj: sport.cz     16.05.2023 (08:07)     Sekcia sport

Dánští hokejisté porazili Rakousko 6:2 a na mistrovství světa vyhráli i třetí zápas. Gólem a dvěma asistencemi se na vítězství podílel útočník Niklas Andersen. Seveřanům se povedla zejména třetí třetina, v níž skórovali čtyřikrát. Dánsko je ve skupině A v Tampere druhé, Rakušané prohráli i potřetí a s jedním bodem jim patří šesté místo. celý článek

Uragán ve třetí třetině rozhodl o jasném vítězství Seveřanů

SESTŘIH: Senzace se nekoná. Ve třetí třetině mistři světa zabrali

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.05.2023 (11:34)     Sekcia sport

Finští hokejisté porazili na mistrovství světa doma v Tampere Maďarsko 7:1 a v pátém utkání skupiny A si připsali třetí výhru. Maďaři, kteří mají na kontě dva body, podlehli shodným skóre jako o den dříve se Švédy. S obhájci zlata dnes drželi krok dvě třetiny, závěrečnou část však prohráli vysoko 0:5. Třemi asistencemi se pod výhru Seveřanů podepsal útočník Mikko Rantanen.

SESTŘIH: Devítigólový koncert. Francie byla proti Američanům bez šance

Zdroj Zdroj: sport.cz     21.05.2023 (09:44)     Sekcia sport

Šestý zápas, šestá výhra. Hokejisté USA dál suverénně kralují skupině A. V neděli v Tampere přehráli Francii rozdílem třídy a připravili soupeři debakl 9:0. Zámořský celek rozhodl o vítězství již v první třetině, ve které si vypracoval třígólový náskok. Demolici soupeře Američané dokonali pěti brankami ve třetí části.

Čeští hokejisté zdolali Švédy 3:2 v prodloužení a v Euro Hockey Tour skončí druzí

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     13.05.2021 (22:43)     Sekcia sport

Češi zdolali ve druhém zápase na Českých hrách v pražské O2 areně Švédsko 3:2 v prodloužení a vyhráli i osmé přípravné utkání před mistrovstvím světa v Rize. V čase 62:27 rozhodl Matěj Stránský. Dvě branky vstřelil Filip Zadina, který ve třetí třetině dvakrát odpověděl na vedení Seveřanů.

1:11. Debakl řídil čtyřbodový Rus Mičkov. Čechy ve čtvrtfinále čeká Kanada

Zdroj Zdroj: idnes.cz     02.05.2021 (02:41)     Sekcia sport

Hokejoví dorostenci Česka podlehli ve svém posledním utkání ve skupině B na mistrovství světa do 18 let Rusku 1:11. Soupeř národního týmu rozhodl o svém jasném vítězství už v první třetině, kde nastřílel tři góly. Tři branky a jednu asistenci posbíral supertalent Matvej Mičkov. Jedinou trefu českého souboru zaznamenal útočník Jakub Kos.

Al Ahlí má po jasném vítězství bronz z MS klubů

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.02.2022 (16:05)     Sekcia sport

Fotbalisté Al Ahlí porazili na mistrovství světa klubů 4:0 Al Hilál a obhájili třetí místo z loňského roku. Egyptský celek rozhodl proti oslabenému soupeři třemi góly v úvodním dějství. Finále mezi Chelsea a brazilským Palmeirasem je na programu od 17:30.

SESTŘIH: Rána pro mistry světa! Hokejový šampionát začali porážkou

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.05.2023 (10:18)     Sekcia sport

Obhájci titulu hokejových mistrů světa z Finska začali domácí MS porážkou s týmem USA 1:4. Finové v zápase skupiny A vedli 1:0, ale Američané ve druhé třetině vyrovnali a třemi góly ve třetí třetině duel otočili. Oplatili tak soupeři porážku ze semifinále loňského šampionátu.

Uragán v druhé třetině rozhodl, Pražané podruhé v sezoně padli

Zdroj Zdroj: sport.cz     27.09.2020 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Mladé Boleslavi porazili v předehrávce 26. kola extraligy Spartu 4:2 a i podruhé v sezoně doma naplno bodovali. Pražané naopak ani podruhé venku na zisk nedosáhli. Bruslařský klub dovedlo při nemoci trenérů Radima Rulíka a Pavla Patery k vítězství trio Petr Haken, Radim Vrbata a Václav Nedorost.

Sestřih: Zázračné vzepětí. Češi čtyřmi góly ve třetí třetině otočili duel se Švédy

Zdroj Zdroj: aktualne.centrum.cz     27.05.2021 (21:38)     Sekcia sport

Národní tým prohrával na MS po dvou třetinách 0:2, kanonádou v závěrečném dějství se ale udržel ve hře o postup do čtvrtfinále.

Litvínov po třetině snů poprvé vyhrál

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.10.2022 (20:05)     Sekcia sport

Hokejisté Litvínova v duelu proti Hradci Králové prohrávali o dvě branky, třemi trefami ve třetí třetině však rozhodli o svém vítězství 3:2.

Kometa doma zhasla, Brno sledovalo sparťanský gólový koncert

Až ve třetí třetině jsme našli cestu k vítězství, ulevilo se Pešánovi

Vsetín si upevnil třetí místo v první lize

Bláznivý zápas na úvod MS! Dvacítka po obratu málem ztratila vyhrané utkání, spasil ji drzý Szturc

Montreal uspěl na ledě Buffala, ve třetí třetině rozhodl Gallagher

Sparta udolala Karlovy Vary v prodloužení, rozhodl Řepík

Risk Indiánům v prodloužení vyšel, rozhodl Zámorský

SESTŘIH: Čekání na medaili končí! Češi v bitvě o bronz po obratu zničili Američany

Uragán v úvodu navedl USK k první výhře v play off

Mladý obránce v NHL vyškolil útočníka a senzační trefou rozhodl o výhře v prodloužení

Třinec porazil Olomouc 6:1 a doma vyhrál poosmé v řadě, rozhodl ve 2. třetině

Kometa strhla vedení na svoji stranu, sedmizápasová vítězná série Dynama skončila