Přímý přenos: Vláda o návratu do školek a na druhé stupně. Otevřou v pondělí i obchody?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.04.2021 (16:09)     Sekcia bulvár

Vláda ve čtvrtek podle aktuálních dat o šíření epidemie koronaviru rozhoduje, zda budou moct od pondělí 3. května otevřít další obchody. Na klíčovém zasedání také už schválila, že se v Královéhradeckém, Karlovarském, Plzeňském, Středočeském, Libereckém, Pardubickém kraji a Praze vrátí v pondělí do lavic druhé stupně základních škol. Ve středních Čechách, na Liberecku, Pardubicku a v hlavním městě otevřou i celé školky, testy v nich nebudou. Největší boj se čeká právě u otevření obchodů. Určující bude počet nakažených za posledních sedm dní na 100 000 obyvatel. Těch by se zřejmě mělo týkat i uvolnění v kultuře. Tisková konference byla avizovaná na 16:00, nabírá ale zpoždění. Blesk Zprávy ji přinesou živě. celý článek

Související články
 
Ďalšie články
 

Přímý přenos: Vláda o návratu do školek a na druhé stupně. Obchody na otevření počkají

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.04.2021 (16:29)     Sekcia bulvar

Vláda ve čtvrtek podle aktuálních dat o šíření epidemie koronaviru rozhodovala, zda budou moct od pondělí 3. května otevřít další obchody. Nakonec se podle vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) shodla na tom, že otevření se posune o týden. Na klíčovém zasedání také už schválila, že se v Královéhradeckém, Karlovarském, Plzeňském, Středočeském, Libereckém, Pardubickém kraji a Praze vrátí v pondělí do lavic druhé stupně základních škol. Ve středních Čechách, na Liberecku, Pardubicku a v hlavním městě otevřou i celé školky, testy v nich nebudou. Určující je počet nakažených za posledních sedm dní na 100 000 obyvatel. Zmíněných sedmi krajů se bude týkat i uvolnění v kultuře, otevřou tak muzea či galerie. Sledujte přímý přenos tiskové konference.

 

Rozvolnění přehledně: Návrat do školek a na druhé stupně od pondělí. Obchody si ještě týden počkají

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.04.2021 (17:20)     Sekcia bulvar

Vláda ve čtvrtek podle aktuálních dat o šíření epidemie koronaviru rozhodovala, zda budou moct od pondělí 3. května otevřít další obchody. Nakonec se podle vicepremiéra Karla Havlíčka (za ANO) shodla na tom, že otevření se posune o týden. Na klíčovém zasedání také už schválila, že se v Královéhradeckém, Karlovarském, Plzeňském, Středočeském, Libereckém, Pardubickém kraji a Praze vrátí v pondělí do lavic druhé stupně základních škol. Ve středních Čechách, na Liberecku, Pardubicku a v hlavním městě otevřou i celé školky, testy v nich nebudou. Určující je počet nakažených za posledních sedm dní na 100 000 obyvatel. Zmíněných sedmi krajů se bude týkat i uvolnění v kultuře, otevřou tak muzea či galerie. 

 

Přímý přenos: Od pondělí otevřou hospody i wellness. Vláda musela ustoupit rozsudku

Zdroj Zdroj: blesk.cz     28.05.2021 (09:38)     Sekcia bulvar

V Česku od pondělí otevřou restaurace a bary, schválila vláda. Ustoupila po tak posledním rozsudku Nejvyššího správního soudu, který kabunetu vmetl, že podle pandemického zákona nemůže hospody a služby omezovat tak, jak to dělala. Otevřít mohou i kluby, vnitřní koupaliště nebo wellness. Původně se plánovalo, že hospody otevřou 14. června. Sledujte přímý přenos tiskové konference  

 

Přímý přenos: Vláda o návratu dalších dětí do škol, otevření služeb a změnách u roušek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.05.2021 (16:30)     Sekcia bulvar

Za týden se do škol vrátí druhé stupně v dalších krajích, rozhodla v pondělí vláda. Otazníky zatím visí nad Zlínským, Jihočeským a krajem Vysočina, tam vláda definitivně rozhodne ve čtvrtek. Ministři také schválili, že kromě obchodů otevřou 10. května i další služby, například opravny obuvi, cestovní kanceláře, solária nebo autobazary, ale také lanovky. Kabinet také vydal usnesení o tom, že testování ve firmách a na úřadech bude pokračovat ještě celý červen, ale jen jednou týdně. Mění se také pravidla pro nošení roušek a respirátorů, venku budou povinné jen na místech, kde je větší počet lidí, typově na zastávkách MHD. Sledujte přímý přenos tiskové konference.

