Kodýtek rozhodl o výhře Plzně na ledě Komety v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.01.2021 (19:21)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v 34. kole extraligy v Brně nad Kometou 3:2 v prodloužení a radovali se ze třetí výhry za sebou. Indiáni v utkání dvakrát... celý článek

Gulaš rozhodl v prodloužení o výhře Plzně na ledě Vítkovic

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.10.2020 (16:10)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně vyhráli v předehrávce 9. kola extraligy na ledě Vítkovic 5:4 v prodloužení a po třetí výhře v řadě se posunuli na druhé místo tabulky za vedoucí Hradec Králové. Utkání rozhodl v čase 61:01 svým druhým gólem kapitán Západočechů Milan Gulaš, na domácí straně si dvě branky připsali Adam Polášek a Dominik Lakatoš.

Gulaš rozhodl v prodloužení o výhře Plzně na ledě Vítkovic, ostatní zápasy byly odloženy

Zdroj Zdroj: lidovky.cz     04.10.2020 (18:58)     Sekcia sport

Dostal jsem to krásně, velebí Gulaše plzeňský spoluhráč Kodýtek

Zdroj Zdroj: idnes.cz     11.01.2021 (13:52)     Sekcia sport

Svým dvanáctým gólem v sezoně v neděli v Brně trefil hokejistům Plzně druhý bod, ve čtvrté minutě prodloužení Petr Kodýtek zblízka překonal brankáře Karla Vejmelku a zajistil týmu výhru 3:2.

Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře Bruins

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (04:11)     Sekcia sport

Útočník David Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře hokejistů Bostonu na ledě Ottawy 3:2. Dal 25. gól v sezoně NHL a byl zvolen hlavní hvězdou duelu.

Kodýtek pomohl dvěma góly prodloužit vítěznou sérii Plzně na pět utkání

Zdroj Zdroj: sport.cz     04.12.2022 (21:44)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně díky domácí výhře 4:1 nad Českými Budějovicemi prodloužili sérii výher na pět zápasů a vítězným gólem a trefou na 3:1 k tomu přispěl centr prvního útoku Petr Kodýtek. Autor dvou branek ale větší zásluhu na zlepšených výsledcích Škody přisoudil brankáři Miroslavu Svobodovi.

Vedoucí Sparta prohrála šlágr v prodloužení! Plzeň doma propadla

Zdroj Zdroj: sport.cz     12.01.2021 (16:37)     Sekcia sport

Hokejisté Plzně prohráli ve 12. kole Tipsport extraligy s Hradcem Králové 1:4 a nebodovali poprvé po sedmi zápasech. Doma neuspěly ani Vítkovice, ty podlehly Olomouci 1:2. Pardubice naplno zabraly v Karlových Varech po výhře 5:4, dva góly vítězů dal Ďaloga. Oceláři z Třince sice vedli v Mladé Boleslavi 2:1, ale nakonec po porážce 2:3 odjeli bez bodu. Nováček z Českých Budějovic si doma poradil s litvínovskou Vervou 4:3 a Zlín rozhodl o vítězství 4:3 nad Libercem až v samostatných nájezdech. Tam rozhodl Zdeněk Okál. První Sparta v brance se salákem prohrála v prodloužení ve šlágru na ledě Komety Brno.

Mlčící střelci Plzně zabrali, dvakrát se trefil Kodýtek. Snad jsem to zlomil, doufá

Zdroj Zdroj: idnes.cz     29.11.2020 (14:38)     Sekcia sport

Osm předchozích zápasů si nepřipsal ani bod. V sobotu plzeňský útočník Petr Kodýtek znovu zabral, k domácí výhře Škody nad Vítkovicemi 6:3 v duelu 22. kola hokejové extraligy přispěl dvěma góly.

Voráček rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Columbusu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.02.2022 (05:45)     Sekcia sport

New York - Útočník Jakub Voráček rozhodl v prodloužení čtvrtečního zápasu NHL o výhře hokejistů Columbusu 4:3 na ledě Buffala. Dvaatřicetiletý kladenský rodák se střelecky prosadil...

Pastrňák v NHL rozhodl gólem v prodloužení o výhře Bostonu

David Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře hokejistů Bostonu na ledě Ottawy 3:2. Hvězdný český útočník po čtyřech zápasech bez zápisu do kanadského bodování vstřelil 25. gól v sezoně NHL a byl vyhlášen hlavní hvězdou duelu. V utkání Toronto - St. Louis si po asistenci připsali Ondřej Kaše a David Kämpf, ale jejich kanadský tým podlehl na domácím ledě St. Louis 3:6.

Dvořák rozhodl v prodloužení o pardubické výhře nad Třincem

Zdroj Zdroj: sport.cz     18.09.2022 (19:04)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic porazili ve druhém extraligovém kole mistrovský Třinec 4:3 v prodloužení a podruhé za sebou získali dva body. V pátek vyhráli v prodloužení i na ledě Kladna. Dnešní utkání rozhodl v 62. minutě obránce Tomáš Dvořák.

Drobný centr Kodýtek zazářil i v nároďáku: Kritikům jsem zavřel pusu

S Motorem jsme neodehráli špatný duel, myslí si Kodýtek. Po prohře jde Plzeň na Spartu

Liberec uspěl po sérii nezdarů podruhé za sebou, v Plzni vyhrál v prodloužení

Hokejisté Brna porazili Spartu 2:1 v prodloužení a zdolali ji i podruhé v sezoně