Káňa rozhodl v prodloužení o výhře Hanáků

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.01.2021 (19:25)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce porazili v utkání 37. kola extraligy Brno 2:1 po prodloužení. Kometa skórovala jako první zásluhou Jakuba Valského, vyrovnal Lukáš Nahodil a poslední slovo měl v čase 61:20 útočník Hanáků Jan Káňa. Hanáci se radovali potřetí za uplynulé čtyři zápasy, Brňané prohráli podruhé za sebou. celý článek

Kometa doma zhasla, prohrála v prodloužení

Zdroj Zdroj: sport.cz     02.03.2021 (20:26)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce zvítězili v 50. kole extraligy na ledě Brna 3:2 v prodloužení a ukončili tak sérii pěti výher Komety. Utkání rozhodl v 64. minutě v přesilové hře Jan Káňa, který si připsal asistence na dalších dvou brankách Hanáků. Na gólech Brna se podílel útočník Peter Mueller, jenž si tak upevnil vedení v kanadském bodování soutěže.

Káňa se po návratu na Hanou ukázal a vysloužil si 100 piv od fanoušků. Sám je nevypiju, smál se

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.10.2023 (22:12)     Sekcia sport

Povedený, ale zároveň hořký návrat do Olomouce po konci ve Vítkovicích zažil útočník Jan Káňa. Nejproduktivnější hráč Hanáků minulé sezony sice ve druhé třetině asistencí a gólem, prvními v tomto extraligovém ročníku, pomohl vrátit Kohouty do zápasu, když vyrovnali na 2:2, ale k bodům to nevedlo. V závěrečné třetině Aaltonen zužitkoval i třetí přesilovku hostů a rozhodl tak o jejich výhře 3:2, která přišla po sérii šesti porážek.

Snažíme se to Krejčímu nekazit. Je to extratřída, tvrdil olomoucký Káňa

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.09.2021 (21:20)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce v duelu 4. kola extraligy s Karlovými Vary sice ztratili ve třetí třetině vedení 2:0, ale v prodloužení urvali dva body, když 20 sekund před jeho koncem rozhodl Petr Kolouch. Kohouti tak vyhráli na domácí půdě i potřetí. Premiérovou trefou v sezoně přispěl k vítězství i útočník Jan Káňa.

Snažíme se to Krejčímu nekazit. Je to extra třída, tvrdil olomoucký Káňa

Olomouc udolala v prodloužení lídra. Dva body nás stály strašně sil, řekl Káňa

Zdroj Zdroj: sport.cz     26.12.2022 (22:13)     Sekcia sport

Hokejisté Olomouce do duelu 31. kola extraligy s Pardubicemi nastoupili ve speciálních vánočních dresech, a ty jim přinesly štěstí. Dvakrát sice prohrávali, ale pokaždé dokázali vyrovnat a dovedli zápas do prodloužení. V něm pak po 58 sekundách rozhodl o jejich výhře 3:2 gólem z přesilovky Lukáš Nahodil. Kohouti lídra soutěže porazili v probíhající sezoně poprvé, a v neúplné tabulce zůstali třetí.

Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře Bruins

Zdroj Zdroj: sport.cz     20.02.2022 (04:11)     Sekcia sport

Útočník David Pastrňák rozhodl v prodloužení o výhře hokejistů Bostonu na ledě Ottawy 3:2. Dal 25. gól v sezoně NHL a byl zvolen hlavní hvězdou duelu.

Káňa se po konci ve Vítkovicích vrací do Olomouce

Zdroj Zdroj: sport.cz     19.10.2023 (13:15)     Sekcia sport

Jednatřicetiletý útočník Jan Káňa se den po rozvázání kontraktu s Vítkovicemi dohodl na návratu do Olomouce. Klub to oznámil na svém webu. Nejproduktivnější hráč Hanáků v sezónách 2020/2021 a 2022/2023 se vrací do známého prostředí po necelých šesti měsících a zároveň věří, že na své úspěšné působení v dresu s kohoutem na hrudi naváže.

Olomouc vyhrála šlágr v prodloužení, rozhodl Kolouch

Zdroj Zdroj: sport.cz     10.10.2021 (21:34)     Sekcia sport

Hokejisté Pardubic prohráli v nedělním šlágru 13. kola extraligy s Olomoucí 0:1 v prodloužení. Východočeši tak padli po čtyřech vítězstvích v řadě, výhru Hanáků trefil v 64. minutě Kolouch.

Sedlák rozhodl v prodloužení o výhře Čeljabinsku, gól dal i Hyka

Zdroj Zdroj: idnes.cz     05.01.2022 (13:47)     Sekcia sport

Lukáš Sedlák rozhodl středeční utkání Kontinentální ligy, po pouhých osmi sekundách prodloužení pomohl hokejistům Čeljabinsku k výhře 4:3 nad Jaroslavlí.

Voráček rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Columbusu

Zdroj Zdroj: sportovninoviny.cz     11.02.2022 (05:45)     Sekcia sport

New York - Útočník Jakub Voráček rozhodl v prodloužení čtvrtečního zápasu NHL o výhře hokejistů Columbusu 4:3 na ledě Buffala. Dvaatřicetiletý kladenský rodák se střelecky prosadil...