 

ŽIVĚ: Vláda pustila Česko do třetího stupně „psa“. Služby a restaurace otevřou ve čtvrtek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.11.2020 (10:10)     Sekcia bulvar

Ministři na mimořádném jednání rozhodli, že ČR přejde do třetího stupně systému PES. Mohou tak otevřít všechny obchody, restaurace a služby. Jaká budou platit pravidla? Nebude to ale od pondělí, ale až od čtvrtka 3. prosince, oznámil ministr zdravotnictví Jan Blatn (za ANO). Od příštího týdne také skončí zákaz nedělního prodeje. Sledujte přímý přenos tiskové konference na Blesk.cz  

 

Klíčové zasedání vlády: Děti v části Česka se vrací do škol i školek. Otevřou v pondělí i obchody?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     29.04.2021 (15:02)     Sekcia bulvar

Vláda ve čtvrtek podle aktuálních dat o šíření epidemie koronaviru rozhoduje, zda budou moct od pondělí 3. května otevřít další obchody. Na klíčovém zasedání také už rozhodla, že se v Královéhradeckém, Karlovarském, Plzeňském, Středočeském, Libereckém, Pardubickém kraji a Praze vrátí 3. května do lavic druhé stupně základních škol. Ve Středočeském, Libereckém a Pardubickém kraji a v Praze otevřou i celé školky, testy v nich nebudou. Největší boj se čeká u otevření obchodů. Určující bude počet nakažených za posledních sedm dní na 100 000 obyvatel. Těch by se zřejmě mělo týkat i uvolnění v kultuře. Tisková konference je plánovaná na 16:00 a Blesk Zprávy ji přinesou živě.

 

Přímý přenos: Od 10.5. venku bez roušek, otevřou další služby. A návrat dětí do lavic ve zbytku ČR

Zdroj Zdroj: blesk.cz     03.05.2021 (16:30)     Sekcia bulvar

Za týden se do škol vrátí druhé stupně v dalších krajích, rozhodla v pondělí vláda. Otazníky zatím visí nad Zlínským, Jihočeským a krajem Vysočina, tam vláda definitivně rozhodne ve čtvrtek. Ministři také schválili, že kromě obchodů otevřou 10. května i další služby, například opravny obuvi, cestovní kanceláře, solária nebo autobazary, ale také lanovky. Kabinet také vydal usnesení o tom, že testování ve firmách a na úřadech bude pokračovat ještě celý červen, ale jen jednou týdně. Mění se také pravidla pro nošení roušek a respirátorů, venku budou povinné jen na místech, kde je větší počet lidí, typově na zastávkách MHD. Sledujte přímý přenos tiskové konference.

 

Přímý přenos: Krizový štáb o situaci v Česku. Otevřou v pondělí kadeřnictví a bazény?

Zdroj Zdroj: blesk.cz     25.11.2020 (10:50)     Sekcia bulvar

Česko je už třetí den ve třetím stupni protiepidemického systému PES, pokud v něm vydrží týden, mohla by přijít další vlna rozvolnění. Vláda přechod do prostředního stupně, který by znamenal například otevření dalších obchodů, ale třeba i služeb, probere mimořádně v neděli. O situaci v Česku jedná dopoledne ústřední krizový štáb v čele s ministrem vnitra Janem Hamáčkem (ČSSD). Sledujte přímý přenos tiskové konference, startuje v 11:00.

 

Nad uvolněním stále visí otazník: Otevřou se v pondělí Čechům restaurace a obchody?

Zdroj Zdroj: ahaonline.cz     28.11.2020 (05:00)     Sekcia bulvar

Jaká opatření začnou od pondělí v Česku platit? Přesune se země ze čtvrtého do třetího stupně protiepidemického systému PES, a otevřou se tak lidem restaurace a všechny obchody? Na to stále ministr zdravotnictví Jan Blatný (50, za ANO) nemá jednoznačnou odpověď a napíná Čechy dál.

 

Koronavirus ONLINE: Obchody v ČR otevřou nejpozději 3. května? A Babiš chce změnu u školek

Zdroj Zdroj: blesk.cz     21.04.2021 (12:40)     Sekcia bulvar

Epidemie koronaviru v Česku slábne, za úterý přibylo 3787 nových případů nákazy, o čtvrtinu méně než před týdnem. Obchody otevřou nejpozději 3. května, řekl ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) pro CNN Prima News. O postupu bude jednat čtvrteční vláda, vicepremiér Karel Havlíček (za ANO) pro Právo uvedl, že bude prosazovat, aby obchody otevřely naráz v celé zemi. A premiér Andrej Babiš (ANO) navrhne ministrům, aby se plné otevírání školek od příštího týdne řídilo situací v okrese, ne kraji. Dění kolem pandemie koronaviru sledujeme na Blesk.cz online.

Přímý přenos: Vláda o skoku Česka do třetího stupně „psa“ i podpoře sportu

Přímý přenos: Arenberger o dalším rozvolnění v Česku. Jaký je „jízdní řád“ do normálu?

ŽIVĚ: Vláda podpořila rozvolnění. Do všech obchodů od 3. května a které služby otevřou?

Přehledně: V pondělí otevřou hospody i sauny. V klubech bez tance a roušky do konce školního roku

Vláda pustila Česko do třetího stupně. Ve čtvrtek otevřou všechny obchody, restaurace i služby

Přímý přenos: Ministr Blatný o plánu na rozvolňování. Kdy otevřou obchody a školy?

Květnový návrat dětí do škol a školek: I Prahu, střední Čechy a Liberecko čeká rozvolnění?

Klíčové zasedání vlády: Co všechno bude od pondělí jinak a otevřou se obchody?

Koronavirus ONLINE: O školkách rozhodne čtvrtek. A obchody v ČR otevřou nejpozději 3. května?

Přímý přenos: Vláda o skoku Česka do třetího stupně „psa“ a miliardách na vakcíny

Od úterý otevřou papírnictví a prodejny dětského oblečení, slibuje Babiš. Kdy v Česku rozvolní?

Koronavirus ONLINE: Obchody otevřou, kadeřnice budou mít dál smůlu? Prymula je proti

Přímý přenos: Vláda o uvolňování opatření v Česku. Otevřou restaurace dřív?

Od úterý pro pastelky, dětské boty i trenky, slibuje Babiš. Kdy skočí Česko do 4. stupně PSA?

Přímý přenos: Plaga o návratu dětí do lavic. Škola už příští týden pro celé první stupně?

Návrat do lavic rotačně, do školek jen nejstarší, rozhodla vláda. A otevře část obchodů

Babiš cupuje plán Plagy a expertů na návrat dětí do škol. Vláda v úterý nerozhodne, varuje

„Letos raději bez Mikuláše.“ Havlíček v Blesku o rozvolňování: Otevřou obchody v pondělí?

ŽIVĚ: Vláda o návratu dětí do škol. A první rozvolnění přijde 12. dubna

Koronavirus ONLINE: 219 mrtvých v ČR, 7352 případů. Otevírají další obchody i fitka

Koronavirus ONLINE: Prymula povede nemocnici. A obchody v ČR otevřou nejpozději 3. května?

Přímý přenos: Vláda o novém nouzovém stavu v Česku. Co se od pondělí změní?

Koronavirus ONLINE: Řecko začne vítat turisty. A obchody v ČR otevřou nejpozději 3. května?

Přímý přenos: Havlíček o předvánoční horečce v Česku. Kdy otevřou obchody a služby?

Přehledně: Od 10.5. venku bez roušek, otevřou další služby. A návrat dětí do lavic ve zbytku ČR

Koronavirus ONLINE: V pondělí otevřou školy, zoo i část obchodů. A Blatný s Plagou ve vládě končí?

Vláda znovu vypíná Česko: Zavře hospody i hotely, obchody pojedou dál. A zákaz kávy v kelímku končí

Přímý přenos: Vláda o státním obchodníkovi s energiemi a důchodové novele

Školy a obchody otevřou i na Zlínsku. Hejtman: „Vir jsme neporazili, náš boj se mění“

Přímý přenos: Vláda o zpřísnění covidových opatření a růstu minimální mzdy

Přímý přenos: Vláda o nouzovém stavu v Česku. Střední školy zavřou na dva týdny v 10 regionech

Koronavirus ONLINE: V pondělí otevřou školy, zoo i část obchodů. A Blatný s Plagou končí?

Otevírání školek: Babiš chce postupovat podle situace v okresech, rozhodne čtvrtek

Koronavirus ONLINE: Obchody otevřou, kadeřnictví ale ne? A vyšší ošetřovné bude řešit Senát

 
Počasí Kurzy

1 € = 27.453   CZK

1 € = 0.7276   GBP

1 € = 1.0736   CHF

1 € = 4.1582   PLN

1 € = 1.1168   USD

Program

Markíza19:00 TELEVÍZNE NOVINY

 

Jednotka19:55 Góly - body - sekundy

 

Dvojka20:00 Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35 (B)

 

JOJ19:30 NOVINY TV JOJ

 

Kompletný tv program

Reality Horoskopy

Beran: Ak sa vás partner pýta, ako využijete voľné dni, vy sa pýtajte, ako si ich predstavuje. Je možné, že sa s vami bude chcieť pochváliť a pozve vás medzi priateľov, na ich úsudku mu veľmi záleží.

Býk: Dnes zacítite pocit naplnenia a úspechu. A ak sa darí vám, vaši priatelia a známi môžu rovnako počítať s vašou podporou a pomocou. Čaká vás množstvo pracovných aj súkromných stretnutí, kde prejavíte svoju schopnosť prejaviť účasť a poskytnúť cennú radu.

Blíženci: Dnes je váš deň, tak to využite. Poteší vás nejaká dobrá správa. Všetko sa pohne dopredu. Rozdávajte okolo seba úsmevy a ukazujte veselú tvár, lebo nie ste tak chudí, aby ste trocha šťastia nemohli dať.

Rak: Ak sa budete dnes predbiehať v rade alebo nebudete radu rešpektovať, môžete prísť domov dosť zničený. Na vašom okolí potom bude vysvetliť vám, prečo tomu tak je.

Lev: Ak sa chcete hádať, uvedomte si, že deň vám dáva energiu, takže máte dosť síl, aby ste neuhli a vytrvali až do víťazného konca. Buď uhnete, alebo deň zakončíte ujmou na zdraví.

Panna: Dnes vám uspokojenie môže prinášať iba láska, ale pretože váš nepružný a konzervatívny postoj môže hocikoho odradiť, voľte radšej úsmev. Ak sa k vám opačné pohlavie dnes priblíži, využite svoje šance.

Váhy: Plný energie budete iba v dopoludňajších hodinách. Celý ďalší zbytok dňa budete vyžadovať citlivejšie a jemnejšie zachádzanie. Ak si to navzájom poskytnete s ostatnými, budete celkom v príjemnej pohode.

Štír: Neprehrabávajte vrecká svojmu partnerovi! List od nelegálneho partnera tam síce neobjavíte, ale mohli by ste nájsť podrobný rozpis všetkých domácich prác, ktoré chce vo voľných dňoch stihnúť, čo by vás spoľahlivo otrávilo.

Střelec: Nesmiete sa stať panovačnými až diktátorskými. Mohlo by to mať netušené následky. Hľadajte svoje prednosti a verte, že ste dobrý taký, aký ste. Vo vzťahu máte potrebu väčšej istoty, alebo by ste radi realizovali niečo, čo vám už dlho vŕta v hlave.

Kozoroh: Dovoľte si byť voľný a ničím nezaťažený, aj keď je situácia neúnosná a vy máte pocit, že sa vám niečo vymklo z rúk.

Vodnář: Vaša dnešná fyzická odolnosť sa nedá porovnávať so silnejším znameniami horoskopu. Potreba odpočinku je u vás proste vyššia, a tak pozorne vnímajte signály vášho tela, ktoré poukazuje na preťaženie organizmu.

Ryby: Pozor dajte pri vysvetľovaní hocičoho. Budete hovoriť rýchlejšie než normálne a môžete nechtiac vyrobiť dosť veľký trapas. Pokiaľ nemusíte, radšej sa k ničomu nevyjadrujte, najmä nie písomne.

Ďalšie horoskopy